Jezero "Kop" Sicki Brod

Moderator/ica:emin

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 24 ruj 2008, 21:37

Labude ako mislis na moje slike koje sam poslao Senadu sa reportazom o ribolovu na Sickom i jos jednoj vodi ( :wink: ) to bi trebalo biti brzo na pocetnoj stranici Bistro BiH.Do Senada je a on je u frci trci pa cim uhvati vremena postavice reportazu na pocetnu..
Pozdrav
slika


Avatar
taboo
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:28 lis 2008, 18:46
Lokacija:Tuzla
Kontakt:

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la taboo » 30 lis 2008, 03:49

Šta sve nisam čuo o ovome predivnom jezeru, nadomak Tuzle! Informacija dobrih ali i dezinformacija! Čak se ide do toga da to postane centralno smetljište za grad Tuzlu! Sramota! Vjerujte! Vidjet' ćemo! Čak se i lokalna politika umješala u to....
Čestitam svim entuzijastima na ovome divnom projektu! Na njegovom čišćenju! To je bio, vjerujem, veoma težak posao jer nema šta nisu ljudi bacali u njega! Hvala pionirima na ovome projektu. Da nisam bio ometen bolešću ove godine i ja bih pomogao...ličnim radom!
Sad je jezero ko "gorsko oko" što bi se reklo... Dika i ponos...čestitam svojim sugrađanima! Često tu dođem u foto-safari...čak sam i real ribolov zanemario...uživam u ljepoti prirode...a za kapitalne ulove već znate...nemojte da ih ponavljam!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la labud » 30 lis 2008, 06:05

Seha je napisao/la:Labude ako mislis na moje slike koje sam poslao Senadu sa reportazom o ribolovu na Sickom i jos jednoj vodi ( :wink: ) to bi trebalo biti brzo na pocetnoj stranici Bistro BiH.Do Senada je a on je u frci trci pa cim uhvati vremena postavice reportazu na pocetnu..
Pozdrav
jel bila rep ?
da procitam ?

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 31 lis 2008, 11:17

Nije Labude cim Senad uhvati vremena postavice.Imas na pocetnoj stranici "novo na stranici" pa provjeri svremena na vrijeme.

Bistro
slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 07 stu 2008, 12:28

Hvala Taboo tvoj komentar je velika pomoć žao mi je što si bio bolestan i slobodno nas posjeti moj broj imaš na stranici u prezentaciji jezera ako ti šta bude trebalo pomoć ,hvala ti još jednom. Bistro BiH ma gdje da si.....


roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 11 pro 2008, 20:37

NADAM SE DA CE OVO JEZERO OSTATI POD OVOM TEMOM .HVALA SVIMA KOJI POTPISUJU PETICIJU ZA SPAS JEZERA

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 11 pro 2008, 23:44

Roko tema ostaje samo nam hvali informacija sta se desava sa jezerom jeste li sta poduzeli da zaustavite namjeru da uniste ovu ljepotu !
slika

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 12 pro 2008, 21:34

Danas je odrzan sastanak sa predstavnikom iz opstine navodno nista oni ne znaju sigurno... na moje pitanje tom gospodinu jel on u ovoj komisiji... on je samo pokusao da izbjegne odgovor al ja sam uporan i konkretno sam ga pitao jesil il nisi i imal komisija i sta je to sto su dosli poslje te komisije za sljaku i komisija za deponiju .i naravno tad mi je on rekao koliko si ti star momak.e to je prelilo kap u casi.onda sam mu fino rekao da je dosta četrdeset godina demagogije i da je on upoznat sa svim i da sam ja dovoljno star da sam i oca i majku sahranio i 10 komsija iz moje zgrade koji su umrli od tumora na probavnom traktu i da nasa djeca boluju od bronhitisa i samo da znate sta sve nisam mu nabrojao onda sam izvadio projekat koji se zove.. aqvaland.. i za koji je opstina platila projekat a sad isti, projektant ... pravi projekat za sljakiste i deponiju i da on to mora znat ..za sve te stvari i tad je se otvorila prava prica da je elektrodistribucija sarajevo pokrenula projekat da se pronađu te lokacije po sto se planira novi blok u termoelektrani i za taj blok se moraju obezbjedit odlagalista i da ce na toj lokaciji iznad jezera postavit foliju da to sranje od sljake ne prođe kroz zemlju...eto mi budale....i da ce nas uvjerit kako je izvodljivo.... morao sam prekinut ove glupe price i uputit gospodina da obiđe vec postojece sljakiste jel ono garancija da ce oni ispostovat svoje bajke i rekao sam da je zahvljujuci ovoj stranici svjet saznao sta se sprema ..naravno on je potvrdijo da to nista ne moze bez saglasnosti mz. i naroda koji ne bi nista znao da mi to nismo pojasnili i
rekao sam mu da je sramota da se to radi iza leđa da niko od povjerenika nista ne zna al igre se igraju obecali su grijanje a sljakiste je gratis .....vidjecemo sta ce bit i ja sam ga zamolio da neko ispred opstine izađe i da da saopstenje da se narod smiri niko nista ne govori ja sam dao sve izjave i niko ne zeli da se javno izjasni mozda cekaju ....hemingveja ...da to odobri zna se cije su tv u tz ....eto toliko za sad bistro bih ma gdje da si....

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Seha » 13 pro 2008, 15:15

Roko svaka ti cast na ustrajnosti mnogi bi vec odavno digli ruke na koje ste probleme nailazili do sada.
Nadam se da ce i narod koji dolazi na jezero, ali i ljudi koji zive u tom regionu dici glas i ako treba izaci na ulice i blokirati sve sto se blokirati moze. To ludilo jednostavno morate zaustaviti da vam jos vise nebi zagorcali zivote sa tim otrovima (citaj sljakom iz TE).
Dok se svi u svijetu bore kako da sto efektivnije zastite prirodne resurse, mi gledamo da ih sto prije unistimo.. Tipicno mi cini mi se !

