Darujem

Moderatori/ce:emin,zlaja

Avatar
Antifriz
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:23 stu 2010, 14:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Darujem

Post Postao/la Antifriz » 30 sij 2011, 23:00

masterbih je napisao/la:Kao sto je vec i navedeno najbolje UG Bistro da odlucuje , a da se sve stvari salju njima.
Ovako moze biti i kamaru laznih obecanja itd. kao i laznih zapomaganja da nekome treba neka oprema..
Upravo tako... cisto sumnjam da bi zapomagao bas onaj kome je pribor potreban a pogotovo na forumu...

Moj prijedlog je da se zaduzi neko u koga svi imaju povjerenje i toj osobi slati pribor koji nam nije potreban, a ta osoba da otvori nalog "bistro-bih" npr. na http://www.pik.ba i sav pribor da na aukciju.... nakon prodaje sav novac u ime UG Bistro donirati u humanitarne svrhe nekome kome je stvrano pomoc potrebna, a takvih je danas nazalost mali milion.... svjezi primjer: http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... p?id=40109

Naravno, osim ribarskog pribora tu se mogu naci i drugi predmeti koji bi se mogli prodati a koji su nam nepotrebni....

Eto to je prijedlog , pa razmislite, Bistro!


Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Darujem

Post Postao/la masterbih » 30 sij 2011, 23:06

Upravo tako, ako bas neko nema, taj nema ni internet!

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la soha » 31 sij 2011, 00:10

u osnovi ja se slazem sa oba prijedloga, ali u pitanju je ribomaterijal i oprema za ribolov, tako da to nekom mladom momku ili djevojci moze puno znaciti da se upusti i napravi prve korake u ribolovu, pa ako ce ih praviti neka ih bar napravi na prvi nacin... ovo na pravi način se odnosi na to da taj neko ko dobibje taj poklon mora biti ekološki osvješten, neko ko će znati čuvati riblji fond naših rijeka i jezera, neko kome će ribolov prvenstveno biti sport.... da ne duljim, mišljenja sam da bi opremu trebali davati nekome iz UG Bistro i da se svake godine recimo određenog datuma ta donirana oprema podidjeli nekim članovvima koji bi to u toku godine na neki način zaslužili, a koji su to krijeteriji na osnovu kojih bi se vodili o tome kome dati opremu o tome se još da pričati....
što se tiče humanitarnih akcija na ovom portalu već postoji ta tema i određene akcije (samo malo iščitaj forum)

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la zlaja » 02 vel 2011, 23:09

Evo Sajdine spremio sam ti na poklon tvoju prvu spin kutiju,samo da se pridržavaš ovog svega što je kolega Soha napisao!
Sa lijeva na desno:
salmo butcher,ujka žabac,alex ritmo 3 i salmo minnow,pače shalow,alex shalow,dva blue foks leptira i jedan leptir sa crvenom peruškom na udici
Upamti ovo su sve mamci za ljeto i počni sa spin pecanjem tek negdje oko pola maja,nadam se da će naš jaran Tarik iz Zenice da te odvede prvi put da ti pokaže kako to sve hoda...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la labud » 02 vel 2011, 23:35

zlaja je napisao/la:Evo Sajdine spremio sam ti na poklon tvoju prvu spin kutiju,samo da se pridržavaš ovog svega što je kolega Soha napisao!
Sa lijeva na desno:
salmo butcher,ujka žabac,alex ritmo 3 i salmo minnow,pače shalow,alex shalow,dva blue foks leptira i jedan leptir sa crvenom peruškom na udici
Upamti ovo su sve mamci za ljeto i počni sa spin pecanjem tek negdje oko pola maja,nadam se da će naš jaran Tarik iz Zenice da te odvede prvi put da ti pokaže kako to sve hoda...
aferim Zlaja


Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 03 vel 2011, 00:14

Eeee zlaja hvalla ti puno sto se tice ekoloske svejsti i ocuvanju našeg ribljeg fonda to imam u glavi i naravno prve ulove cete vidjeti na fotografijama i naravno u meni je sportski duh a ne da ubijam i kršim pravila...jos jednom zlajaa puno puno ti hvalla moja prva kolekcijaa..ovoo cu dobro da upamtimm..:)
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la zlaja » 03 vel 2011, 00:58

Sajdine volio bi da nam se Tarik javi na ovoj temi ,Tarik ajde obećaj drugu da ćeš Sajdina izvesti u maju na pecanje i pokazati kako to ide?

