Musicarenje vs Varalicarenje

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 18 ožu 2010, 15:46

Najvise mi se svidja ta ideja "spavas a pecas"... nema gubljenja vremena :-)
slika slika


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 18 ožu 2010, 16:09

Neka varalicari mjesaju onaj buckuris "kasikama" koji ovi "suvremene" sarandzije zovu nekim novim imenima, a oni lezeci i cekajuci da ono "kino" zapisti transformisace se u... <valjanjeodsmijeha>

slika

Cuj reviri rezervati pa sta su sljunkare i kojekakvi kanali <valjanjeodsmijeha>
Na kraju ce svako imati po jednu svoju asfaltaru :lol:

slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 18 ožu 2010, 16:55

Prijeki lijek protiv transformacije :twisted:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JhdU80gI ... re=related[/youtube]

Pa ne treba kamion opreme, samo stapic, ali pravi i "musica". Cuj folova, stap 3libre, pa 3.5 pa 2.83726libri :lol: pa nake masinice sa 3 kocnice i jednim okidacem, pa lansirne rampe, pa neki "majmuni", pa indikatori, pa lavori, "kasike" i viljuske, pa duseci, jorgani, jastuci... i ko ce sve to popamtiti. Zaboravis recimo lavor i propadne ribolov <valjanjeodsmijeha>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 18 ožu 2010, 17:57

Da sumiram, prvo ste me nagovarali da amidži očerupam golubove pa onda da ganjam kokoške pa onda kad vas vidim da sebi napravite sisatu buhu i u njoj uživate, nemogu ja u tu vašu stranku, ja sam u znak pomirenja htio napraviti strimer ali kad vidim dokle to ode...
Stranka vam previše liberalna vuče u nastrane stvari, lijepo meni moja žena kaže nemoj puno po tom netu ima svakake raje... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 18 ožu 2010, 18:04

Pa dragi Zlaja, to su okice na strimeru a ne <oho>
Sta li ce zena pomisliti za elitne ribare...ccccc
A ako mislis na onaj video...e njega je postavio stacionarac <valjanjeodsmijeha>


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la rusko » 18 ožu 2010, 19:04

Zlaja, rano si ti zapalio... da znas samo kakve te ljepote od koze, latexa i lanaca samo cekaju, pa premotane u olovu i lakirane raznim bojama i kvalitetama lakova za nokte od kojih musicari imaju kolekcije na kojima nam zavidi svaka bimbo u mahali... pa onda one muhe sa kojekakvim gumenim "strap-on" fazonima.... <travar_letac>

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2Oytkw6a ... re=related[/youtube]
slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Seha » 18 ožu 2010, 19:55

Muhe su cudo ...... Musice takodje ........ A kad uzmu maha hmmm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bDOvdzWRJLs[/youtube]
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 18 ožu 2010, 20:30

Svaka cast Rusko na videu. To ja zovem umjetnoscu. Jedino sto su neke perkice mnogo skupe za taj cejf. Probao sam par puta napraviti nesto na tu temu od materijala koji imam ali ni blizu. Ma tek toliko da okusim i to. Posto si ti malo blize tim zbivanjima interesuje me cija je zuta perka koju najcesce koriste za uokvirivanje musice?

Memo
EFFA instruktor
Postovi:194
Pridružen/a:09 vel 2010, 21:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Memo » 18 ožu 2010, 20:59

Dobra vecer ! Zuta perka je sa glave zlatnog fazana!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 18 ožu 2010, 21:52

Dobra večer Memo dobro došao na ratište 8)

Memo
EFFA instruktor
Postovi:194
Pridružen/a:09 vel 2010, 21:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la Memo » 18 ožu 2010, 22:03

Bolje vas nasao! Bio sam u nedjelju na Mülheimer Ache u ribolovu to je blizu Njemacke vrijeme je bilo lose ali se dobro lovilo . Imao sam dosta lipljena i 7 Mrena na mahaci stap.Kolega sto je bio samnom je slikao i stavio na forum (musicarenje.com) pod Tereni za musicarenje onda reke Austrije Mülheimer Ache .Htio sam reci da se i ciprinidi a pogotovo Mrena ljepo love sa musicarem na Nymfu,i to sam imao pravo lijepih komada od par kg. Kad sredim ovo sa fotosopom pa cu i ja ponesto poslati.Ljep pozdrav iz Beca!!! :wink:

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la senad » 18 ožu 2010, 22:14

rusko je napisao/la:Zlaja, rano si ti zapalio... da znas samo kakve te ljepote od koze, latexa i lanaca samo cekaju...lakirane raznim bojama i kvalitetama lakova za nokte ....sa kojekakvim gumenim "strap-on" fazonima.... <travar_letac>
Ja kako procitah kako si ti ovo opisao, meni ovako nesto na pameti
slika

Ja ne znam je li do vas i vaših opisa, ili do mene :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 18 ožu 2010, 22:15

Baš super Memo izlazi se na vodu, ja čekajući toplije vrijeme izlazim jednom nedjeljno lovit škobalja na plovak i fino se prolazi , čekam topliju vodu da se grabežljivci malo razbude pa da krenem sa spin štapom na moja omiljena mjesta. I tako dok čekamo malo ovdje ratujemo spineri i mušičari a kad se umorimo onda nas Rusko sve počasti jagnjetinom i pivom jel se ne može ratovat praznog stomaka a domaćin nam zovne sisatu pjevaljku da nam malo zapjeva, ma pravi Bosanski dernek :grin: <adipiva>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la zlaja » 18 ožu 2010, 22:18

senad je napisao/la:
rusko je napisao/la:Zlaja, rano si ti zapalio... da znas samo kakve te ljepote od koze, latexa i lanaca samo cekaju...lakirane raznim bojama i kvalitetama lakova za nokte ....sa kojekakvim gumenim "strap-on" fazonima.... <travar_letac>
Ja kako procitah kako si ti ovo opisao, meni ovako nesto na pameti
slika

Ja ne znam je li do vas i vaših opisa, ili do mene :mrgreen:
Upravo tako Senade oni iz stranke opisuju Fly ali mjesto te lijepe cure mora biti zavezana kokoš grahorka :grin: :grin: 8)

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje vs Varalicarenje

Post Postao/la angler » 19 ožu 2010, 06:08

Joj vas...ccccc :oops: nikad od vas musicari :lol:

To su samo materijali koje se u zadnje vrijeme koriste za pravljenje tzv "realistic flies" iliti "haman ko prave" muhe (citaj "pljunute muhe")
Samo kad malo bolje razmislim, i vi i mi smo u istom pravcu samo suprotnim smjerovima. Vi na silikon, epoxilne smole itd stavljete perke, a mi na perke stavljamo silikon, epoxilne smole itd :mrgreen:
Kao sto vidite i moda se okrenula na pravu stranu :lol:

slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”