Memorijalni Kup "Siegi Stabhuber - Austrijanac 2010."

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Postovi:264
Pridružen/a:19 sij 2010, 01:33
Lokacija:Sarajevo, BiH
Kontakt:
Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la besko » 02 ruj 2010, 17:04

adi je napisao/la:evo prijedlog je da to bude prvi vikend u oktobru -1,2,3 oktobar pa eto pricajte jel odgovara <titinpionir>
Ja sam za ovu oktobarsku varijantu, al' et'.... :)

Sve velike stvari se desavaju ili su se desavale u oktobru, Oktobar Fest <adipiva> , Oktobarska revolucija... evo nadjoh nesto :D

01. 10. - 05.10. Dečija nedelja
01. 10. Međunarodni dan starijih osoba, Dan ukudanja nuklearnog oružja,
Svetski vegetarijanski dan, Međunarodni dan muzike, Svetski dan borbe protiv hepatitisa
02. 10. Svetski dan stanovanja, Svetski dan domaćih životinja
03. 10. Međunarodni dan dece, Svetski dan stomičara
04. 10. Svetski dan zaštite životinja
05. 10. Svetski dan učitelja
druga sreda u oktobru Međunarodni dan ublažavanja posledica prirodnih katastofa
06. 10. Svetski dan pešaka
08. 10. Svetski dan hospisa i palijativnog zbrinjavanja
09. 10. Svetski dan pošte, Dan fer pleja UEFA
10. 10. Svetski dan mentalnog zdravlja, Dan zahvalnosti za plodove zemlje
11. 10. Dan posvećen smanjenju prirodnih katastrofa
14. 10. Svetski dan "Belog štapa", Svetski dan davalaca organa
15. 10. Svetski dan čistih ruku, Dan slepih, Međunarodni dan pešačenja,
Međunarodni dan žena na selu
16. 10. Svetski dan hrane
17. 10. Svetski dan borbe protiv siromaštva, Svetski dan protiv boli
18. 10. Svetski dan menopauze
20. 10. Svetski dan protiv osteoporoze
21. 10. Svetski dan borbe protiv piraterije
22. 10. Međunarodni dan pažnje posvećene mucanju i govornim manama
24. 10. Svetski dan UN, Dan dostupnosti informacija, Dan borbe protiv raka dojke
24. 10. - 30. 10. Nedelja razoružanja
25. 10. Dan dobrovoljnih darivatelja krvi
27. 10. Svetski dan audio vizualne kulturne baštine
30. 10. Svetski dan štednje, Dan borbe protiv moždanog udara
31. 10. Internacionalni dan Crnog mora
31. 10. - 06. 11. Nedelja štednje, Svetski dan vegetacije

Pravi edukativni forum :D


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la rusko » 02 ruj 2010, 19:55

<championvanja> dobro si ovo nasao...

zna li iko gdje se slavi dan zena na selu, da im damo podrsku...

jedini logican zavrsetak nakon ovakvog oktobra je nedelja stednje i ispasa travom <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la ado » 02 ruj 2010, 21:42

prijavljujem ekipu iz zivinica, Roba i Ado,Carp Zivinice .bistro

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la adi » 05 ruj 2010, 09:04

evo prijavila se jos jedna ekipa Sale i Tarik, a cini mi se da se ekipa zove stani pani <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la senad » 05 ruj 2010, 22:26

Hajde, jos dvadesetak dana, je do Smolucijade, gdje su Soha, Mirza22 i Feeder, Muci, Zaja...
Javljajte da znamo koliko nas je.
Pokusace i ekipa iz Banovica doci.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 06 ruj 2010, 14:11

Ljudi koliko clanova broji ekipa? Jel 2 ili 3? Ja to onako cisto iz znatizelje pitam? :mrgreen:

Hocete li da postavim vijest o takmicenju na bih-ribolov.com forumu? Mozda se odazove neka od ekipa a i oni iz Orasja momci su vise tamo nego ovdje na forumu, ustvari ovdje ih i nema! <valjanjeodsmijeha>

Muci peca po Spreci sarane <valjanjeodsmijeha> , Soha ne znam gdje je, Feedera i Mirzu bi trebalo kontaktirati.

