Spisak prijavljenih takmičara za federalna prvenstva u “lovu ribe udicom na plovak” i “mušičarenju”

logo-srs-f-bih-baU nastavku vijesti je konačan spisak učesnika federalnih prvenstava zakazanih za 23. avgust 2014. godine.

Taj dan će se održati prvenstva u dvije  discipline – “lov ribe udicom na plovak” koje će se održati u Zenici i u disciplini “mušičarenje” koje će se održati u Busovači.

Na temelju ovih spiskova pripremit će se žrijeb takmičara.

Pravo nastupa za svaku ekipi imaju 3+1 takmičar i 1 pojedinac po odluci TK SRS F BiH.

Za takmičenja je prijavljeno:

  • Disciplina “lov ribe udicom na plovak”…………121 učesnik
  • Disciplina “mušičarenje”……………………………..60 učesnika
  • UKUPNO……………………………………..181 učesnik

U nastavku pogledajte spisak prijavljenjih takmičara:

R.br IME I PREZIME EKIPA MJESTO FUNKCIJA U EKIPI
SENIORI: “Lov ribe udicomk na plovak”
 1. Slipac Armen 1. USR”Bugojno” Bugojno Takmičar
 2. Marić Enver Takmičar
 3. Bišanović Sadik Takmičar
4. Bajramović Hamid 2. SRD”Novi Travnik” Novi Travnik Takmičar
 5. Čakić Hajrudin Takmičar
 6. Zukić Elvir Takmičar
 7. Zukić Rusmin Vođa ekipe
 8. Alić Mirza 3. Alić Hidajet” Ilijaš Takmičar
 9. Buljubašić Nihad Takmičar
10. Mušija Selvedin Takmičar
11. Dervišević Zijad Takimičar
12. Arfadžan Ćazim 4. USR”Glavatica” Jablanica Takmičar
13. Šehić Admir Takmičar
14. Džajić Nermin Takmičar
15. Helebić Ibrahim Vođa ekipe
16. Burko AAmir 5. SRD”Visoko” Visoko Takmičar
17. Koljenović Emir Takmičar
18. Vržalić Adnan Takmičar
19. Fazlić Faris Vođa ekipe
20. Marko Bratić 6.SRD”Klen” Usora Usora Takmičar
21. Tomkić Armin Takmičar
22. Tomkić Alko Takmičar
23. Juro Rajkovača Vođa ekipe
24. Pešto Mugdim 7.USR”Sarajevo 1906” Sarajevo Takmičar
25. Hadžić Ermin Takmičar
26. Pešto Vehid Takmičar
27. Anton Šafhauzer Takmičar vođa ekipe
28. Vejsilović Esad Takmičar pojedinac
29. Kučera Drago 8. SRU”Zlatovčica” Jajce Takmičar
30. Milo Sač Takmičar
31. Hasić Rusmin Takmičar
32. Doglod Adnan 9. USR”Bistro” Zenica Takmičar
33. Mehičić Mustafa Takmičar
34. Begadžić Mirnes Takmičar
35. Skomorac Sanel Takmičar-pojedinac
36. Đug Muris 10.SRD”Rudar-Kreka” Tuzla Takmičar
37. Alija Filipović Takmičar
38. Omerović Jasmin Takmičar
39. Hasić Kemal Takmičar pojedinac
40. Lelić Vehid Vođa ekipe
41. Pehić Medin 11. SRD”Bosna” Maglaj Takmičar
42. Kendić Hamdija Takmičar
43. Ruvić Amir Takmičar
44. Arifagić Mehmedalija Vođa ekipe
45. Jamaković Bahrudin 12. SIRK”Bistro” Tuzla Takmičar
46. Džolota Murat Takmičar
R.B.
IME I PREZIME EKIPA MJESTO FUNKCIJA U EKIPI
47. Zahirović Nadil 12. SIRK”Bistro” TUZLA Takmičar
48. Džolota Mensur Vođa ekipe
49. Pilav Ragib 13. USR”Jelah-Tešanj Tešanj Takmičar
50. Travančić Amer Takmičar
51. Festa Vehid Takmičar
52. Gopo Husein Takmičar pojedinac
53. Travančić Edin Takmičar pojedinac
54. Omerović Aldin 14. SRD”Vogošča” Vogošča Takmičar
55. Trebinjac Nermin Takmičar
56. Kaliman Adnan Takmičar
57. Gajević Mirsad Kapiten –rez.tak
