Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la Seha » 17 ožu 2010, 12:29

Uzmi kilu girica i "pofrigaj" sve osim jedne, otvori bocu vina lagano mezi pijuckaj i zagledaj onu jednu dok mislima prebiras po kesi sa perusinama ......... Pusti masti na volju ;)

slika
slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la angler » 17 ožu 2010, 13:27

Ih kao da ja to vec nisam radio ali corak. Prije mi se "nako" sama od sebe slika ukaze i sve kockice sloze i rukotvorina za 5.
Mozes misliti dokle je doslo, da se nebi uhelacio kojekakvim silikonima, poceo sam opasno razmisljati o kupovnim malim tvisterima i shedovima, naravno sa perkicom bar negdje (shsssssss da me varalicari ne cuju) :mrgreen:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la montana » 17 ožu 2010, 17:30

I ja sam Angleru znao mahati meppsom #0. Sta ces? Ima u nama nesto povremeno da se javi pa da "s pravog puta ne skrenemo" <titinpionir>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la AlaS » 18 ožu 2010, 00:11

Tu sam vas ceko ,imate komentar u temi varalica vs muha
slika
Bistro

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la montana » 18 ožu 2010, 01:47

Alase ovo su napadi "iskrenosti". Jesi li ikad cuo da je ribar iskren? <ribarcina> Posebno musicar? <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Veso
Štela
Postovi:60
Pridružen/a:24 lip 2007, 18:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la Veso » 19 ožu 2010, 16:36

Dok Rusko ne napise to sto je mislio, evo malo i od mene..

Nedavno odrzani sajam musicarenja u Stockholmu, kao i svake godine, izazvao je veliki interes publike zeljne noviteta, ali i mogucnosti kupovine opreme po nesto pristupacnijim cijema. Jedni prazne skladista, jedni se raduju da su obavili dobru kupovinu, kako i obicno. Buduci da ovog casa ne znam hocu li praviti neki prilog i za list "Musicar", ovdje donosim samo jedan kraci osvrt uz poneku slicicu..

Pocinjem odavde.. Gdje god se pojavio, nas Ibrahim Mesinovic (ovaj lijevo sa onim cudom na glavi, da ne bude zabune..) izaziva paznju kako obicnih posmatraca, tako i zvucnih imena iz svijeta flyfishinga. Pa tako i Charlesa Jardina, pomalo otkacenog, ali izuzetno prijatnog Engleza kojeg jednostavno - treba sresti.. Nas Ibro ga je naucio vezati jednu muhu - pa covjek od srca odvali: da sam samo za ovo dosao u Svedsku, vrijedilo je!

slika

Ovaj desni je jedan od ponajboljih norveskih "castera", Jan-Erik Granbo.. Ni ovaj lijevi nije los, ucinilo mi se da ga znam, ali nisam siguran..

slika

Probavanje stapova je prilika koja se ne propusta na ovakvim manifestacijama..

slika

slika

Popularna "ulica" vezaca musica pristiglih iz nekoliko zemalja Evrope.

slika

Ovaj ovdje u sredini sto sjedi, Leif Stavmö.. Glavni konstruktor Guideline, inace sest puta prvak svijeta u "castingu". Dok je bio mladji..

slika

Mikael Frödin je vjerovatno jedno od najznacajnijih imena danasnjice kada se radi o modernim, "tubeflies" za lososa.

slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la ZANDER » 19 ožu 2010, 16:45

Hvala za ovo Veso,a Ibrahim je stari Wiking :mrgreen:

Bistro od Zande! <titinpionir>
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la angler » 19 ožu 2010, 19:41

Svaka cast Veso. Vrijedi zaista posjetiti takve sajmove. Ja na zalost nisam imao jos te srece.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la rusko » 20 ožu 2010, 19:31

Evo jedne brzinske revizije...

http://www.bistrobih.ba/nova/?p=15754

Imao sam neke probleme sa ubacivanjem slika, pa je ispalo kako jeste...
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Sajam musicarske opreme u Stokholmu 11-14/3 2010

Post Postao/la angler » 20 ožu 2010, 21:05

Bravo Rusko za izvjestaj sa sajma. Bas profesionalno odradjeno <championvanja>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”