Iz Udruženja i savezaNajnovije vijestiTakmičenja

USR “Sarajevo 1906” na 3. Podunavsko-jadranskom Kup-u

USR “Sarajevo 1906” iz Sarajeva je, kao prošlogodišnji pobjednik Kup-a Bosne i Hercegovine predstavljalo našu zemlju na ovom regionalnom takmicenju koje postaje sve masovnije.Ovaj put, na takmicenju je nastupilo 15 ekipa iz Hrvatske, Makedonije, Slovacke, Srbije, Slovenije, Crne Gore, Srbije.
Takmicenje se održalo 07. i 08. 06. 2008. godine, u mjestu Sveta Marija kod cakovca (Hrvatska). Organizator je bio Hrvatski športsko ribolovni savez, a domacini Županijski sportsko ribolovni savez Medjumurske Županije i ŠRD “Klen” iz Svete Marije.Samo takmicenje je otvorio predsjednik Hrvatskog športsko ribolovnog saveza, gospodin Vladimir Sever.
Staza na kojoj je takmicenje održano je kanal HE “Dubrava” – prilicno teška i zahtjevna staza.
Naša ekipa i nije prošla slavno,

12. mjesto od 15 ekipa i nije za pohvaliti, ali iskusni takmicari – višestruki reprezentativci Bosne i Hercegovine u lovu ribe udicom na plovak, sami kažu da je kanal HE “Dubrava” voda na kojoj bi se trebalo mnogo duze od par sati pripremati.Nakon prvog dana, i zauzetog ekipnog 12. mjesta, drugi dan takmicari su bili na 8. mjestu.Ipak, to osmo mjesto nije popravilo ukupni plasman.
Više o samom toku takmicenja i slike možete pogledati u reportaži
Pobjedu su odnijeli domacini, a slijede ekipni i pojedninacni plasmani ukupni i za oba dana takmicenja

UKUPNI PLASMAN
1.GLAVATICA-PFEIFER TTI PRELOG—-25020—–17030—–37.0
2.RASINA KRUŠEVAC—————–24360—–14470—–48.5
3.RIBOLOVAC NOVI SAD————–19550—–12650—–58.0
4.RAK RAKITJE———————16270—–11480—–65.0
5.AZZURRO VARAŽDIN—————-18170—–14450—–67.5
6.MAKEDONIJA A——————–12920—–10550—–78.5
7.VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽDIN—–16860—–10140—–79.5
8.MAROS MIX SENTA——————6630——4940—–80.5
9.MAJŠPERK MAJŠPERK—————15160—–11590—–85.0
10.SPORT KOMERCCE BEOGRAD———-8460——5030—–86.5
11.PTUJ-JURE PTUJ——————4680——3590—–93.0
12.SARAJEVO 1906 SARAJEVO———-7740——4390—–93.5
13.MAKEDONIJA B——————–8780——5550—–95.5
14.KOMARNO TUBERTINI KOMARNO——-2750——1530—-111.0
15.MLADICA NIKŠIc——————2130——1840—-121.0