58. Jagar Milan Vođa ekipe
59. . 15. Bosna” Žepče Žepče Takmičar
60. . Takmičar
61. . Takmičar
62. Amir Ćehaja 16. USR”Vrbas” G. Vakuf-Uskoplje Takmičar
63. Nenad Gavranović Takmičar
64. Ivica Marinčić Takmičar
65. .Siniša Jović Takmičar pojedinac
66. . 17. SRD”MANJIĆ Kalesija Takmičar pojedinac
67. . Takmičar pojedinac
SENIORKE: “Lov ribe udicomk na plovak”
68. Bukurević Ermina SRD”Visoko” Visoko Takmičarka
69. Ihtijarević Mersiha Takmičarka
70. Vržalić Merdžana Takmičarka
71. Bukurević Zijad Vođa ekipe
MLAĐI SENIORI U-23”Lov ribe udicom na plovak”
72. . SRD”Bosna” Žepče Takmičar pojedinac
73. . SRD”Manjić” Kalesija Takmičar pojedinac
74. . Takmičar pojedinac
75. Huskić Adis SRD”Bosna” Maglaj Takmičar pojedinac
76. Huskić Jasmin Trener
MLAĐE SENIORKE U-23 “Lov ribe udicom na plovak”
77. . SRD”Bosna” Žepće Takmičarka
78. . SRD”Manjić” Kalesija Takmičarka
JUNIORI U-18 “Lov ribe udicom na plovak”
79. Gračić Asmir
  1. SRD”Bosna”
Maglaj Takmičar
80. Mujkanović Amer Takmičar
81. Bradaroć Salim Trener ekipe
82. Bisankić Kenan
  1. SRD”Mrena”
Živinice Takmičar
83. Ramić Mirza Takmičar
84. Muratović Rasim Takmičar
85. Huskanović Adem
  1. UGSR”Bistro”
Zenica Takmičar
86. Kotorić Ernad Takmičar
87. Krejuzi Alen Takmičar
88. . .SRD” Manjić” Kalesija Takmičar pojedinac
89. . Takmičar pojedinac
90. . SRD”Bosna” Žepče Takmičar pojedinac
91. Purač Jasmin SRD”Smuđ” Lukavac Takmičar pojedinac
JUNIORKE U-18 “Lov ribe udicom na plovak”
92. Pinjić Jasmina SRD”Bosna” Maglaj Takmičarka pojedinac
R.B. IME I PREZIME SRD DRUŠTVO MJESTO FUNKCIJA U EKIPI
93. Durakoović Miralem SRD”Bosna “ Maglaj Maglaj Trener
94. Ferhatbegović Emina SRD”Mrena” Živince Takmičarka pojedinac
95. Ivana Gavranović SRD”Vrbas G.Vakuf-Usk. Takmičarka pojedinac
KADETI U-14 “Lov ribe udicom na plovak”
96. Brkić Berin SRD”Bosna” Maglaj Takmičar pojedinac
97. Kahriman Alen UGSR”Sarajevo-1906” Sarajevo Takmičar pojedinac
98. Bešlija Mustafa SRD”Visoko” Visoko Takmičar pojedinac
99. Kotorić Ensar 1. UGSR”Bistro” Zenica Takmičar
100. Zukić Kenan Takmičar
101. Doglod Dženan Takmičar
102. Muratović Ibro 2. SRD”Mrena” Živinice Takmičar
103. Haličević Enes Takmičar
104. Džinić Mahir Takmičar
105. . 3.SRD”Manjić” Kalesija Takmičar
106. . Takmičar
107. . Takmičar
108. Denis Rizvan
  1. SRD”Vrbas”
G.Vakuf-Uskoplje Takmičar
109. Branko Boškić Takmičar
110. Amer Ćalkić Takmičar
111. Đogić Meris
  1. SRD”Smuđ”
Lukavac Takmičar
112. Horozović Edin Takmičar
113. Imamović Sinan Takmičar
KADETKINJE U-14 “Lov ribe udicom na plovak”
 114. Zubović Belma SRD”Rudar-Kreka” Tuzla Takmičar pojedinac
SUDIJE U ZENICI
115. Sinanović Zijad UGSR”Bistro” Zenica Zenica Sekretar
116. Fuad Vrgovčević SRD”Bosna” Maglaj Maglaj Delegat
117. Grebović Samir UGSR”Bistro” Zenica Vrhovni sudija
118. Nesimi Sead UGSR”Bistro! Zenica Sektorski sudija
119. Omerović Aladin SRD”Vogošča Vogošča Sek-sudija –kand.
120. . UGSR”Bistro” Zenica Sek. sudija

121.

