Posljednje pripreme reprezentativaca BiH za Portugal

KONAČNA LISTA PUTNIKA NA OLIMPIJADU  U PORTUGAL
Na temelju Odluke Upravnog odbora sportsko ribolovnog saveza BiH utvrđena je konačna lista olimpijaca za Portugal.
Na Ribolovnoj olimpijadi koja se održava u Portugalu od 9- 18. septembra/rujna 2006. godine, Bosna i Hercegovina nastupiće sa 4 reprezentativne selekcije seniora i to: ekipa seniora u lovu ribe udicom na plovak, ekipa seniora u Fly fisingu, ekipa seniora u lovu šarana ( carpa) i ekipa hendikepiranih (invalidnih lica) u lovu ribe udicom na plovak.
Na put 3 reprezentacije idu autobusom Centrotransa 6.09.2006. godine a povratak je 21.09.2006. godine, dok ekipa hendikepiranih (invalidnih lica) idu kombijem.
I. REPREZENTACIJA SENIORA – PLOVAK
1. Čaušević Samir,            takmičar
2. Kočić Mumin,               takmičar
3. Žunić Andrija,               takmičar
4. Piknjač Nermin,            takmičar
5. Jović Jovo,                   takmičar
6. Vučenović Duško,        takmičar
7. Đug Hajrudin,               selektor
8. Slobodan Milojević,      trener
9. Živković Milovan,         vođa ekipe
II. REPREZENTACIJA U LOVU ŠARANA (CARP)
1. Tuzlančić Dušan,           takmičar
2. Tuzlančić Nebojša,       takmičar
3. Harambašić Željko        takmičar
4. Ilić Ivo                          takmičar
5. Ječmenica Radomir       takmičar
6. Irić Ranko,                    takmičar
7. Stojanović Jovica,         takmičar
8. Musladin Luko,             takmičar
9. Vrljičak Miro,               vođa ekipe
III. REPREZENTACIJA U FLY FISHINGU
1. Kerkez Mile,                takmičar
2. Alijagić Sead,               takmičar
3. Matavulj Draško,         takmičar
4. Pehadžić Sabahudin,    takmičar
5. Smiljanić Predrag,        takmičar
6. Balaban Milenko,        takmičar
7. Gromilić Igor,              kapiten
8. Klepić Đorđe,             vođa puta
IV. REPREZENTACIJA HENDIKEPIRANIH (invalidnih) LICA
1. Felić Senad,                   direktor reprezentacije
2. Selimović Denijal,           kapiten
3. Hrkić Reufik,                  takmičar
4. Mešić Rifet,                    takmičar
5. Vojić Fadil,                    takmičar
6. Štula Dragan,                 takmičar
7. Sendić Nihad,                takmičar
8. Vojić Mirsad,                član delegacije
9. Hošić Ale,                     član delegacije
10. Veladžić Šefik,            član delegacije

Pročitajte i:   Poziv na otvoreno Prvenstvo SRS FBiH u lovu ribe udicom sa hranilicom – Feeder

Vođa svih reprezentativnih selekcija je  PUCE NIKOLA.

Takmičarska komisija SRS BiH želi sretan put takmičarima i rukovodstvu i jedno veliko B I S T R O!
UPRAVNI ODBOR SRS BiH

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.