SATNICA TAKMIČENJA JADRANSKO-PODUNAVSKOG KUPA

SPORTSKO RIBOLOVNI SAVEZ BOSNE I HERCEGOVINESPORTS FISHING

ASSOCIATION OF BOSNIA AND HERZEGOVINA
PROGRAM TAKMIČENJA
I KUP PODUNAVSKIH-JADRANSKIH ZEMALJA U FLY FISHINGU


Domaćin takmičenja…………………… Sportsko ribolovni savez BiH
Mjesto Takmičenja…………………… Rijeka“UNA“ Kulen Vakuf- Bihać BiH
Delegat takmičenja…………………… Jerše Borut- Slovenija
Vrhovni sudija takmičenaja…………. Hodžić Bajro, int. sudija 062 328-241
Međunarodni koordinator takmič. … Marcel Kučinski, int sud. 063-565-311
Zamjenik međ. Organizatora ……….. Denijal Selimović,drž..sud iz Bihaća 061-321-311
Predsjednik Organizacionog odbora…. Midžić Midhat, SRD „UNA“ Bihać 061-479-378
Sekretar takmičenja………………………. Erna Kardaš , SRD „UNA“ Bihać 061-460-154
Predsjednik SRS BiH……………………. Klepić Đorđe SFA BiH……………….. 065-521-686

SATNICA TAKMIČENJA
I DAN – Četvrtak, 09.07.2009.god.

. do 20,00 sati dolazak ekipa u Kulen Vakuf- Bihać
. smještaj i akreditacija u hotelu,
II DAN- Petak, 10.7.2009.god.

– 7,00-8,00 doručak
. 09,00-12,00 zvanični trening na „UNI“
-14,00-15,00 ručak
-17,00 sastanak vođa ekipa i žrijeb sektora u MZ Kulen Vakuf na trgu
-19,00 večera
– 20,30 Svečano otvaranje takmičenja trg Kulen Vakuf ( kulturno zabavni program)

III DAN – Subota, 11.07.2009.god.

– 6,00-7,00 sati doručak
– 7,00 Izlazak na stazu
– 8,00-11,00 sati takmičenje u I SEKTORU
.13,00 sati ručak
– 16,00 sati izlazak na stazu
– 17,00-20,00 sati takmičenje u II SEKTORU
. 21,00 večera
. 21,30 sati sastanak vođa ekipa u MZ Kulen Vakuf

Pročitajte i:   Obavještenje iz SRD 'Smuđ' iz Lukavca

IV DAN -Nedjelja, 12.07.2009.god.

-6,00-7,00 sati doručak
-7,00 izlazak na stazu
.8,00-11,00 sati takmičenje u u III sektoru
.13, 00 sati ručak u motelu/hotelu
14,00 Proglašavanje pobjednika i podjela medalja
15,00 Povratak takmičara kući
ORGANIZACIONI ODBOR TAKMIČENJA

The first Cup of Adriatic-Danube basin countries
The host of Championship- SFA of B&H and USR”UNA” Bihać
Location of Championship River UNA, Kulen Vakuf-Bihac B&H 11i 12.07.09.
Delegate of Championship- Jerše Borut – Slovenia, secretary FIPS- MOUCHE
Supreme Judge of Championship Hodzic Bajro ,int. judge mob. 062-328-241
International organizer – Marcel Kucinski , int. judge mob.063-565-311
Deputy Supreme judge Denijal Selimović, nat. judge mob. 061-321-311
Competition secretary Erna Kardaš mob 061-460-154
President of the Organiz.committee Midzic Mithat,USR ”Una„ , Bihac mob. 061-470-378
President SFA B & H Klepić Đorđe mob. 065-521-686
Secretary SFA B&H Rifet Hadžihasanović mob. 061-217-870
Competition schedule
I Day,Thursday,09.07.2009.
Arrival of the teams in Kulen Vakuf – Bihac
Accrediting and accommodation competitors to the official Hotel /Motel
II Day, Friday,10.17.2009.
7,00-8,00 ……… breakfast
9,00-12,00 ……………….official practice on the river Una
14,00-15,00 …………….. launch
17,00………………………..meeting of the captains and drawing of sectors in office MZ K.Vakuf
19,00 ……………………….supper in the motel
20,30 ……………………….opening ceremony of the competition in the Kulen Vakuf Square
III Day, Saturday,11.07.2009.
6,00 – 7,00 ……………….breakfast
7,00 …………………………arrival of the venue
8,00 – 11,00 ……………..competition in the first sector
13,00 ……………………….launch
16,00 ……………………….arrival at the alley
17,00-20,00 …………….. competition in the second sector
21,00 ……………………… supper in the Hotel
22,00 ……………………… meeting of the team captains
IV Day,Sunday,12.07.2009.
6,00-7,00 ………………….breakfast
7,00 …………………………arrival at the alley
8,00-11,00 ………………..competition in the third sector
13,00 ……………………….launch at the motel
14,00 ……………………….official announcement of results and awarding of medals
15,00 ……………………….departure of participants

Pročitajte i:   USR Vitez: Treća godina poribljavanja ribom iz vlastitog mrijestilišta

ORGANIZING COMMITTEE

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.