Udice

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Udice

Post Postao/la rusko » 23 ožu 2012, 20:54

Trazim udice za sarana ali da im je "oko" savijeno prema gore, nesto poput ove:


slika


Pozeljno je i da su lagane... Zahvalan sam za savjet koja marka je dobra...
slika slika


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Udice

Post Postao/la adi » 23 ožu 2012, 20:59

owner ne znam sada koja tacno serija nije mi pribor ovdje, al cini mi se c-4 ili c-3...
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Udice

Post Postao/la adi » 23 ožu 2012, 21:04

e jesam pogodio ko prstom u... evo sad pogledah na netu c-1 i c-5, sta ces staro niti j... niti kuci vodi <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udice

Post Postao/la rusko » 23 ožu 2012, 21:06

Hvala!

Vidis, sad si me podsjetio da Owner proizvodi i udice za jigove, i imaju jedan model sa malo jace savijenim okom... taj bi mi idealno pasao... pravim jedan strimer i na njemu se udica veze par centimetara iza glave i treba da je okrenuta prema gore... a cuo sam da su saranske udice idealne za ovaj fazon:

slika
slika slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udice

Post Postao/la rusko » 23 ožu 2012, 21:07

adi je napisao/la:e jesam pogodio ko prstom u... evo sad pogledah na netu c-1 i c-5, sta ces staro niti j... niti kuci vodi <valjanjeodsmijeha>
Blizu si bio :grin:
slika slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Udice

Post Postao/la angler » 23 ožu 2012, 22:26

Ma nije strasno....samo si jednu fulio...parni broj...ostale su neparni <valjanjeodsmijeha>

Na tom strimeru crna je Owner SSW w Cutting. Koristim ih za strimere i odlicne su...malo podebele :grin:
A ta zuta je....pooojma nemam :mrgreen: :135:

Evo je....

slika

Avatar
beli_61
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:30 pro 2011, 21:19
Lokacija:slavonija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udice

Post Postao/la beli_61 » 28 ožu 2012, 08:22

Fox ARMA XSC
To su ti takve udice, jako kvalitetne.
Pogledaj na njuškalu.
Ribe ulovi puno, a u vodu vrati bar malo.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Udice

Post Postao/la angler » 28 ožu 2012, 11:46

Kod Fox ARMA XSC okica nastavlja ravno...Kod Owner je zakrivljena prema gore, a to se i trazi.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udice

Post Postao/la Seha » 28 ožu 2012, 12:35

Ova sa uglom usice kao na Ruskovoj slici mi najvise lici na Ownerov model udice Chinu 50355.
Prije je bilo gomila firmi koja je proizvodila ovaj tip udica koje se najcesce koriste u saranskom ribolovu sa takozvane krute sisteme.
Rusko pogledaj i Nash udicu demon ako ih jos uvijek negdje ima u prodaji. Ja mislim da su odustali od proizvodnje tih fantasticnih udica, al pokusaj mozda ima jos negdje stara zaliha.
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Udice

Post Postao/la rusko » 28 ožu 2012, 18:19

Seha je napisao/la:Ova sa uglom usice kao na Ruskovoj slici mi najvise lici na Ownerov model udice Chinu 50355.
Prije je bilo gomila firmi koja je proizvodila ovaj tip udica koje se najcesce koriste u saranskom ribolovu sa takozvane krute sisteme.
Rusko pogledaj i Nash udicu demon ako ih jos uvijek negdje ima u prodaji. Ja mislim da su odustali od proizvodnje tih fantasticnih udica, al pokusaj mozda ima jos negdje stara zaliha.
Sliku sam uzeo brzinski samo da pokazem na sta mislim, sto veci ugao to bolje jer se udica bolje plasira i ne smeta radu strimera...

Pokusacu Nash demon ganjati na Ebay... bila je jedna aukcija koja je zavrsena:

http://www.ebay.co.uk/itm/Nash-Demon-St ... 02&afsrc=1

Ove mi izgledaju perfektno!
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silkovi, udice, olova i ostali sitni pribor”