Ukupni pojedinacni plasman:
1.KOVAc MLADEN GLAVATICA-PFEIFER TT———3860—-2390—-2.0
2.MLADENOVIc BOBAN RASINA KRUŠEVAC———–8780—-4970—-4.0
3.KANCLER ALEŠ MAJŠPERK MAJŠPERK————9760—-9030—-5.0
4.GORIcKI STJEPAN RAK RAKITJE—————-9430—-7930—-5.0
5.KOSMAcIN KRISTIJAN VARAŽDIN-INTERLAND V—10620—-7060—-6.0
6.MLADENOVIc RADMILO RASINA KRUŠEVAC———8990—-6920—-6.0
7.PFEIFER ZORAN GLAVATICA-PFEIFER TT———6780—-4940—-6.0
8.JAGEC BOŠKO GLAVATICA-PFEIFER TT———–4660—-3710—-6.0
9.djINdjIc MILOŠ RIBOLOVAC NOVI SAD————9050—-8850—-7.0
10.KOŽUHAROV ZORAN MAKEDONIJA B————–6910—-4260—-7.0
11.ZAGORcIc PETAR RIBOLOVAC NOVI SAD———2810—-1570—-7.0
12.ŠPIRANEC VLADIMIR GLAVATICA-PFEIFER TT—-6660—-5810—-8.0
13.AUKER ZLATKO RAK RAKITJE——————2690—-1930—-8.5
14.NEMET GABOR MAROS MIX SENTA—————1660—–880—-9.0
15.PETER DRAGUTIN VARAŽDIN-INTERLAND V——-4160—-3110—10.0
16.ROŠIc MENSUR AZZURRO VARAŽDIN————-3940—-3430—11.0
17.DRAGIcEVIc MIRKO SPORT KOMERCCE BEOGR—–2940—-2240—11.0
18.BUKOVAC RADOSLAV RASINA KRUŠEVAC———-1710—-1660—11.0
19.djUKIc SLAVOLJUB RASINA KRUŠEVAC————940—–920—11.0
20.PALFI ŽOLT RIBOLOVAC NOVI SAD————-4170—-4090—11.5
21.KOVAcIc EGON AZZURRO VARAŽDIN————-1000—–760—11.5
22.VEJSILOVIc ESAD SARAJEVO 1906 SARAJE——1520—-1380—12.0
23.PEŠTO VAHID SARAJEVO 1906 SARAJE———-5490—-3620—13.0
24.MATULIN LJUBO AZZURRO VARAŽDIN————1280—-1230—13.0
25.GOGOVcEVSKI TONI MAKEDONIJA A————-1180—-1170—13.0
26.VERLEK IVAN PTUJ-JURE PTUJ—————–970—–880—13.0
27.RISTIc MARJAN MAKEDONIJA A—————-3920—-3910—14.0
28.PAVLIc ŽIGA MAJŠPERK MAJŠPERK————-2080—-2060—14.0
29.HODEK OTO KOMARNO TUBERTINI KO————-730—–550—14.0
30.KRAcUN ZLATKO AZZURRO VARAŽDIN————7080—-7080—14.5
31.MICEK FRANJO GLAVATICA-PFEI FER TT——–3060—-2940—15.0
32.NOVAcIc ZLATKO RAK RAKITJE—————-2800—-2170—15.0
33.MIHALAC IGOR VARAŽDIN-INTERLAND V———1460—-1410—15.0
34.TOMAS FRANC MAROS MIX SENTA—————-900—–850—15.0
35.TRBUC FRANC PTUJ-JURE PTUJ—————–610—–400—15.0
36.DIMITRIEVSKI GORAN MAKEDONIJA A———–5030—-5030—15.5
37.KUGLI STEVAN RIBOLOVAC NOVI SAD———–1830—-1040—16.0
