Takmičenja u lovu na plovak Tuzlanskog Kantona

U subotu 03.06.2006. godine na plaži jezera „Modrac” SRS TK organizovao je Kantonalno takmičeje u disciplini lov ribe udicom na plovak.Ovo takmičenje bilo je kvalifikaciono za plasman pojedinaca i ekipa na naredna Državna premijer i liga takmičenja. Odziv ekipa i takmičara na ovo takmičenje bio je odličan , tako da su na stazu izašla 54 takmičara iz svih 12 Udruženja članica SRS TK , čime je i potvrdjeno da je ovo jedno od najbrojnih i najkvalitetnijih Kantonalnih takmičenja u F BiH.
U pojedinačnoj Konkurenciji najbolje plasmane osvojili su :
Kadeti :
1. Buljubašić Selmir ( SRD „ Zeba” Srebrenik )
2. Halilčević Emir ( SRD „ Klen „ Banovići )
3. Trumić Amir ( SRD „ Zeba „ Srebrenik )
Kadetkinje :
1. Buljubašić Dženana ( SRD „ Zeba „ Srebrenik )
2. Kaldrmdžić Aleksandra ( SIRK „ Bistro „ Tuzla )
3. Islamović Azra ( SRD „ Zeba „ Srebrenik )
Juniori :
1. Pirić Eldar ( SRD „ Sloboda „ Tuzla )
2. Hirkić Igor ( SRD „ Klen „ Banovići )
3. Trumić Igor ( SRD „ Klen Banovići )
Seniorke :
1. Ahmetagić Ruža ( SRD „ Klen „ Banovići )
2. Hirkić Jasna ( SRD „ Klen Banovići )
3. Okić Eldina ( SRD „ Klen „ Banovići )
Seniori :
1. Buljubašić Nihad ( SRD „ Zeba „ Srebrenik )
2. Ferizović Kemal ( SRD „ Zeba „ Srebrenik )
3. Zahirović Nadil ( SRD „ Sloboda „ Tuzla )
Plasman ekipno seniori :
1. SRD „ Zeba „ Srebrenik
2. SRD,, Klen „ Banovići
3. SIRK „ Bistro „ Tuzla
( u II Ligu F BiH plasirala se ekipa SRD „Zeba „ Srebrenik )

Pročitajte i:   SRD Vogošća: U okviru 'Vogošćanskih dana' održan Kup u ribolovu

Za ekipu Sportskog invalidskog ribarskog kluba “BISTRO” Tuzla takmičili su se u seniorskoj konkurenciji: Malčinović Ševal, Džolota Murat, Okić Mustafa, Kaldrmdžić Jozo, Jamaković Bahrudin i u kadetskoj konkurenciji: Kaldrmdžić Aleksandra, Kaldrmdžić Antonio i Matanović Antonio.

preuzeto sa www.ssritk.com

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.