PRVENSTVO SRS RS U FLY FISHINGU

Dana 14.09.2008 godine po veoma losem vremenu, ali bez ikakvih primjedbi, zavrseno je V prvenstvo
SRS Republike Srpske u Fly Fishingu.

Svim ekipama ucesnicama takmicenja i sponzorima dodjeljene su zahvalnice, a Vrhovni sudija Lujic Milorad je u
ekipnoj i pojedinacnoj konkurenciji proglasio slijedeci plasman ekipa i pojedinaca…..

EKIPNI PLASMAN NA V PRVENSTVU SRS REPUBLIKE SRPSKE – SIPOVO 14.09.2008. GODINE

1. SRD PRIJEDOR 1 Prijedor 26
2. SRD SIPOVO Sipovo 27
3. SRD BANJA LUKA II Banja Luka 31
4. SRD SRD BANJA LUKA I Banaj Luka 34
5. SRD “MRENA” Kostajnica 45
6. SRD NOVI GRAD I Novi Grad 48
7. SRD “ZELJEZNICA” Istocno Sarajevo 48
8. SRD NOVI GRAD II Novi Grad 50
9. SRD PRIJEDOR II Prijedor 50
10. SRD RIBNIK Ribnik 52

Prve 4 ekipe stekle su pravo nastupa na KUP-U SRS BiH za 2009. godinu.

POJEDINACNI PLASMAN NA V PRVENSTVU SRS RS U FLY FISHINGU
VUKOVIC GORAN, SRD B.Luka – SAMPION SRS RS ZA 2008.GODINU

1. Vukovic Goran Banja Luka 9
2. Bovan Sinisa Banja Luka 10
3. Jandric Mladen Sipovo 10
4. Beric Nebojsa Celinac 10
5. Devic Jovan Gradiska 14
6. Opancar Renato Prijedor 14
7. Smiljanic Ognjen Banja Luka 15
8. Camber Slavko Kostajnica 15
9. Balaban Milenko Prijedor 17
10. Prpic Zeljko Sipovo 17
11. Dzaferbegovic Edib Novi Grad 18
12. Smiljanic Predrag Banja Luka 19
13. Jovanic Sinisa Novi Grad 20
14. Savic Andjelko Ribnik 21
15. Tepic Zoran Kostajnica 21
16. Savic Milomir Ist. Sarajevo 23
17. Medic Sead Novi grad 23
18. Topcagic Amer Prijedor 24
19. Stojic Radenko Prijedor 26
19. Jandric Aljosa Sipovo 26
21. Brnic Draze Banja Luka 26
21. Camber Zeljko Novi Grad 26
23 Tatlic Esmid Novi Grad 27
24. Rujevic davor Prijedor 28
25. Jovic Slavko Ist. Sarajevo 29
26. Staka Nenad Ist. Sarajevo 29
27. Arnautovic Muhamed Novi Grad 30
28. Gavrilovic Sasa Ribnik 31
29. Todorovic Ljubisa Ribnik 33
29. Babic Drazen Kostajnica 33
29 Markovic Zeljko Banja Luka 33

Pročitajte i:   Općinsko vijeće Drvara: Izmjestiti otpad u roku od 24 sata

U Premijer Fly Fishing ligu Bosne i Hercegovine za 2009. godinu plasirali su se:

1. Bovan Sinisa SRD Banja Luka
2. Jandric Mladen SRD Sipovo
3. Smiljanic Ognjen SRD Banja Luka
4. Savic Andjelko SRD Ribnik

Proglasenje rezultata i polaganje sudijskih ispita nakon takmicenja obavljeno je u Motelu “Tetrijeb”
Sudije na celu sa Vrhovnim sudijom Miloradom Lujicem, obavile su u uslovima koji su vladali na stazi korektno svoj zadatak.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.