38.BOGOEVSKI IVANcO MAKEDONIJA A————-1600—-1600—16.0
39.VRcKOVIc MARTIN RAK RAKITJE—————1160—–620—16.0
40.BICOK ROBERT MAROS MIX SENTA—————580—–520—16.0
41.KRSTIc SLOBODAN RASINA KRUŠEVAC———–3940—-3940—16.5
42.MARKS MITJA MAJŠPERK MAJŠPERK————-1820—-1820—16.5
43.KOVAcEVIc DUŠKO RIBOLOVAC NOVI SAD——–1690—-1690—16.5
44.ROKSIc MARKO SPORT KOMERCCE BEOGR———1520—-1500—17.0
45.FLORIJANcIc DAVOR AZZURRO VARAŽDIN——–4870—-4870—17.5
46.TOMANIc FRANC PTUJ-JURE PTUJ—————780—–780—17.5
47.MATIJEVIc MOMIR SPORT KOMERCCE BEOGR——-150——80—18.5
48.MESZAROS FRANTIŠEK KOMARNO TUBERTINI KO—-690—–670—19.0
49.IGNOVSKI LJUPcO MAKEDONIJA B—————480—–480—19.0
50.BOVIZ ŽOLT MAROS MIX SENTA—————–680—–680—19.5
51.CVETKOSKI SAŠO MAKEDONIJA A—————1190—-1190—20.0
52.PETKOVIc ZORAN SPORT KOMERCCE BEOGR——-2630—-2630—20.5
53.DROBNJAK ALEKSANDAR MLADICA NIKŠIc——–1250—-1250—20.5
54.KEcKEŠ MLADEN RAK RAKITJE——————190—–190—20.5
55.SEKULIc MILAN MAROS MIX SENTA————-2810—-2810—21.0
56.GEORIEVSKI MARJAN MAKEDONIJA B————-480—–480—21.5
57.VUKOVIc NIKOLA MLADICA NIKŠIc————–230—–230—21.5
58.NANEVSKI TODOR MAKEDONIJA B—————-100—–100—21.5
59.DRAŽIc SINIŠA SPORT KOMERCCE BEOGR——–1220—-1220—22.0
60.ALAGIc MIRSAD SARAJEVO 1906 SARAJE———100—–100—22.0
61.KOLARIc DARKO VARAŽDIN-INTERLAND V———620—–620—22.5
62.AMBROŽIc JERNEJ MAJŠPERK MAJŠPERK———1500—–780—23.0
63.PEŠTO MUGDIM SARAJEVO 1906 SARAJE———-560—–560—23.0
64.BOGILOVIc MIRSAD SARAJEVO 1906 SARAJE——-70——70—23.5
65.ROGINA STANKO PTUJ-JURE PTUJ————–1580—-1580—25.0
66.TARIC LADISLAV KOMARNO TUBERTINI KO——-1330—-1330—25.0
67.KOZAR IGOR PTUJ-JURE PTUJ——————740—–740—25.0
68.VUKSANOVIc RANKO MLADICA NIKŠIc————-60——60—25.0
69.MATIJAŠIc GORAN VARAŽDIN-INTERLAND V———0——-0—26.0
69.djURKOVIc VLADAN MLADICA NIKŠIc—————0——-0—26.0
69.BARTAL JOZEF KOMARNO TUBERTINI KO————0——-0—26.0
72.TODOROVSKI VLADO MAKEDONIJA B————–810—–810—26.5
73.NOVAK BRANKO MAJŠPERK MAJŠPERK—————0——-0—26.5
74.ŠEJIRMAN PETER KOMARNO TUBERTINI KO———-0——-0—27.0
75.VUKOVIc MIRKO MLADICA NIKŠIc—————590—–590—28.0