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 03 vel 2011, 01:10

zlaja je napisao/la:Sajdine volio bi da nam se Tarik javi na ovoj temi ,Tarik ajde obećaj drugu da ćeš Sajdina izvesti u maju na pecanje i pokazati kako to ide?
Hehehe..ma javice se on docu ja do njega ..hehe dobar je on dogovoricemo se mi pa cemo malo ici zajednoo akobogda da smo mi svi samo zivi i zdravi...bice svegaa
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la tare » 03 vel 2011, 01:16

naravno,nije nikakav probelm :grin:
mozda ne u maju,zavrsna mi je godina,pa maturski,i ostale zafrkancije,ali u junu 100% :wink:
Zadnja izmjena: tare, dana/u 03 vel 2011, 01:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 03 vel 2011, 01:17

tare je napisao/la:naravno,nije nikakav probelm :grin:
Vidis Zlaja da nema problema..hehe moj čovjekk hvalla tare pa cemo se mi jos cuti bicemo u kontaktu ..all ce se odvucii ova 3 mjesecaaa...auuuuuuu valja cekat..heehe
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la @ldin » 03 vel 2011, 01:19

sad ćeš ti navalit to bacat odma i sve izkidat <valjanjeodsmijeha> i do juna još dvije takve kutije kupit :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 03 vel 2011, 01:21

@ldin je napisao/la:sad ćeš ti navalit to bacat odma i sve izkidat <valjanjeodsmijeha> i do juna još dvije takve kutije kupit :135:
sutii aldineee..hehe evo gledam ovogg tvog soma..haha ma necu zabaciti ni jednog do maja..etoo..hhaha dotada ide džigerica na udicu...:D :875695: <123321>
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 05 vel 2011, 18:27

Eh evo da se i javno zahvalim zlaji za današnju uslugu..i naravno sve zahvalle za POKLONU,ma da je nalaženje bilo malo teže,punica se spomenula par puta,i zaštucalo joj se..hehe i zlaja hvalla i na utrošenom vremenu i živcima... <championvanja> :grin:
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Darujem

Post Postao/la masterbih » 07 vel 2011, 19:29

Evo uzeo danas rolnu Sajdinu kao sto sam i obecao.
Jest da je malo previse za pocetnika, al valjda ce znati da cuva i da mu neko ne mazne ili jos gore nagovori ga da se zamjene.
Ovo ne daj nikome ni za pare, a kamol da se s nekim mijenjas!
Za 15-17 dana je kod tebe, tj. kad stignem ja dole.
Evo koja i slicica kad sam je danas otvorio i probao da vidim jel sve ok :)
Naravno: kao i uvijek, sve je ok. hehe..
slika
jos jedna:
slika
Radi se o modelu SG 3000 koji i ja koristim.
slika

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Darujem

Post Postao/la sajdin » 07 vel 2011, 19:39

OOooOOooOOoooo borisee jojj boze dragi sta je on meni uzeo ja kazem previse je sto jest jest ..ali kakvi covjek obecanje nekrsi...hvallla ti borisee najvise..zdrav i ziv ti meni bio imaoo sve sto pozelioo..evo ljudii kao sto viditee ja sam bezz textaa etoo kakvih ljudi ima sve,pa hajd sad budi necovjek i nekome vrati kako netreba...stvarno si ljudinaa..hehe..kakvi mjenjati ni pod razno koliko ja trajem trajace i ona ja pokolne nit mjenjam nit prodajem...hvalllaaaa...:D
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Prodaja”