Omerović Admir USR”Rudar Kreka” Tuzla Sek.sudija-kand
II DISCIPLINA MUŠIČARENJE (Fly Fishing)
MUŠIČARENJE SENIORI (Fly Fishing – “Lašva”- Busovača
R.B.
IME I PREZIME SRD DRUŠTVO MJESTO FUNKCIJA U EKIPI
122. Dautbegović Muamer
  1. USR”Bugojno
Bugojno Takmičar
123. Meškin Muhamed Takmičar
124. Bušatlija Sead Takmičar
125. Spahić Emsad
  1. SRD”Novi Travnik”
Novi Travnik Takmičar
126. Pačavra Miro Takmičar
127. Matekalo Milan Takmičar
128. Zukić Avdo Vođa ekipe
129. Kekić Zlatko
  1. USR”Štuka”
Velika Kladuša Takmičar
130. Suljanović Sead Takmičar
131. Kerkez Mile Takmičar
132. Halilić Nedžad
  1. USR”Una”
Bihać Takmičar
133. Merdanić Fikret Takmičar
R.B. IME I PREZIME TAKMIČARA EKIPA MJESTO FUNKCIJA U EKIPI
134. Midžić Alen USR”Una” Bihać Takmičar
135. Šahinović Nijaz
  1. SRD”Visoko”
Visoko Takmičar
136. Halibegović Almir Takmičar
137. Džafić Adnan Takmičar
138. Hodžić Kenan Takmičar
139. Bilanović Samir 6. USR”Zujevina” Hadžići Takmičar
140. Arnaut Adnan Takmičar
141. Ustalić Omar Takmičar
142. Redžić Rijad Takmičar pojedinac
143. Kalušić Samir
  1. KSR”Travnik”
Travnik Takmičar
144. Šečić Tarik Takmičar
145. Purić Salih Takmičar

146.

Matošević Anto Takmičar pojedinac
147. Varka Refik 8.USR”Fojnica” Fojnica Takmičar
148. Berbić Džemil Takmičar
149. Imamović Ajdin Takmičar
150. Beba Jasmin Rezervni takmičar
151. Nusmir Naradin Takmičar pojedinac
152. Krišto Ivica 9.SRD”Busovača” Busovača Takmičar
153. Vareškovič Željko Takmičar
154. Bilić Borislav Takmičar
155. Alija Ljubuškić 10.SRD”Miljacka” Sarajevo Takmičar
156. Ismet Bajraktarević Takmičar
157. Babić Adnan Takmičar
158. Veladžić Adnan Vođa ekipe
159. Šabanović Nijaz Takmičar pojedinac
160. Mirsad Tuzlak 11.UGSR”Bistro” Zenica Takmičar
161. Ćelić Amir Takmičar
162. Beganovi Edim Takmičar
163. Babović Adem Vođa ekipe Zenica
164. Tuzlak Armin Takmičar pojedinac
165. Enes Šišić
  1. SRD”Vrbas”
G.Vakuf”-Uskoplje Takmičar
166. Goran Gašpar Takmičar
167. Mirsad Kevro Takmičar
168. Bukarić Nisab Takmičar pojedinac
169. Bristina Sabahudin 13. USR”Vrbas” Donji Vakuf Takmičar
170. Cerić Amir Takmičar
171. Plivčić Armin Takmičar
172. Hodžić Ahmet Vođa ekipe-rezerva
SUDIJE BUSOVAČA
173. Milorad Ćuričić SRD”Novi Travnik Novi Travnik Delegat
174. Marcel Kučinski SRD”Novi Travnik” Novi Travnik Vrhovni sudija
175. Ćurčić Nenad SRD”Novi Travnik Novi Travnik Sekretar takmičenja
176. Kolonić Almedin SRD”Novi Travnik Novi Travnik Sek. Sudija
177. Vinko Slipac SRD”Novi Travnik Novi Travnik Sek. sudija –kandidat.
178. Mario Bilić SRD”Busovača Busovača Sek sudija
179. Ivica Marić SRD”Busovača” Busovača Sek sudija
180. Ivica Tomičić SRD”Busovača” Busovača Sek sudija
181. Zahihović Namir USR”Vrbas” Donji Vakuf Sudija-kandidat
Pročitajte i:   UGSR 'Mrena' Živinice: Izvršeno novo poribljavanje voda ribolovnog područja

Sportski pozdrav, bistro!
TK SRS FBiH

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.