Počelo je Počelo . . .

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
alar
Haman Štela
Postovi:36
Pridružen/a:05 ožu 2008, 16:46
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la alar » 07 lip 2008, 17:27

KOLIKO LIJEPIH SLIKA KAD KRENES ODOZGO PREMA DOLE :lol: SEHI VISE NECU NI CESTITATI DOSADILO MI VISE SALA MALA BRAVO DUGONJA HERCEGOVACKI :lol: TEBI ELVISE TAKODE CESTITKE A ENKO TEBI POSEBNO MI POCETNICI U LOVU NA SARANA SE MORAMO POSEBNO POSTIVATI HAHAHAHAHslikaOVAJ JOS SAMO NIJE PROGOVORIO SAMNOM :lol:


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 08 lip 2008, 21:29

Ja evo sada kuci dosao sa navedene vode.Imali smo 6 riba od 2-5 kg 7 kidanja i dva spadanja za dvije noci i dva dana.Platili smo ceh nepoznavanja terena.Mirza navedena breza je bila zauzeta.Ja sam lovio do granja i nijednu ribu nisam uspio izvuci sve su u granama zavrsile.Sve u svemu dobar ribolov i upoznavanje terena.Iduci put ce biti dosta bolje nadam se.Seha i Mirza imate pozdrava od Zaima iz Lukavca.Slike cu postaviti za dan dva dok se docepam digitalaca.

Alar cestitke na ulovu i neka je Bistroooooooo

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 09 lip 2008, 14:46

Eto Enko imali ste dosta akcije super je to voda. Sigurno ste lovili desni zaliv tu je potopljena suma i bas tu sam govorio Mirzi da drugi put lovimo. Tu sarani testiraju opremu do samog limita hahah vidio si kako su to jake ribe nije humano :mrgreen: . Drugi put sok predveze od debelog monofila ili jos bolje amnezije i izvucete sigurno koju ribu vise iz granja. Dobar je Zaim skroz, kaze Mirzetu hajmo jarane ostat na vodi do zore sa Mirzom i Sehom pa da ujutru idemo direktno sa vode na posao. :D

Super jedva cekam slike bistro Enko i cestitke na ulovu.
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 09 lip 2008, 14:48

alar je napisao/la:KOLIKO LIJEPIH SLIKA KAD KRENES ODOZGO PREMA DOLE :lol: SEHI VISE NECU NI CESTITATI DOSADILO MI VISE SALA MALA BRAVO DUGONJA HERCEGOVACKI :lol:

:lol:
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 10 lip 2008, 18:08

Evo i slike kao sto sam obecao.Kasnije cu vidjeti da jos koju ubacim kad se docepam drugog digitalca.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

I za kraj kisa koja nas je pratila cijelim ribolovom.Doduse na prekide.

slika


Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 10 lip 2008, 20:16

BISTRO RAJA :D Evo i ja se vratijo sa puta (bih)pa reko da malo zavirim na stranicu a ono uuuuuuuuuuu :P :P jeste se raspisali ha ha ha :lol: :lol: Enko svaka čast !ljepi komadi,do duše vidim da nije bilo ništa veliko ali doče doče doče :!: :?: :!: evo i ja ču koji dan na vodu...pa se nadam da če biti nešto !!!!! :D pa da i ja objavim koju slikuuu :idea:
(aha ALAR hvala na čestitkama) :wink:
BISTO
Zadnja izmjena: Elvis-SLO, dana/u 12 lip 2008, 19:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 11 lip 2008, 05:36

Enko bistro i cestitke,a ako bogda sljedeci put ce biti i veci.
Sljedeci put kad budes opet dolazio na moje krajeve, savjtovo bi ti da odes na sicki.Samo prije se javi Roku precedniku,imas njegov mail u reportazi ili na tel.Reci mu da si moj prijatelj i da ti rezervise mjesto, samo reci hocu da lovim gdje je Mirza lovio kad je bio na gocdisnjem i bices zgotivljen.,Nije reklama nemam nista od toga,nego ti to govorim da ces se odusevit i bice ti preljepo a riba ima dobri pravo.Sto ces vidjeti u sljedecoj reportazi sa mog ribolova na tom jezeru.Nadam se da ce Senad uskoro objaviti reportazu.
Eto nek je bistro i u ostalim izlascima.
Zelim takodze i bistro i ostalima,Seha ,Elvise,Alare samo naprijed.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 23 lip 2008, 10:17

Sta je ovo vise niko sarana nelovi :D :D .Juce smo ja Adi i moj jedan prijatelj Amir bili na Ovnaku.Jebavali se citav dan na suncu na +40 klen nam zivce vadio cijeli dan da bi na kraju kao slag na tortu na Adijev stap dosao golac od 5,5 kg.Evo i par slika:

slika

slika

slika

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 23 lip 2008, 13:14

Bistro momci
Peca Peca se kako da ne :D samo što nema ništa pametno,a i riba nije ni trzala ovih dana po ovoj vručini :( :( ali biče sad koji dan dok se malo okiša :wink:
ovako dobra voda,i stvarno kapitalni riba ima ali čista nula,bili smo cjeli dan i samo jedan golač od 3kg :(
slika
SVAKA ČAST za C&R Adi i Enko (za puštanje šarana)i nek vam je BISTRO
Elvis
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 23 lip 2008, 20:40

Elvise bistro.Jarane ima nas ovdje koji volimo vidjet sliku ulovu dal to bilo od 3 kg ili 30 kg tako ubuduce slikas svaki ulov i sibaj nam na forumu.Evo sad bolje slike od jucerasnjeg ribolova.

slika

slika

slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 23 lip 2008, 21:32

TO MALI TOOOOOOOOOOOOOO TO JE Rock & Roll ! Adi je nabrza kontra u BiH a bogami i sire definitivno :wink: .
Sto se tice temperatura na koje se zalite! Kod vas prevruce kod mene prehladno "nebi nam bog ugodio" :mrgreen:

Bistro i samo picite na vodu
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 24 lip 2008, 06:43

Bistrro Adi , Enko svaka cast samo naprijed derite.A ko sto Seha rece Adi je definitivno najbrza kontra BiH.Sto sam se licno uvjerio neoze niko stic da kontrira kao on.Ja mislim ni saran ne skonta sta ga snadze ,jer nema kad. :lol:
Sala mala momci samo naprijed.Cestitke :-prst-:
Bistro i samo picite

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la adi » 24 lip 2008, 08:12

Pa kad vec spominjete da Vas obavjestim sa sam ispunio normu za Balkanske igre i to u dvije discipline, "troskok" i "kontra na tudji stap-slobodno". Obzirom da je raspisan konkurs za tekst himne, od srca se nadam da cu pjevati himnu na postolju koje ce tom prilikom biti nastiklano. Ovom prilikom zelim da se zahvalim svom sponzoru i mentoru Sehovic und Co. i ostalim ljudima dobre volje koji su bili uz mene.

Jos jednom hvala i bistro

tiruriruriiii Marinko
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 24 lip 2008, 12:19

Evo moj prijedlog za himnu. :D :lol:
PS. Senade jel ovo ta song "nasao sam je" :wink:

slika
slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la senad » 25 lip 2008, 16:52

Mislim da jeste.
Koliko ja znam, nema nijedne druge sa tim nazivom.
Jesi li se ismijao, ako jesi, to je ta. :D
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”