Major Craft Skyroad + poklon

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:
Major Craft Skyroad + poklon

Post Postao/la Shelby gt500 » 19 kol 2016, 12:39

Prodajem štap iz naslova, radi se o seabass modelu, 782, 5-20 gr, težine je čini mi se negdje oko 114 gr. Fuji držač mašine, Fuji KR ringle.
Štap je mažen i pažen, posle svakog pecanja čišćene ringle i vraćan nazad u futrolu, spušten je par puta na travu a i to se može nabrojati na prste jedne ruke. Kamenje vidio nije.
Nije nigdje udaran lomljen greban ili šta znam, jedini tragovi korištenja su boja na pluti, koja je jako svijetla pa brzo dođe do vidne promjene.
Štap je idealan za ribolov klijena, bucova, pastrmke. Najveća riba je bucov od 64 cm kog je izvukao bez problema.
Akcija mu je regular fast znači nije prekrut, što bi rekli ima dušu, štap koji radi i stvarno se lagano voze twitch varke.Siću ispaljuje za nepovjerovati, naročito sa usklađenom strunom i mašinom. Varke koje sam ja vozio su do 10 cm, 10 gr, može preko, tipa monitora ali zavisi od toka.
Sa identičnom strunom koju sam naveo glavinjare od 6 gr sam ispaljivao do 50 metara, vobleri i zare su išli do 55-60m.
Uz štap idu originalne gaće te poklanjam:
YGK G-soul Upgrade X4, P.E. 1 = 0.16mm (stvarna debljina) 18 lb, 100 metara nova.
Zipbait Rigge 56s malo korišten
Zaru moje izrade ili Salmo lil bug
Cijena 300KM + ptt

Slike nisu nešto ali nisam sposoban da slikam bolje :mrgreen:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika


Avatar
Shelby gt500
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:02 ožu 2016, 12:45
Lokacija:South Park
Kontakt:

Re: Major Craft Skyroad + poklon

Post Postao/la Shelby gt500 » 21 kol 2016, 17:02

Update. Struna riješena.
Nova cijena štapa 280KM

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Prodaja”