Lov Štuke.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:
Re: Lov Štuke.

Post Postao/la diver » 16 vel 2008, 12:00

To Seaha jarane samo udri a Zando sta rec ovi sto mogu(imaju vize) nikako da se odluce a mi sitna raja da mozemo heheheh vec bi moja Mazda picila za Dansku da probamo te Dokove stvarcice pogotovo taj RH dekor :D
Svaka cast Seha i BISTRO od DIVERA 8)


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 16 vel 2008, 17:17

Vala Diver svaka ti je na mjestu! Sta mislis jeli izvodljivo da "preronis" do ovih terena? :wink:

Strobi nejara !
slika

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la diver » 16 vel 2008, 20:03

Hehhe ma moglo bi se povezano je sve samomi mali problem pravi temperatura haha opet problem sitne raje :D nemam suhoodijelo a sa neprenom hmm nece ici vidimo se na ljeto jarane :D :D

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Amir » 18 vel 2008, 18:56

Ovaj Seha samo udara i ne misli stati jer za istinskog ribara nema loseg vremena.
Interesuje me imali tamo kod tebe vrijeme mrijesta je zander ce ocito u to vrijeme biti slobodan i horan za stuku. :mrgreen:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 18 vel 2008, 22:41

Stacu Amire bolje i sat na vodi nego dan u 4 zida ! :roll:
Zabrana na lov stuke 1/4 - 30/4 ako otopli knap mi se poklopi sa pocetkom ribolova sarana ako ne onda prolongiram mjesec loveci smudja, deverike itd i tome sl. heheh
slika


sehic
Haman Štela
Postovi:48
Pridružen/a:02 stu 2007, 23:40
Lokacija:jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la sehic » 18 vel 2008, 23:18

Seha ti si tito za ribu.
sehic

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 18 vel 2008, 23:54

Jedan je Tito netreba pretjerivati. Ovdje gdje lovim ima ribe, imam relativno dovoljno slobodnog vremena i to je sva filozofija mojih ulova.
Bistro
slika

Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la DinGo » 19 vel 2008, 15:29

tako i jest Seha,
lovis gdje je smijesno/primitivno ulovljenu ribu odnijeti kuci, je li tako
a kod nas samo jos sto nisu poceli registrovati preduzeca (dok dobiju kredite) za
izlovljavanje/raubovanje riba i prodaju iste na pijacama.
Bilo kako bilo, i ja ti zavidim :)

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 20 vel 2008, 16:43

Vracanje ribe nakon ulova je slobodan izbor svih sportskih ribara DinGo.
Primitivno i zalosno je po meni to sto su nadribari sa EX Yu terena na ovoj rijeci skoro istrijebili smudja koga su doslovce nosili vrecama i trpali frizidere , sto su pojedinci vezali mepsove leptire u velicini "nula" kako bi lakse kacili svjeze ubacene losose duzine 10 - 15 cm, sto kad uhvate kapitalnu stuku moraju ubaciti kilu vegete kako bi mu dijeca uspjela sazvakati tu bezlicnu masu i nakon tog obroka se pozale sa rijecima "tata ja vise nemogu jesti ribe", sto kad drugi put uhvati stuku baci je na obalu da crkne jer "one imaju suho i bezukusno meso". To su samo neke primitivne stvari sa kojim se srecem na ovoj rijeci glede ribara sa EX Yu terena i iskreno me cudi (poznavajuci ove ovdje) kako u Bosni i Hercegovini pliva i jedna jedina ribica jer te hajvanluke su samo mogli donijeti odakle su dosli ovdje ih to nije imao ko to nauciti.

Sto se tice sto mi zavidis ako budes kad prolazio ovim terenima BUJRUM !

Ni na zapadu nista novo !
slika

Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la DinGo » 21 vel 2008, 00:41

ma mislio sam reci da je smijesno ponijeti kuci ribe vise nego sto mozes pojesti za jedan rucak, da se nebi desavalo to sto se desava, bespotrebno punjenje frizidera, kako i objasnjavas.
A to sto pricas prijatelju, nije ni cudo sto nas svi smatraju zaostalima. Bacaju stuku na obalu !!! :shock: , vjerovatno vele; kad nevaljas za panju, bolje da te nema tu gdje ja pecam. Ma ja, balkanski, sve odraslo u komunizmu pa se ponasaju kao da je sve narodno( citaj njihovo). Vjerovatno se i tuku oko mjesta za pecanje :lol: , kao i ovdje. Jebote, ovo malo sto nas ima normalnih (i to pod navodnike :D ) trebali bi pricati na engleskom da nas ko ne prepozna da smo sa balkana :lol:

alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la alar » 21 tra 2008, 20:01

