Jezero "Kop" Sicki Brod

Moderator/ica:emin

shejtan
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:29 lip 2008, 21:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la shejtan » 14 srp 2008, 13:42

Znaci Roko gledamo te jos jedan mandat kao predsjednika :-). Neka, i draze mi je :-).
Usput, da se pohvalim, upravo je prosao jos jedan odlican vikend na ovom biseru tuzlanskog kantona :-D. Bistro vam ribari!


pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la pocetnik » 24 srp 2008, 14:37

Prije par dana sam bio na jezeru. Jezero je ekstra ali ima primjedbu jednu.

Da nije malo preskupo 20 KM za pecanje od 8-22 sata. A ako hoces ostati po noci jos 20 KM. Dakle, za 24 sata placas 40 KM. Nekima nije to preskupo ali uzmite prosjecnu placu od 500 KM. I kako ce onaj ljubitelj ribolova priustiti sebi 2-3 dana pecanja kad od 500 KM zivi on i porodica mu! Jezero jest lijepo, svaka cast ali je preskupo za nas bosanski dzep!

Nadam se da cete imati razumijevanja prema onima koji bi zeljeli pecati a nemaju love da to priuste sebi! Malo cijene bi trebalo korigirati!

Bistro svima!

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la enko » 24 srp 2008, 18:44

Tebe je pocetnik onda neko dobro zavalio.Evo i dio texta sa prezentacije jezera na stranici nam:

Cijenovnik dozvola je slijedeci :
12 sati ribolova 10 KM
24 sata ribolova 20 KM
OBAVEZNO VRAĆANJE U VODU SVAKOG ULOVLJENOG ŠARANA I AMURA

pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la pocetnik » 24 srp 2008, 18:51

Ja sam tako bio upoznat na kopu. Ako je 20 KM za 24 sata nije puno barem ne za mene!
Zabrana sam cuo vrijedi dok ne prodje vrijeme mrijesta (saran i amur)!!! Zbog specificne vode sad je lovostaj i sezona je mrijesta.

Ja mislim da cu u skoro vrijeme tamo biti na jezeru pa ako tko bude u blizini da zapecamo zajedno.

toda
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:22 ožu 2008, 20:22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la toda » 11 kol 2008, 23:22

Za mrest šarana je OK! Ali još nisam ćuo da se amur mresti prirodno nigde sem u svojoj postojbini(velike,brze i tople reke u azijskom delu Rusije i Kini.


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la enko » 11 kol 2008, 23:46

toda je napisao/la:Za mrest šarana je OK! Ali još nisam ćuo da se amur mresti prirodno nigde sem u svojoj postojbini(velike,brze i tople reke u azijskom delu Rusije i Kini.
Sve je to ok Toda al nemozes ciljano amura loviti a da pritom i sarana nepridobijes na spot

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zajko » 19 kol 2008, 21:24

bistro svim dobronamjernim ribolovcima ,zaista mi je drago da je jezero kop dobilo dio prostora na ovom mediju i koliko vidim ima istinskih zaljubljenika u ono sto jos mozemo nazvati sportski ribolov,sve pohvale za roka i ostale koji su imali snage da se izbore sa kamaru teskoca prilikom osnivanja sekcije i borbom sa krivolovcima i ciscenjem samog jezera kao i okruzenja oko jezera.Ovom prilikom bih pozvao ribolovce da okusaju srecu na ovoj vodi jer ce svojim dolaskom pomoci sekciji u novom poribljavanju i uredjenju jos boljeg ambijenta za sam cin ribolova.Pozdrav za adija enku sehu mirzu i sve ribolovce od zajke sa sickogbroda. :