Neostaje nista nego reci " OTPOR STOKO" !
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la AlaS » 13 pro 2008, 22:16

Roko nedajte se ti su bakcili namazani svim vrstama govana i spremni su na svaku situaciju a poznaju i zakone i rupe u zakonima bolje od vas ja vam se divim da ste uopste dovde dogurali.I sad kad ste sredili jezero nakon dugog mukotrpnog vremena oni vam ga hoce unistiti za nekoliko sati vjeruj mi i mogu ako se to ne sprijeci na neki nacin.Bice vam tesko ako je neki od glavonja bacio oko na taj teren da napravi deponiju .Mislim da bez RADIKALNIH mjera necete nista napraviti jer nepostoji kod takvih dogovor na posten nacin.Jer se samo sa /postenim i razumnim/ljudima moze dogovoriti

NEDAJ SE SIĆKI SVI SMO U TEBE
slika
Bistro

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 13 pro 2008, 23:04

DOK SAM JA ŽIV ZATRPAT GA NEĆE .....A DALJE VI NASTAVITE ....ZNAM JA SKIM IMAMO POSLA AL ONI NE ZNAJU SKIM IMAJU SIGURNO........BISTRO BIH ......

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Kovach » 14 pro 2008, 01:24

Pa šta hoće više ta Elektroprivreda, zar im nije malo ovolika jezera koja uništiše lijepe tokove rijeka i potopiše imanja i zemlju. Nas truju vlagom, a vas šljakom isti đavo samo drugo pakovanje. Normalan Svijet se okreće alternativi i traži nove izvore energije, ljudi prave vjetrenjače, koriste sloarnu energiju,a naši sve shebaše za šaku eura. Slovenci nisu htjeli na Krki praviti elektrane, a traže koncesije da ih prave u BiH, a naši hajvani ih dočekaju objeručke. Roko prijatelju nedajte se! Nek oni ćaću svog ubjeđuju da sve što rade nije štetno po zdravlje ljudi i da neće dirati prirodne ljepote. Imate našu podršku i toliko možemo za sada, a vama je najteže. Što bi se vojnim rječnikom reklo na prvoj ste liniji. BISTRO !!!!!

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la Mujacic Mirza » 14 pro 2008, 09:32

roko je napisao/la:DOK SAM JA ŽIV ZATRPAT GA NEĆE .....A DALJE VI NASTAVITE ....ZNAM JA SKIM IMAMO POSLA AL ONI NE ZNAJU SKIM IMAJU SIGURNO........BISTRO BIH ......
Hvala bogu Roko pa nas ima i mladzi,ako bogda sprjecicemo mi dusmane,Sve dok si ti na celu svih nas necemo posustati, jer ti si nam snaga, moral i uzor na sve sto je se dosad postiglo i ako bogda tako ce i ostati.A ti si onaj koi je sa tim kretenima i odrastao i znas kako se treba sa njima boriti, a mi smo tu da stanemo uz tvoje rame.
Bistro i ''OP SICKI NEDAMO TE'' i dok je nas necemo dozvoliti da te uniste.
Hvala svima koji su potpisali peticiju u borbi spasavanja i ocuvanja jezera KOP SICKI.

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 14 pro 2008, 22:49

sjecas li se mirza onog jezera sto smo pokusali da spasimo ribu prije zatrpavanja ....vidjeces slike kakvo je bilo i sta se uradilo ko ovim vodama gazduje i cija je dobra volja hocel ujutro ustat neraspoložen da bi naredio da zatrpaju ovakav dar prirode ...hvala na podršci uzdrmali smo im redove al sad je bitno da se ne izorganizuju pregupisu pa po nama nema povlacenja samo na njih ......kad javno daju saopstenje i to mi kao dokaz budemo imali onda mozemo reci da se nesto uradilo ........bistro svima

roko
Prava Štela
Postovi:197
Pridružen/a:07 srp 2008, 14:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jezero "Kop" Sicki Brod

Post Postao/la roko » 16 pro 2008, 13:34

LJUDI JUTROS NA RADIO SLONU SU OBJAVILI MOJU IZJAVU KOJU SAM SNIMIO NA SLJAKISTU I NAVODNO PREDSTAVNIK TERMOELEKTRANE ODNOSNO OVE STRUCNE KOMISIJE KAKO TACNO PISE NA MATERIJALU KOJI JE BIO PRIPREMLJEN JE SLAGAO DA ZADNJIH SEDAM GODINA SE NAVODNO NIJE JEZERO SPOMINJALO U OVIM PLANOVIMA .....A KAD JE TAKO GDJE JE TV SNIMAK SA SLJAKISTA ..I IMAJU SVA SRECA DOKUMENTI KOJI NE DAJU LAGAT......ONO STO SMO NAPRAVILI JE SUPER NE MORAJU ONI PRIZNAT NISTA NISMO MI HAG AL NEK NAM JEZERO NE DIRAJU .......UGLAVNOM SMO IH POTPRASILI VIDJECEMO SE JOS DA ZNAJU DA JEZERO NIJE IM ČAČEVINA PA KAD SE KOME DIGNE SAD ĆU GA ZATRPAT SAD NEĆU....SVIMA HVALA OVAJ MALI KORAK NE BI SE MOGAO NAPRAVITI DA NEMA SVIH VAS JAVIT CU STA SE DESAVA OPET..............BISTRO

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Jezera”