Pročitajte i:   USR 'Neretva 1933': Pad vodostaja rijeke Neretve ugrožava mrijest autohtone mekousne pastrmke i ostalih vrsta riba

POJEDINAcNI PLASMAN ZA PRVI DAN – 07.06.
1. djINdjIc MILOŠ – RIBOLOVAC NOVI SAD
2. GORIcKI STJEPAN – RAK RAKITJE
3. ŠPIRANEC VLADIMIR – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
4. KOVAc MLADEN – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
5. BUKOVAC RADOSLAV – RASINA KRUŠEVAC
6. KRAcUN ZLATKO – AZZURRO VARAŽDIN
7. DIMITRIEVSKI GORAN – MAKEDONIJA A
8. KOŽUHAROV ZORAN – MAKEDONIJA B
9. BOGOEVSKI IVANcO – MAKEDONIJA A
10. MATULIN LJUBO – AZZURRO VARAŽDIN
11. MLADENOVIc RADMILO – RASINA KRUŠEVAC
12. MLADENOVIc BOBAN – RASINA KRUŠEVAC
13. PAVLIc ŽIGA – MAJŠPERK MAJŠPERK
14. ZAGORcIc PETAR – RIBOLOVAC NOVI SAD
15. djUKIc SLAVOLJUB – RASINA KRUŠEVAC
16. PFEIFER ZORAN – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
17. FLORIJANcIc DAVOR – AZZURRO VARAŽDIN
18. KOVAcEVIc DUŠKO – RIBOLOVAC NOVI SAD
19. JAGEC BOŠKO – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
20. KANCLER ALEŠ – MAJŠPERK MAJŠPERK
21. RISTIc MARJAN – MAKEDONIJA A
22. KOSMAcIN KRISTIJAN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
23. VEJSILOVIc ESAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
24. TOMANIc FRANC – PTUJ-JURE PTUJ
25. VRcKOVIc MARTIN – RAK RAKITJE
26. PETER DRAGUTIN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
27. MICEK FRANJO – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
28. NEMET GABOR – MAROS MIX SENTA
29. BOVIZ ŽOLT – MAROS MIX SENTA
30. BICOK ROBERT – MAROS MIX SENTA
31. SEKULIc MILAN – MAROS MIX SENTA
32. DROBNJAK ALEKSANDAR – MLADICA NIKŠIc
33. KOVAcIc EGON – AZZURRO VARAŽDIN
33. AUKER ZLATKO – RAK RAKITJE
35. ROŠIc MENSUR – AZZURRO VARAŽDIN
36. HODEK OTO – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
37. PETKOVIc ZORAN – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
38. KUGLI STEVAN – RIBOLOVAC NOVI SAD
39. GEORIEVSKI MARJAN – MAKEDONIJA B
40. VERLEK IVAN – PTUJ-JURE PTUJ
41. NOVAcIc ZLATKO – RAK RAKITJE
42. KOZAR IGOR – PTUJ-JURE PTUJ
43. DRAGIcEVIc MIRKO – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
44. ALAGIc MIRSAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
45. PALFI ŽOLT – RIBOLOVAC NOVI SAD
45. MATIJEVIc MOMIR – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
47. PEŠTO VEHID – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
48. TRBUC FRANC – PTUJ-JURE PTUJ
49. MIHALAC IGOR – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
49. TOMAS FRANC – MAROS MIX SENTA
51. ROGINA STANKO – PTUJ-JURE PTUJ
52. ROKSIc MARKO – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
52. MESZAROS FRANTIŠEK – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
54. GOGOVcEVSKI TONI – MAKEDONIJA A
55. TARIC LADISLAV – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
56. TODOROVSKI VLADO – MAKEDONIJA B
57. AMBROŽIc JERNEJ – MAJŠPERK MAJŠPERK
58. VUKOVIc MIRKO – MLADICA NIKŠIc
59. MATIJAŠIc GORAN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
59. IGNOVSKI LJUPcO – MAKEDONIJA B
59. CVETKOSKI SAŠO – MAKEDONIJA A
59. VUKSANOVIc RANKO – MLADICA NIKŠIc
59. PEŠTO MUGDIM – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
64. KOLARIc DARKO – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
64. NANEVSKI TODOR – MAKEDONIJA B
64. KRSTIc SLOBODAN – RASINA KRUŠEVAC
64. VUKOVIc NIKOLA – MLADICA NIKŠIc
64. djURKOVIc VLADAN – MLADICA NIKŠIc
64. MARKS MITJA – MAJŠPERK MAJŠPERK
64. NOVAK BRANKO – MAJŠPERK MAJŠPERK
64. MARKOVIc NIKOLA – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
64. BOGILOVIc MIRSAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
64. ŠEJIRMAN PETER – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
64. BARTAL JOZEF – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
64. KEcKEŠ MLADEN – RAK RAKITJE