BISTRO RAJA!!!STUKAROSI BLIZI SE OTVOR STUKE PA DA VIDIM IMALI KAKVIH NOVIH MAMACA ZA STUKU.KONKRETNO MENE ZANIMAJU TESKI MAMCI POSTO SAM PRINUDEN DA LOVIM SA OBALE PA POTREBNI SU MI DALEKI IZBACAJI OD AMIRA SAM DOBIO HRPU SLOTERA I TO KAKO ON RECE PROVJERENIH.DA VIDIM SEHA IMAS LI TI STA NOVO U KUTIJAMA

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 25 tra 2008, 16:10

Bistro Alare nema te 100 godina. Noviteti u mojoj kutiji varalica hmmmmmm.
Zahvaljujuci Dzaferu dobio sam iz USA Laser Lure woblere tj. woblere koji svijetle u dodiru sa vodom pored tih dobio sam i par Lucky Craft woblera koje hvale na svim stranicama kao jedne od zescih varki. Imao sam prije jednu Laser Lure i tu zimu sam rasturao smudjeve cak i kad su drugi ribari ostajali bez akcije nazalost ostala je na dnu rijeke zakacena za panj i ovom prilikom bi se zahvalio Dzaferu na nesebicnoj pomoci oko nabavke ovih varalica koje su misaona imenica za evropsko trziste.
Pored vec navedenih ima tu i nesto jerk/ova, woblera i slotera firme Monarch Dok koje sam dobio zahvaljujuci nasem Zanderu koji je od nedavno ovlasteni uvoznik varalica i ostalog pribora firme Monarch Dok za BiH sa prestavnistvom u Bosanskoj Krupi. Cestitam Zanderu na otvaranju trgovine koja ce u mnogome olaksati BH varalicarima da bez poteskoca mogu nabaviti ove fantasticne varalice.
Posto me u ovom toplijem dijelu godine samo sarani *sekiraju* ovi noviteti morati strpiti do oktobra 2008 kad inace pocinjem da kupam varalice.
slika

alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la alar » 25 tra 2008, 22:19

BISTRO RAJA!!!EVO ME SEHA VAZDA SA TI JA TU NEGDJE U OKOLINI :D INTERSANTNO MI ZVUCI TO STO SI DOBIO OD DZAFERA SIGURNO NIJE LOSE JEDINO NEVALJA AKO USPUT PJEVA A STO SVIJETLI JE DOBRO SALA MALA.SA DOKOVIM VOBLERIMA SAM PUN KAO BROD AMIR SE POTRUDIO DA SE NAPUNIM I SA GOLDIJEVIM VOBLERIMA I SLOTERIMA IMAM NESTO NASIH BOSANSKIH SILIKONSKIH RIBA KOJE NAJVISE I FORSIRAM.POSTO ME ZDRAVLJE BAS NESLUZI NAJBOLJE(KICMA)OVE BGODINE NISTA OD NOCIVANJA NA VODI ODLUCIO SAM DA SE MALO VISE POSVETIM STUKI I SMUDU.TO JE ONO ZNAS NABRZAKA IZLETI UJUTRO PROBACAJ IZLETI PREDVECE PROBACAJ I BJEZI U TOPLO NAMAZI SE KREMOM STO PALI I U KREVET :D

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Seha » 25 tra 2008, 22:59

Dobro dosao u klub iskrivljenih :mrgreen:
Salu na stranu znam kako je sa losim ledjima deverat i jedini je lijek strogo mirovanje.

Pozdrav
slika

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lov Štuke.

Post Postao/la Amir » 01 svi 2008, 21:46

Eto,dodje sezona za stuku ali ja danas samo vidjo pet stuka koje dopratise varalicu do camca.Kad bi samo to bilo bio bi los dan ipak uspijeh nije izostao jer se nesto i uhvatilo.Jedan manji som i jedan smudj su docarali moj dan.Vobler i gumena riba su profitirali ali jerk kojeg sam vise forsirao za cudo nista.
slika
slika
Edit: Senad ispravio :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”