Ribnik, reka snova

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ribnik, reka snova

Post Postao/la cori » 26 ožu 2007, 15:35

Moje omiljeno mesto za mušičarenje i druženje s mušičarima je Ribnik. Pored njega ima i drugih lepih destinacija, Pliva, Sanica, Sana, Unac, a na neka tek treba da odem, Una, Dabar, Klokot,...
Otvaram temu o ovim destinacijama. Upoznajte nas. Bistro C&R


Avatar
cori
Prava Štela
Postovi:116
Pridružen/a:20 stu 2006, 22:26
Lokacija:Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Revir na Sani

Post Postao/la cori » 18 srp 2007, 23:01

Bio sam 11.07 popodne na reviru na Sani kod Ključa. Tamo me je odveo, sa prijateljima, Ado Jeginović. Ovo je pravo mesto za ribolov mahačem. Voda je solidna, reka je široka (kao dva Ribnika) i ima skoro svih mušičarskih riba. Ja sam ulovio nekoliko lipljana, pastrmki potočara i klenova. Bili smo kratko jer se spremala kiša pa smo ostali samo dva sata. Mogu vam preporučiti da i vi posetite revir. Bisto

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”