Najnovije vijestiTakmičenja

“Eko kasting kamp” Živinice: Održano takmičenje mladih ribolovaca i ekologa “Petoboj”

DSC05978U okviru svečanog obilježavanja dana Opštine Živinice održano je “Eko kasting kamp” takmičenje “Petoboj” u bacačkim disciplinama, te iz sportskog ribolova i ekologije.

Nastupilo je 6 ekipa u muškoj i 6 u ženskoj kategoriji u ekipnoj konkurenciji. U pojedinačnom plasmanu nastupilo je 7 takmičara i 7 takmičarki koji nisu u sastavu ekipa.

Za tri pehara, 24 medalje i isto toliko diploma i zahvalnica borilo se 25 takmičara i 25 takmičarki.

Prvo mjesto u muškoj kategoriji osvojila je ekipa AJU. Druge osnovne škole Živinice sa 676 poena.

Prvo mjesto u ženskoj kategoriji osvojila je ekipa DJU. Prve osnovne škole Živinice sa 532 poena.

Prvo mjesto u ukupnom plasmanu osvojila je JU Osnovne škole Živinice Gornje sa 2o38 poena.

Načelnikov prelazni pehar “Asim Aljić trofej” osvojila je JU osnovna škola Živinice Gornje.

Bistro – vedro – čisto!

Komesar kampa,  Hajrulahovi Rasim, Državni sudija u sportskom ribolovu i ekologiji.