Novih 1.000 komada potočne pastrmke obogatit će riblji fond Miljacke

Sredstva za nabavku ribe osigurala je Općina Centar Sarajevo.

Potočna pastrmka ima svoje stanište i u Miljackoj, zbog čega se vrlo brzo prilagodi na uvjete života u njoj.

“Naše društvo poduzima sve potrebne aktivnosti da bi omogućilo ribolov, održalo nivo čistoće i uređenja korita na ovom dijelu rijeke Miljacke, potpuno uredilo ‘ribolovne staze’ namijenjene svim našim članovima, ali i drugim zaljubljenicima u ovaj sport”, kazao je predsjednik SRD ”Miljacka” Kenan Hajdarević, saopćeno je iz tog društva.

Pročitajte i:   Who See: Vreme je da zajedno kažemo NE krivolovu!

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.