Lov Grgeca / Bandara

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Lov Grgeca / Bandara

Post Postao/la Seha » 26 lis 2020, 13:37

angler je napisao/la:
05 lis 2020, 20:50
Rodjo ti si se pretplatio izgleda samo na goleme ribe iz bilo kojih rodova i pod rodoava.
Godine na vodi cine da covjek stekne samopouzdanje u neke logicne pretpostavke gdje sta i kako , a imam i srecu da lovim u koliko toliko ne devastiranim vodama. Jbte lakse mi je sarana uloviti u DK gdje ga samo budale kao ja samoincijativno poribljavaju nego na nekoj divljoj vodi u BiH gdje se poribljava zadnjih 100 godina. Kod nas su vode toliko zapustene da ako hoces uloviti ribu vrijednu paznje moras u revir il komercijalno jezero. Tuga sta su vandali uradili
slika


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Grgeca / Bandara

Post Postao/la zlaja » 26 lis 2020, 20:29

Ja toj ribi nisam još podvukao crtu,uvijek nešto preče,,,milina mi gledat vaše ulove...ima da se ispalim na banovićko jezero samo da je štihiram

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”