Održan 4. Stream Fishing Cup – Bioštica 2017
U subotu 15. jula 2017. godine u mjestu Žunovi održan je 4. Stream Fishing Cup – Biostica 2017
U najvećoj konkurenciji do sada, 32 takmičara iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Makedonije, su u 4 dinamične runde upecali 436 riba.
Konačan poredak je bio sljedeći:
- mjesto Boris Šiljeg – Knin (Hr)
- mjesto Zeljko Gosić – Aleksandrovac (Sr)
- mjesto Mijo Boras – Zagreb (Hr)
Nagradu “Master staze” za najviše ulovljenih riba dobio je Boris Šiljeg.
Divno vrijeme i rijeka, vrhunski ribolov i druženje su obilježili ovaj Kup
Sponzori: Stream Tackle, Tito Craft vobleri i Dankraft lures su vrijedno nagradili najušpjesnije takmičare.
Ovim putem bi se zahvalili na nesebičnoj podršci ljudima iz USR Bioštica, našim sudijama na poštenom i fer suđenu, prijateljima koji su pomogli u organizaciji cjelokupnog takmičenja i druženja poslije, kao i mještanima sela Žunovi koji su kao i uvijek nesebično pomogli u organizaciji.
Posebna zahvalnost našem fotografu Vladimiru Popoviću, ekipi Radio Televizija BN i portalu www.palelive.com koji su omogućili da ovaj događaj bude medijski predstavljen na najbolji mogući način.
Čestitke pobjednicima i svim učesnicima na fer i korektnoj utakmici.
Čekamo vas na istom mjestu u julu 2018. godine!