EKIPNI PLASMAN ZA PRVI DAN (07.06.)
1. GLAVATICA-PFEIFER TTI
2. AZZURRO VARAŽDIN
3. RASINA KRUŠEVAC
4. RIBOLOVAC NOVI SAD
5. MAKEDONIJA A
6. MAROS MIX SENTA
7. RAK RAKITJE
8. PTUJ-JURE PTUJ
9. VARAŽDIN-INTERLAND VAR
10.MAJŠPERK MAJŠPERK
11.MAKEDONIJA B
12.SARAJEVO 1906 SARAJEVO
13.SPORT KOMERCCE BEOGRAD
14.KOMARNO TUBERTINI KOMA
15.MLADICA NIKŠIc

Pročitajte i:   Busovača: Na rijeci Lašvi održano 2. kolo Premijer SPIN lige BiH

POJEDINAcNI PLASMAN DRUGI DAN – 08.06.
1. KANCLER ALEŠ – MAJŠPERK MAJŠPERK
2. KOSMAcIN KRISTIJAN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
3. MLADENOVIc BOBAN – RASINA KRUŠEVAC
4. AUKER ZLATKO – RAK RAKITJE
5. KOVAc MLADEN – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
6. PALFI ŽOLT – RIBOLOVAC NOVI SAD
7. JAGEC BOŠKO – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
8. DRAGIcEVIc MIRKO – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
9. PFEIFER ZORAN – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
10.GOGOVcEVSKI TONI – MAKEDONIJA A
11.KRSTIc SLOBODAN – RASINA KRUŠEVAC
12.PEŠTO VEHID – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
13.MLADENOVIc RADMILO – RASINA KRUŠEVAC
14.MARKS MITJA – MAJŠPERK MAJŠPERK
15.NEMET GABOR – MAROS MIX SENTA
16.ROŠIc MENSUR – AZZURRO VARAŽDIN
17.ZAGORcIc PETAR – RIBOLOVAC NOVI SAD
18.GORIcKI STJEPAN – RAK RAKITJE
19.PETER DRAGUTIN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
20.KOVAcIc EGON – AZZURRO VARAŽDIN
21.KOŽUHAROV ZORAN – MAKEDONIJA B
22.MIHALAC IGOR – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
23.VERLEK IVAN – PTUJ-JURE PTUJ
24.TOMAS FRANC – MAROS MIX SENTA
25.TRBUC FRANC – PTUJ-JURE PTUJ
26.ROKSIc MARKO – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
27.DRAŽIc SINIŠA – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
28.NOVAcIc ZLATKO – RAK RAKITJE
29.IGNOVSKI LJUPcO – MAKEDONIJA B
30.djINdjIc MILOŠ – RIBOLOVAC NOVI SAD
31.CVETKOSKI SAŠO – MAKEDONIJA A
32.ŠPIRANEC VLADIMIR – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
33.HODEK OTO – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
34.KEcKEŠ MLADEN – RAK RAKITJE
35.VEJSILOVIc ESAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
36.KUGLI STEVAN – RIBOLOVAC NOVI SAD
37.MESZAROS FRANTIŠEK – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
38.VUKOVIc NIKOLA – MLADICA NIKŠIc
39.NANEVSKI TODOR – MAKEDONIJA B
40.djUKIc SLAVOLJUB – RASINA KRUŠEVAC
41.AMBROŽIc JERNEJ – MAJŠPERK MAJŠPERK
42.KOLARIc DARKO – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
43.MICEK FRANJO – GLAVATICA-PFEIFER TTI PRE
44.MATIJEVIc MOMIR – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
45.RISTIc MARJAN – MAKEDONIJA A
46.PEŠTO MUGDIM – SARAJEVO 190 6 SARAJEVO
47.BOGILOVIc MIRSAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
48.BICOK ROBERT – MAROS MIX SENTA
49.BUKOVAC RADOSLAV – RASINA KRUŠEVAC
50.VRcKOVIc MARTIN – RAK RAKITJE
51.MATULIN LJUBO – AZZURRO VARAŽDIN
52.PAVLIc ŽIGA – MAJŠPERK MAJŠPERK
53.VUKSANOVIc RANKO – MLADICA NIKŠIc
54.BARTAL JOZEF – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
54.TOMANIc FRANC – PTUJ-JURE PTUJ
54.PETKOVIc ZORAN – SPORT KOMERCCE BEOGRAD
54.KRAcUN ZLATKO – AZZURRO VARAŽDIN
54.KOVAcEVIc DUŠKO – RIBOLOVAC NOVI SAD
54.djURKOVIc VLADAN – MLADICA NIKŠIc
60.TARIC LADISLAV – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
60.ALAGIc MIRSAD – SARAJEVO 1906 SARAJEVO
60.NOVAK BRANKO – MAJŠPERK MAJŠPERK
60.MATIJAŠIc GORAN – VARAŽDIN-INTERLAND VARAŽD
60.VUKOVIc MIRKO – MLADICA NIKŠIc
65.ŠEJIRMAN PETER – KOMARNO TUBERTINI KOMARNO
65.ZERAK ZLATKO – PTUJ-JURE PTUJ
65.BOVIZ ŽOLT – MAROS MIX SENTA
65.FLORIJANcIc DAVOR – AZZURRO VARAŽDIN
65.DIMITRIEVSKI GORAN – MAKEDONIJA A
65.TODOROVSKI VLADO – MAKEDONIJA B
65.GEORIEVSKI MARJAN – MAKEDONIJA B
65.DROBNJAK ALEKSANDAR – MLADICA NIKŠIc
73.ROGINA STANKO – PTUJ-JURE PTUJ
73.SEKULIc MILAN – MAROS MIX SENTA
73.BOGOEVSKI IVANcO – MAKEDONIJA A

EKIPNI PLASMAN DRUGI DAN
1.GLAVATICA-PFEIFER TTI
2.RASINA KRUŠEVAC
3.RAK RAKITJE
4.VARAŽDIN-INTERLAND VAR
5.RIBOLOVAC NOVI SAD
6.SPORT KOMERCCE BEOGRAD
7.MAJŠPERK MAJŠPERK
8.SARAJEVO 190 6 SARAJEVO
9.AZZURRO VARAŽDIN
10.MAKEDONIJA A
11.MAROS MIX SENTA
12.MAKEDONIJA B
13.PTUJ-JURE PTUJ
14.KOMARNO TUBERTINI KOMA
15.MLADICA NIKŠIc

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.