Održano I i II kolo Premijer lige U14, U18 i U22

ODRŽANO I i II KOLO PREMIJER LIGA ZA KATEGORIJE U-14, U-18  i U-22

Proteklog vikenda na rijeci “Savi” u Brodu održano je takmičenje u disciplini “Lov ribe udicom na plovak” za kategorije U14,U18 i U22 .

Na takmičenju je učestvovalo 36 takmičara, a u nastavku pogledajte rezultate takmičenja…..

PLASMAN U LIGAMA U-14,  U-18  i U-22 NAKON I i II KOLA ODRŽANIH NA RIJECI “SAVI” U BRODU


KATEGORIJA U-14 (KADETI)

===============================================
RB.  IME I PREZIME   Mjesto      I KOLO   II KOLO    ZBIR      POENA    PLAS
TAKMIČARA       SRD        SEK PL    SEK.PL     SEK PL   2.090
===============================================
1. Slađan Railić Prijedor          3            5            8       2.090        5 ———————————————————————————————————-
2. Jasmin Gračić Maglaj            2           4              6       2.230        2
———————————————————————————————————
3. Peđa lazarević Modriča          5           7             12      1.160        7 ———————————————————————————————————
4. Mahir Džinić Živinice           6          6              12      1.140       6 ———————————————————————————————————
5. Luka Banović Živinice           7         1               8       2.830        4
——————————————————————————————————–
6. Faris Hadžić Žepče            4           3              7       2.490        3
———————————————————————————————————
7. Belman Bajrić Žepče             1           2               3      4.240        1
================================================

KATEGORIJA U-14 (KADETKINJE )

===============================================
RB.  IME I PREZIME      Mjesto      I KOLO   II KOLO    ZBIR      POENA  PLAS
TAKMIČARA          SRD        SEK PL    SEK.PL     SEK PL   2.090
===============================================
1. Ines Hajrulahović Živinice        5           4             9       370,0        5 ———————————————————————————————————-
2. Anđelina Debeljak Brod          4           3              7       1.020        4
———————————————————————————————————-
3.Nadina Vrgovčević Maglaj 2           1             3       3.580        1 ———————————————————————————————————-
4. Nataša Božanović Brod          3            2             5      2.140         2 ———————————————————————————————————
5. Ljubinka Božić Modrića      1            5              6      3.340         3
================================================

Pročitajte i:   Obavještenje o odgađanju takmičenja u mušičarenju za kategoriju U-18

KATEGORIJA U-18 (JUNIORI)

===============================================
RB.  IME I PREZIME   Mjesto      I KOLO   II KOLO    ZBIR      POENA    PLAS
TAKMIČARA       SRD        SEK PL    SEK.PL     SEK PL   2.090
===============================================
1.Grozdan Sikimić Derventa       4         2            6       3.360         2 ———————————————————————————————————-
2.Slaviša Brajić Prijedor          1         1            2       8.040         1
———————————————————————————————————
3.Borojević Bojan Gradiška         2         5            7       2.740         3 ———————————————————————————————————
4. Adis Huskić Maglaj           5,5      9           14,5       830 8 ———————————————————————————————————
5. Mirko Panić Prijedor          9        7           16         950 9
——————————————————————————————————–
6.Hasan Imamović Živinice          5,5      8          13,5     1.030         7
———————————————————————————————————
7.Nemanja Vidaković Modrića        8        4           12       2.300        6
——————————————————————————————————–
8.Bojan Kojić Modrića          7        3            10       2.500       5
——————————————————————————————————–
9.Senad Sarajlić Žepče            3        6              9       2.200       4
===============================================

Pročitajte i:   Održano 22. takmičenje osoba sa invaliditetom Zeničko-dobojskog kantona u ribolovu

 

KATEGORIJA U-18 (JUNIORKE)

===============================================
RB.  IME I PREZIME   Mjesto      I KOLO   II KOLO    ZBIR      POENA    PLAS
TAKMIČARA       SRD        SEK PL    SEK.PL     SEK PL   2.090
===============================================
1.Ferhatbegović Emina Živinice           5          6            11        310       6 ———————————————————————————————————-
2.Koler Maja Tuzla              1          2             3       2.020       2
———————————————————————————————————
3.Stojčević Snježana Modriča       3,5        3            6,5      1.320       3 ———————————————————————————————————
4. Bojana Jarić Brod              2          1            3        2.460      1 ———————————————————————————————————
5.Jamaković Majda Žepče          6           4           10          840      5
——————————————————————————————————–
6.Suzana Mičić Modriča          7          7            14           70       7
———————————————————————————————————
7.Dijana Josipović Tuzla             3,5        5            8.5      1.010      4
==============================================

KATEGORIJA U-22 (JUNIORKE)

1. mjesto – Dragana Zlatović UGSR “SAVA” Brod
2. mjesto – Merima Omerčić UGSR “BOSNA” Žepče
3. mjesto – Amra Ajdinović UGSR “MANJIĆ” Kalesija

KATEGORIJA U-22 (JUNIORI)

1. mjesto – Jasmin Omerović UGSR “RUDAR-KREKA” Tuzla
2. mjesto – Ognjen Njegomirović UGSR “OPTIMA” Modriča
3. mjesto – Kemal Hasić UGSR “RUDAR-KREKA” Tuzla
4. mjesto – Srđan Ćerić UGSR “SAVA” Brod
5. mjesto – Aleksandar Bižić UGSR “AMUR” Gradiška

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.