Novi pravilnik za takmicenja u disciplini Lov sarana i amura

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Novi pravilnik za takmicenja u disciplini Lov sarana i amura

Post Postao/la candr BN » 24 vel 2009, 16:15

Ovdje mozete preuzeti izmijenjeni pravilnik.Ne poznavanje pravilnika nikoga ne oslobadja od sankcija zbog krsenja istog.Svim koji me kontaktiraju telefonom sam se ponudio da ako nemaju internet da cu im poslati postom na kucnu adresu.Dobro procitajte.Vjerujem da mnogi znate ali obratite paznju i na izmjene koje su boldirane

http://www.srsbih.com/web/index.php?opt ... nfo&id=200


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Novi pravilnik za takmicenja u disciplini Lov sarana i amura

Post Postao/la candr BN » 24 vel 2009, 22:47

posto mi se javilo nekoliko ljudi koji ne mogu da otvore sa srsbih.com rijesicemo to tako sto mi javite vas e-mail i ja vam posaljem

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”