Završen Kup “Sarajevo 2006”

Kup “Sarajevo 2006”, koji je organizovalo Udruženje sportskih ribolovaca “Sarajevo 1906” a u povodu stogodišnjice osnivanja ovog Udruženja, završen je juče podjelom priznanja, zahvalnica i banketom koji je organizovan u motelu “Rimski most” na Ilidži. U prelijepoj atmosferi, susret starih prijatelja iz svih krajeva ex-Jugoslavije i Bosne i Hercegovine, započet revijalnim takmičenjem na stazi “Drivuša” kod Zenice, sinoć je završen na najbolji mogući način, druženjem i pjesmom.  Plasman svih takmičara – sektorski, pojedinačni, i ekipni je bio sljedeći:
SEKTORSKI PLASMAN

A – 1. Nikola Džampalov  Skoplje  2710,0
A – 2. Dalibor Agbaba  Zagreb   2700,0
A – 3. Akim Omerbašić  Sarajevo 2100,0
A – 4. Pravoslav Milivojević  Čačak 1840,0
A – 5. Ahmet Hadžić  Bosanska Krupa  1760,0
A – 6. Esad Vejsilović   Sarajevo   1660,0
A – 7. Zvonko Petek  Ptuj   1630,0
A – 8. Rafael Grgić   Jajce   1530,0
A – 9. Amer Travančić   Jelah  1520,0
A -10. Omer Bojić  Zenica 670,0
A -10. Bahrudin Vrana  Goražde  670,0
A -12. Dalibor Jozić  Mostar 440,0
A -13.Senad Džomba Ustikolina   280,0
A -14.Safet Ćilić   Jablanica  260,0
——————————————————————————–
B – 1. Smail HAbibović   Zagreb  4360,0
B – 2. Ragib Pilav  Jelah   3825,0
B – 3. Mirsad Alagić  Sarajevo  2070,0
B – 4. Hikmet Harbaš   Bosanska Krupa  860,0
B – 5. Almir Bajrić   Zenica   840,0
B – 6. Stanko Žitnik  Ptuj    810,0
B – 7. Asim Kasum   Jajce   730,0
B – 8. Dževad Džajić  Jablanica  450,0
B – 9. Ljubomir Djordjević   Čačak   295,0
B -10.Safet Hurić   Goražde  250,0
B -11.Fadil Hodžić  Mostar  210,0
B -12.Petre Cingarov  Skoplje  130,0
B -13.Kenan Omerbašić   Sarajevo  115,0
B -14.Sulejman Mujezinović  Ustikolina  0,0
———————————————————————————
C – 1. Ales Kancler    Ptuj   3740,0
C – 2. Tihomir Vukić   Zagreb   2760,0
C – 3. Zoran Kožuharov   Skoplje   1820,0
C – 4. Adnan Pešto  Sarajevo  980,0
C – 5. Mugdim Pešto  Sarajevo  690,0
C – 6. Branko Bojović  Čačak   520,0
C – 7. Zijad Grošić  Bosanska Krupa   510,0
C – 8. Emir Bojić   Zenica   480,0
C – 9. Ismet Borovina   Goražde  460,0
C -10.Mustafa Danović   Mostar   370,0
C -11.Adnan Mustajbašić   Jelah    110,0
C -12.Čazim Arfadžan   Jablanica  0,0
C -12.Milo Sac   Jajce   0,0
C -13.Nermin Brajlović  Ustikolina   0,0
POJEDINAČNI PLASMAN
1. SMAIL HABIBOVIC     ZAGREB
2. RAGIB PILAV        JELAH
3. ALES KANCLER     PTUJ
4. TIHOMIR VUKIC       ZAGREB
5. NIKOLA DZAMPALOV SKOPJE
6. DALIBOR AGBABA    ZAGREB
7. AKIM OMERBASIC     SARAJEVO
8. MIRSAD ALAGIC   SARAJEVO
9. PRAVOSLAV MILIVOJEVIC   CACAK
10. ZORAN KOZUHAROV   SKOPJE
11. AHMET HADZIC   BOS.KRUPA
12. ESAD VEJSILOVIC  SARAJEVO
13. ZVONKO PETEK  PTUJ
14. RAFAEL GRGIC  JAJCE
15. AMER TRAVANCIC  JELAH
16. ADNAN PESTO   SARAJEVO
17. HIKMET HARBAS   BOS.KRUPA
18. ALMIR BAJRIC    ZENICA
19. STANKO ZITNIK     PTUJ
20. ASIM KASUM    JAJCE
21. MUGDIM PESTO    SARAJEVO
22. OMER BOJIC      ZENICA
22. BAHRUDIN VRANA   GORAZDE
24. BRANKO BOJOVIC       CACAK
25. ZIJAD GROSIC    BOS.KRUPA
26. EMIR BOJIC    ZENICA
27. ISMET BOROVINA     GORAZDE
28. DZEVAD DZAJIC  JABLANICA
29. DALIBOR JOZIC   MOSTAR
30. MUSTAFA DANOVIC      MOSTAR
31. LJUBOMIR DJORDJEVIC    CACAK
32. SENAD DZOMBA   USTIKOLINA
33. SAFET CILIC    JABLANICA
34. SAFET HURIC     GORAZDE
35. FADIL HODZIC      MOSTAR
36. PETRE CINGAROV       SKOPJE
37. KENAN OMERBASIC    SARAJEVO
38. ADNAN MUSTAJBASIC JELAH
39. MILO SAC      JAJCE
39. CAZIM ARFADZAN   JABLANICA
39. NERMIN BRAJLOVIC USTIKOLINA
39. SULEJMAN MUJEZINOVIC USTIKOLINA
EKIPNI PLASMAN
1. TPK ZAGREB      ZAGREB
2. RD PTUJ    PTUJ
3. SARAJEVO 1906   I  SARAJEVO
4. SRD ŠAMPION   SKOPJE
5. USR “KRUSNICABOS.KRUPA
6. OOSR MORAVA     CACAK
7. SARAJEVO 1906  II  SARAJEVO
8. SRD “JELAH-TESANJ” JELAH
9. UGSR “BISTROZENICA
10. SRU ZLATOVCICA” JAJCE
11. SRD GORAZDE  GORAZDE
12.”NERETVA”    MOSTAR
13.UGSR “GLAVATICAJABLANICA
14.SRD “HALIL SOFRADZIJA” USTIKOLINA

Pročitajte i:   Donesena Deklaracija o zaštiti rijeka Zapadnog Balkana

Prigodne poklone i medalje su dobili svi sektorski pobjednici, pojedinačni i ekipni pobjednici, dok je Smail Hebibović, ukupni pobjednik staze, dobio i novčanu nagradu od 200 Eura, a prvoplasirana ekipa TPK Zagreb novčanu nagradu od 400 Eura.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.