Kupujem cipele

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kupujem cipele

Post Postao/la elo » 18 srp 2010, 23:12

Kupio bih cipele koje idu uz FF kombinezon. Veličina je 13 po Greysu.


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la rusko » 19 srp 2010, 05:12

Elo, savjet je da ih prvo probas... znaju biti velike razlike od proizvodjaca do proizvodjaca, pa kada nadjes model (ili vise njih) koji ti odgovara, javi pa cemo potraziti sta ima na trzistu i za koje cijene.

13-tke (47) inace pasu ako nosis obicne cipele broj 44-45... ali kao sto rekoh opet je do modela...
slika slika

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la elo » 19 srp 2010, 20:56

Hvala Rusko na ponudjenoj pomoci.

Inace probao sam jedino Greys (cini mi se G serija) broj 12 i one su mi knap, tako da bi 13-ka bila idealna. Ovde kod nas (citaj Bosna - Travnik) nema bas nekog izbora.Ako uspijem u Sarajevu naci jos nekih proizvodjaca, javim.
Hvala jos jednom i bistrooo

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la rusko » 19 srp 2010, 21:24

Koji broj inace nosis?

Kakav dzon ti treba, hoces li ovaj novi fazon sa wibram sistemom (kao gumeni dzon, veoma dobar i u vodi i na travi), "platneni" dzon (dobar u vodi i na stijenama, ali zajeban na travi) ili kombinaciju sa kramponima koja valja za sve osim za parket u kuci :-)

Do koje cifre mislis ici?

Imam ja nekih stela ovdje pa dobijam zestoke popuste, mozda nadjemo nesto sto ti odgovara za jeftiniju paru...
slika slika

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la elo » 19 srp 2010, 21:55

Pa koliko vidim taj gumeni ispada najbolji. Volio bih onda taj ili taj što nije za parketa :grin:
Inače nosim broj 47 (čizme 48), a visok sam 2 metra i težak 100kg, tako da je to "normalna" noga za mene. Mislim :?: .
Mislio sam se protegnuti oko 100€. Ove Greys-ove što sam gledao su 159KM (80€) i taman bi se uklopio, al' jbg babuka se potrudio <valjanjeodsmijeha>


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la rusko » 19 srp 2010, 22:33

Je li ti broj obicnih cipela 47? (masalah)
onda ti mozda trebaju vece od 13, moras ih uvijek probati sa kombinezonom na nozi zbog neoprenske carape...
Ja nosim 45 a koristim waderse 47 (13) zbog neoprenske carape i jos koje obicne ispod...

Mogu ti mozda naci jedne fine Scierrine sa vibram dzonom... I ja ih koristim i znam da su dobre, pitanje je samo ima li ih kod frenda u radnji, provjericu sutra popodne.

ovakve su kao ove na slici samo bez krampona, vjeruj da su suvisni... u vrh glave da stavis po tri naprijed i dva nazad i dobar si, ovo na slici je previse, a ja sam sa njima isao po raznim terenima i nikada nisu kliznule ni u vodi ni na suhom. Otprilike smo iste gradje i evo vec godinu i po (a koristim ih zaista cesto) su kao nove. Bojao sam se da ce se ova guma brzo izlizati jer djeluje mekana, medjutim nista, iako sam cak hodao par kilometara po vrelom asfaltu... i isao s njima i u slanu i u slatku vodu...

slika
slika slika

elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la elo » 20 srp 2010, 18:01

Jest druže nosim obične cipele broj 47. Ne znam da li mi treba veći broj od 13, ali kao što i prethodno napisah 12 po Greys-u (jedine koje sam imao mogučnost da probam) su mi knap (normalno na kombinezon tj. neopranske čarape) tako da mislim da bi mi 13 bile idealne. Ali kako si i ti već napisao brojevi se razlikuju od proizvođaća do proizvođača pa postoji mogučnost fule. Ako možeš nabaviti broj 13 (a ako procijeniš da treba i 14, mada sumnjam da se 14 i proizvodi) ovih što su na slici bilo bi OK. Nadam se da cemo imati prilike da se sretnemo, pa da ulovimo koju iz gajbe. Bistroo

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kupujem cipele

Post Postao/la rusko » 21 srp 2010, 07:36

Mozda da ti mogu i ove 13-tke... Jer ja koristim po tri para carapa i vunene ispod jer idem u dosta hladnu vodu...

posalji mi broj tel. na privatnu poruku, ja sutra krecem dole pa ako me put nanese do tvojih krajeva mozes probati ove moje i mozemo malo "ljudovati" ;-)
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”