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 25 kol 2008, 23:32

Bistro!!!izuzetno nam je drago sto posjecujete forum i ovom prolikom se zahvaljemo i ujedno zelimo da odgovorimo na neka pitanja, kao i da obrazlozimo neke stvari oko naplate.za pocetnika odgovor je slijedeci: 20 km je 24 sata pecanja ISKLJUCIVO na ribarskim pozicijama namjenjenih za dnevni i nocni ribolov a detaljne informacije moze dobiti kod ribocuvarske sluzbe i predsjednika sekcije "Š.Brod", na broj 061/154/756.
Takodje da naglasim da se ribolov moze obavljati danju na svim lokacijama po cijeni od 10 km (od izlaska do zalaska sunca.
Ribari koji posjeduju godisnje ribarske dozvole od slijedecih udruzenje (Smuđ-Lukavac, Mrena-Zivinice, Rudar-Kreka Tuzla),ne placaju dnevni ribolov u koliko ne pecaju na ribolovnim pozicijama gdje je pravilo isto za sve,kao sto sam naveo u gornjem dijelu teksta.
Sto se tice mrijesta amura, mislim da je Enko u pravu a prave informacije mozes vrlo jednostavno saznati preko interneta.
Ovom prilikom sam ostao duzan da pojasnim zabranu izlova sarana i amura. Ovim vrstama riba je jezero poribljeno i to od 5 kg pa nadalje, i mozete zamislit koliko bi ostalo te ribe kada bi samo 2 ribara poput mirze, sehe, i ostalih nosili kuci ulovljeno.
Ovom prilikom bi zelio da vas pozdravim, i vidimo se na jezeru "KOP" Š.Brod.
BISTRO!!!!
"Ako ste zadovoljni kazite to i drugima a ako niste kazite to nama"

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 26 kol 2008, 16:19

Shejtane nije to jos jedan to je ovaj isti samo smo tek sad imali vremena da ga ozvaničimo vidjeo si koliko posla ima malo ko da bi htjeo se tog i prihvatit.A pokazao sam ti koje su obaveze oko mog posla tebi hvala na podršci uvjek si nam dobro došao nadam se da će mo nabacat u kop ribe da se ne mora čekat pogodan dan za ribolov ....a ovom se prilikom zahvaljujem i Zajki on je znao prepoznat trud, na samom početku i hvala na donaciji koju je dao za šarane koje smo kupovali..
BISTRO BiH MA GDJE DA SI........ :wink:

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zajko » 28 kol 2008, 15:30

bistro svim dobronamjernim ribolovcima ,drago mi je da je jezero kop sicki brod dobilo dio prostora na ovom mediju,sve pohvale za roka i ostale koji su se uspjeli izboriti sa svim problemima da ih ne nabrajam ,ovom prilikom pozivam ribolovce da okusaju srecu na ovoj vodi jer ce svojim dolaskom pomoci sekciji u novom poribljavanju ,kao i uredjenju jos boljeg ambijenta za sam cin pecanja.pozdrav za sve ribolovce posebno za adija ,sehu ,enku,mirzu od zajima sa sickog brida

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 06 ruj 2008, 21:46

Bistro Zaja majstore! Lovi li se sta? Cestitke jos jednom na onoj 20 tki. Ubaci nam sliku da vidimo bildera.
Ako neznas kako sibni je Senadu ili meni na mail pa da je postavimo..

Pozdrav
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zajko » 09 ruj 2008, 21:12

Seha je napisao/la:Bistro Zaja majstore! Lovi li se sta? Cestitke jos jednom na onoj 20 tki. Ubaci nam sliku da vidimo bildera.
Ako neznas kako sibni je Senadu ili meni na mail pa da je postavimo..

Pozdrav
Bistro Seha jarane nisam jos dobio stapove cekam ih iz austrije jer ovdje niko nema niti ce u skorije vrijeme nabavljat,pravo da ti kazem imo sam nekih obaveza tako da sam tek danas malo na internetu pa vidim tvoj post,bio sam preko vikenda ali je vrijeme katastrofalno,ipak upeco sam 5 komada naj veci 6-7 kg nisam ni vago ali svaka riba u datom momentu je vrijedna paznje,sto se tice slika cekam od adija i onu sliku sa ribom 14,50 kg sto sam izvadio na plovak pa da zajedno postavimo,pozdravljam te i vidimo se ako bog da

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 10 ruj 2008, 17:58

Bistro Zaja. Adi ce proslijediti Senadu slike jer sam ja vec napisao i poslao reportazu.
Evo vec je dogovorena jedna zimska saranska avantura koju planiramo akb. u decembru kad namjeravam opet put BiH.
Samo da nebude leda ......... :wink:
Pozdravi mi maksuzije deda Smaja. Legenda je !!
slika

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la zajko » 10 ruj 2008, 21:35

Seha je napisao/la:Bistro Zaja. Adi ce proslijediti Senadu slike jer sam ja vec napisao i poslao reportazu.
Evo vec je dogovorena jedna zimska saranska avantura koju planiramo akb. u decembru kad namjeravam opet put BiH.
Samo da nebude leda ......... :wink:
Pozdravi mi maksuzije deda Smaja. Legenda je !!
.

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la labud » 23 ruj 2008, 23:55

SLIKE ?

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”