Obavještenje komesara Premijer lige BiH u disciplini “lov šarana i amura” za 2018. godinu

Pozivam sve ekipe koje imaju pravo nastupa  po prijedlogu TK komisije SRS BiH od 30.01.2018. godine koji je potvrdio UO SRS BiH da izvrše prijave ekipa i takmičara  na mail: srsbihk@gmail.com i uplate kotizaciju na ŽR- 1610000012560056 SRS BiH u visini od 240,00 KM

Također da izvrše i uplate u visini 10,00 KM za takmičarske knjižice, a ukoliko ekipa ima novih takmičara, visina uplate za nove takmičare  iznosi 20,00 KM.

Prijave su otvorene do 17.04.2018. godine.

Ekipu sačinjavaju najmanje dva takmičara koji su se takmičili u prošloj godini, s tim da jedan od njih mora otpecati  bar 50% lige, nosioc ekipe koja ima pravo učešća je kapiten iz 2017. godine.

EKIPE KOJE IMAJU PRAVO TAKMIČENJA U 2018.g.

1.USR Kiseljak I            2. USR Busovača I      3.USR Velika Kladuša               4. SRD Klen Banovići

Danijel Kobačić             Zdravko Agatić            Aladin Munjaković                     Mirsad Čolaković

Marko Kobačić              Ivan Agatić                   Dino Miljaković                          Edin Numanović

Renato Marković          Ivica Tomičić                Ibrahim Kadić                             Darko Limaj

Ivan Kristić

5.Karp fanatics Brčko           6.Skozza baits Crnjelovo      7.Zurich I                         8.Zurich II

Pročitajte i:   Inicijativa na OV Lukavac: Spriječimo ekološku katastrofu!

Adnan Muharemović            Rajo Knežević                        Kerić Jasmin                     Lubenović Senad

Omer Muharemović              Cican Purić                            Davorović Mustafa          Tarik Ibrišević

Amir Cifrić                                Milivoje K                              Blagojević Duško             Kovačević Avdo

9. Zurich III      10. Uhvati i pusti Bijeljina           11.Karp World Tuzla         12. USR Šaran Orašje

Sipić Senad                        Nebojša Tuzlančić                    Denis Butković                      Kristijan Oršolić

Igor Čorković                     Marko Tatić                              Arsen Gazibara                      Damir Porobić

Sipić Sead                             Stanko Stanković                      Nedžad Mujkanović             Damir Bautić

Dušan Tuzlančić                                                                            Igor Zlatarević

13.Carp Fanatics Gradačac       14.M&A Bijeljina            15. USR Kiseljak II       16. USR Busovaća II

Arif Brkić                                        Mirko Novaković                                    Željo Tuka                           Sead Deljkić

Nedžad Avdić                                Aleksandar Marković                  Aleksandar dujić                     Semin Adilović

Igor Novaković                               Branko Vidović                            Andjelko Josipović          Dragan Grubešić

 

17.ESRD DRIJENJAČA Gračanica   –  ekipa iz SRS FBiH     18.EKIPA IZ SRS RS  koju imenuje SRS RS

NAPOMENA: Sve ekipe trebaju da budu članice entitetskih Saveza, a mogu nastupati samo pod imenima Udruženja iz kojih dolaze (imena sponzora se mogu dodati na ime udruženja)

Pročitajte i:   SRD 'Ukrina' Derventa: U nedjelju opštinsko takmičenje u lovu ribe na plovak

Prvo kolo       27.-29. 04. 2018. Godine (Jezero Drenova)

Drugo kolo    11.-13. 05. 2018. Godine (Jezero Drenova)

Treće kolo      01.-03. 06. 2018. Godine (Jezero Nuga)

Četvrto kolo  22.-24.06. 2018. Godine (Jezero Nuga)

Uz pozdrav BISTRO!

KOMESAR, Mladen Agatić

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.