Poziv na "Oskara" za ribarske filmove

Mali savjeti iskusnijih kolega o načinu pravljenja dobre i lijepe fotografije ili klipa.

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Poziv na "Oskara" za ribarske filmove

Post Postao/la senad » 12 vel 2011, 11:48

Dobih mail sa pozivom u vidu ovog plakata i nisam bio nesto zainteresovan.
na nasem.gif
Onda pogledah klip sa zabave poslije ovog ribarskog "Oskara" i postadoh pravo zainteresovan.

http://wundschuhersee.at/www/fileadmin/ ... ty_neu.mov[/vid]

Seha, de nam napravi kakav video, makar za "Zlatne maline" na ovom festivalu. :mrgreen:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Poziv na "Oskara" za ribarske filmove

Post Postao/la masterbih » 12 vel 2011, 16:28

Evo na nasem jeziku detaljnije, odavno sam to pisao, naravno ja idem tamo sad u aprilu :)
http://ribolovacki.blogspot.com/2011/02 ... -2011.html

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Poziv na "Oskara" za ribarske filmove

Post Postao/la Seha » 13 vel 2011, 00:05

Senade samo reci za kad ti treba. Da vide Europljani i intelektualci sta je ekstremni saranski ribolov <valjanjeodsmijeha>
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “O fotografisanju i snimanju video klipova”