Kombinezon ili ti Waders

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori
meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la meskobeg » 29 lip 2013, 23:56

Bistro , da ne otvaram novu temu ... gdje mogu kupiti onaj komad neoprena sto ide preko cipele , da mi ne upada pijesak u cipelu. ili ako neko ima neko alternativno ali ucinkovito rjesenje.
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la rusko » 30 lip 2013, 05:50

"gravel guards" - trebalo bi ih biti u svim bolje opremljenim radnjama... a imas ih i na internetu...

Vecina kombinezona ima ugradjene...
slika slika

meskobeg
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:01 ožu 2013, 17:48
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la meskobeg » 30 lip 2013, 09:50

vidio sam te sto imaju vec ugradjene i pravo su prakticni ... ovaj moj ORVIS nema to . ako neko zna gdje to kod nnas ima kupit nek mi javi. hvala unaprijed
The river was cut by the world's great flood and runs over rocks from the basement of time. On some of those rocks are timeless raindrops. Under the rocks are the words, and some of the words are theirs. I am haunted by waters.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la tommylee » 01 srp 2013, 00:14

Mislim da sam vidio u Tuzli u Bingo super marketu.
Blokiro mi mozak,ne mogu se sjetiti kako to kod nas zovu.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la angler » 01 srp 2013, 06:04

To su planinari zvali kamashne. Mogu posluziti i one, a idu od ispod koljena do preko cipela.

slika


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la tommylee » 01 srp 2013, 07:20

Eto odgovora,ove su bile od neoprena i na odjelu za ribolov.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la rusko » 28 stu 2013, 06:16

Zanimljiv test wadersa… u svakom slucaju, jedan od najuvjerljivijih koji sam nasao do sada:

Yellowstoneangler.com - 2013 Wader Shootout

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NsezCq6Vbmo#t=544[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ElqtYP9HeMM[/youtube]
slika slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la Clavis » 28 stu 2013, 08:38

Heavy duty testing...

Kod mene je više stvar sreće i nafake... Ronthompson neoprenski kombinezon sam scico za sezonu, dok sam sa ovim Sølvkroken prošao kroz polje glogića kraj Sanice i izvukao ga čitavog...

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la rusko » 28 stu 2013, 17:15

Ja sam sebi narucio ovaj Patagonijin sto je na drugom mjestu… pa cu vidjeti da li test laze...
slika slika

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Scierra CC3 waist waders

Post Postao/la mokeSA » 04 ožu 2015, 23:05

Kao sto naslov kaze Scierra CC3 waist waders, dali neko ima blizeg iskusta u vezi ovoga tipa odjela, radi se o cizmama i pantalonama u jednom, jer me kombinezoni u ljetnim danima dave i samo smetaju, pa sam se odlucio za ovu kombinaciju, jedino meni kao laiku sto je na prvu zaintrigiralo mastu, je rajfeslus na mjestu za nuzdu koliko je to dobro rjeseno na ovim modelima i spoj cizma platno..ove marke da nebi doslo do propustanja vode kada bi se nekad malo zagazilo dublje u vodu, a odjelo je po mom skromnom misljenju estetski perfekcija, sada kvalitet to bih volio cuti iz prve ruke...evo i link http://www.pescamaniagroup.com/catalog/ ... -with-boot?

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Scierra CC3 waist waders

Post Postao/la rusko » 05 ožu 2015, 08:22

Koristio sam ih jedno vrijeme, doduse model bez ugradjenih cizama… i bio sam zadovoljan sa njima. Jake su, komotne… inace scierrini wadersi mogu dugo trajati ako ih normalno koristis.
slika slika

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Scierra CC3 waist waders

Post Postao/la mokeSA » 05 ožu 2015, 20:59

Hvala Rusko..valjda ce se neko jos tuspasit, prije nego se zaletim :wink:

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vision Ikon Waders

Post Postao/la mokeSA » 23 ožu 2015, 21:02

vision_Ikon-kombniezon-1000x550.jpg
Opet ja sav .eban nigdje nista u Sarajevu, neka obecnja ima, pa onda nema..pa ima po cijeni medvjedjoj polovno, ..nigdje me nema u potrazi sam za Wadersom i novim cipeama, jer ovo sto ja imam je dalo zadnji dah,..gulim ove gumenjake u kojim se ljeti kuham zimi se ledim, a boga mi voda je svake godine hladnija a ljeta toplija, tako je to valjda sa godinama sta li.,..evo nasao sam jos jednu semu iz susjedne nam republike, radi se o Vision wadersu prva zona 6 slojeva a dupe 3 sloja i tako do navrh..pa opet da upitam jer nije bas ni jeftino, ali moze se podnjeti bar je novo, pa da ne duljim dalje sto me zanima iskustva vas specijalaca, koji ste svasta vidjeli i culi a ja zelen po ovom pitanju..pa sta mislite o ovome opcenito.......
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la tommylee » 24 ožu 2015, 15:42

Riječi hvla za Ikoni ja sam se bio raspitivao o njemu ali mi iskrlsa ponuda iz USA.
Dobra stvar je ako uzimaš od poznate frime da imaš i garanciju na robu.Provjeri i tu opciju.Neznam kod koga si našao?

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kombinezon ili ti Waders

Post Postao/la rusko » 24 ožu 2015, 16:07

Ja imam Vision model sa rajfeslusom da se mogu iscavarti bez da izlazim iz vode… ali zna me zeznut pokoji veci talas…

U tri godine koristenja, jedna rupa mojom krivicom… ALI prvo sam kupio stariji model i na njemu neoprenske carape nisu bile dovoljno dobro zavarene i odmah mi je pustila voda na obe noge… gadno iskustvo kada covjek peca u sjevernim morima… onda sam ga reklamirao i dobio ovaj novi koji je za 10 klasa bolji od onog prvog. Provjeri zato koje su godine proizvedene. Ja ne bih kupovao njihove waderse starije od 3 godine (zavisno od modela).
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Šnjure, predvezi, prsluci, čizme...ostali pribor za mušičarenje”