Izbor sportiste općine Breza za 2019. godinu – Najuspješniji sportista senior Almedin Omerhodžić, SRD “Breza”

Izbor sportiste općine Breza za 2019. godinu u organizaciji Sportskog saveza općine održan je sinoć u Kino sali “Sretno” Breza, sa početkom u 18 sati.

Nagrade i specijalna priznanja dodijeljena su u 12 kategorija, a nagrađeni su najuspješniji pojedinci i sportski kolektivi Breze, te zahvalnice za nesebičan doprinos u razvoju sporta općine Breza.

– Zahvalnice za nesebičan doprinos u razvoju sporta: Općina Breza, Medžlis Islamske zajednice Breza i “Liščevica promet” doo Podlugovi – Ilijaš,

– Najuspješniji trener u invalidskom sportu: Ibrahim Hasanspahić, (Savez za sport i rekreaciju invalida općine Breza),

– Najuspješniji sportski kolektiv u invalidskom sportu: Sportski klub invalida sjedeće odbojke “Breza 304”,

– Perspektivni sportista u invalidnom sportu: Adin Likić, (OKI “Breza” Breza),

– Sportski radnik: Hasan Blažević, (SKISO Breza),

– Ostvareni rezultati u invalidskom sportu: Jasmin Malkić, (Savez za sport i rekreaciju invalida općine Breza),

– Specijalno priznanje za razvoj invalidskog sporta: Posthumno se dodjeljuje Indiru Čosiću i posthumno se dodjeljuje Medžidu Muratoviću-Hurti,

– Ostvareni rezultati u invalidskom sportu van općine Breza: Mirha Osmanović,

– Ostvareni rezultati: FK “Rudar” Breza,

Pročitajte i:   USR Goražde: Održano KUP takmičenje u lovu ribe udicom na plovak 'Goražde 2020'

– Specijalno priznanje za zasluge u razvoju sporta općine Breza i šire: Edin Kajević (TDK “Bosna” Breza),

– Sportski događaj 2019. godine: 24. Memorijalni turnir šehidima i poginulim sportistima BiH,

– Pedagog tjelesnog odgoja i sporta: Admir Čaluk (FK “Rudar” Breza),

– Sportski radnik općine Breza: Eldin Dedić, (FK “Rudar” Breza),

– Sportska nada općine Breza: Merjema Beriša, Emina Ajanović, Hatidža Velić (KK “Gana i Ruhla” Breza), Saira Imamović ( KRG “Pirueta”), Adem Sokić, Abdussamed Kadrić, Albinović Zanna (KK “Rudar” Breza), Safet Bašić, (FK “Rudar” Breza), Kerim Opaćin, (FK “Mladost” Župča), Semir jusić, Ismajil Hercegovac, (TDK “Bosna” Breza), Ena Osmanović, Hana Omanović, Dalija Frljak, (KRG “Visoko” Visoko),

– Najuspješniji mladi perspektivni sportista: Sajra Salčinović i Emina Tatar, (KRG “Visoko” Visoko)

– Najuspješnija trenerica: Amina Lepić, (KRG “Visoko” Visoko),

– Najuspješniji trener: Kerim Ahmedspahić, (TDK “Bosna” Breza),

– Najuspješnija sportska organizacija-kolektiv: Taekwondo kolektiv “Bosna” Breza,

– Specijalno priznanje za razvoj sporta na općini Breza: Munib Zaimović, načelnik općine Breza,

Pročitajte i:   SRD ‘Bosna’ Maglaj: U subotu opštinsko takmičenje u lovu ribe udicom na plovak

– Najuspješniji sportista – junior u 2019.: Jasmin Alispahić, (Kick box klub “Spartak” Breza),

– Najuspješniji sportista – juniorka u 2019.: Amina Hrvat (Taekwondo kolektiv “Bosna” Breza),

– Najuspješniji sportista – senior u invalidskom sportu: Nedžad Avdukić (OKI “Breza” Breza),

– Najuspješniji sportista – senior u ženskoj konkurenciji: Naida Durak, (Taekwondo kolektiv “Bosna” Breza),

– Najuspješniji sportista – senior u muškoj konkurenciji: Almedin Omerhodžić, (SRD “Breza” Breza).

Voditeljica manifestacije Vernesa Mušanović, novinar radija Breza.

U muzičkom dijelu programa goste su zabavljali članovi KUD “Breza” Breza.

Za prezentaciju sporta zaduženi bili su: KRG “Visoko” Visoko, KK “Rudar” Breza, KK “Gana & Ruhla) Breza i Taekwondo kolektiv “Bosna” Breza.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.