Adi sta se smejes? :mrgreen: Nisi dobro upisao ime ekipe :mrgreen: CT RIBOSPORT - stani pani :mrgreen:

Hoce li se enko takmiciti, ne vidim da se javio? Koliko ekipa za sad je prijavljeno, nije valjda da je zasad samo 3?
Vidjet cu sa momcima iz Doboja koji imaju zelju da pecaju na Smolucoj da li su zainteresovani za cumuranje 24,25 i 26?

Bistrooooo <idila>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la adi » 06 ruj 2010, 14:42

Tare ovo je do sada zvanicno prijavljeno, nije do nas, raja znaju, raja citaju <jelmekotrazio>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la adi » 06 ruj 2010, 14:47

ekipa dva clana, kotizacija 30 KM po clanu (ako je puno vristite <valjanjeodsmijeha> )
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 06 ruj 2010, 15:05

adi je napisao/la:Tare ovo je do sada zvanicno prijavljeno, nije do nas, raja znaju, raja citaju <jelmekotrazio>

OK Adi.

Sto se tice kotizacije, prava simbolika!
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smolućijada "2010"

Post Postao/la senad » 06 ruj 2010, 16:16

Ko_fol_ribar je napisao/la:Ljudi koliko clanova broji ekipa? Jel 2 ili 3? Ja to onako cisto iz znatizelje pitam? :mrgreen:

Hocete li da postavim vijest o takmicenju na bih-ribolov.com forumu? Mozda se odazove neka od ekipa a i oni iz Orasja momci su vise tamo nego ovdje na forumu, ustvari ovdje ih i nema! <valjanjeodsmijeha>

Muci peca po Spreci sarane <valjanjeodsmijeha> , Soha ne znam gdje je, Feedera i Mirzu bi trebalo kontaktirati.

Adi sta se smejes? :mrgreen: Nisi dobro upisao ime ekipe :mrgreen: CT RIBOSPORT - stani pani :mrgreen:

Hoce li se enko takmiciti, ne vidim da se javio? Koliko ekipa za sad je prijavljeno, nije valjda da je zasad samo 3?
Vidjet cu sa momcima iz Doboja koji imaju zelju da pecaju na Smolucoj da li su zainteresovani za cumuranje 24,25 i 26?

Bistrooooo <idila>
Sto se tice ekipa, neka ide kao prosli put, da su 4 stapa, a neka bude petero u ekipi - trener, pomocnik trenera, vodja puta, fizioterapeut... :mrgreen:
Stavi i na bih-ribolov.com, neka raja znaju, sto kazes, ne prate svi oba foruma.
Kotizacija je odokativno, i ako mislite da je puno, javite, a ja cu se sada cuti sa Edom da vidim koliko ce nam Edo uzeti za jezero za ta dva dana (ne racunamo petak navece, to ce biti klasicna sjedeljka uz vatru i cumuranje)
Pitaj ko hoce, a valjda nece biti ekipa vise nego pozicija.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la enko » 06 ruj 2010, 17:57

Ja bi pecao al mii kolega ode u sudije <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> .Ja sam vec ranije planirao odlazak u Albaniju na tekmu Albanija-BiH koja je 08.10 tako da tesko mogu dobiti u firmi 2 vikenda za redom slobodna.Ako se Albanija izjalovi na smolucijadi sam definitivno

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la zajko » 06 ruj 2010, 20:15

ja sam kao treci clan ct stani pani ,u ulozi kuhara <flag>

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 06 ruj 2010, 20:18

zajko je napisao/la:ja sam kao treci clan ct stani pani ,u ulozi kuhara <flag>
<championvanja>

Hebiga Zaja, ja Tebe mislio sakrit kao iznenadjenje al' si sam pred rudu istrcao :mrgreen:

Ne'a veze, nije bAd!

@enko pa prijavi sam ekipu, i prosli puta si sam pecao <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la zajko » 06 ruj 2010, 20:20

samo jos da prijavim ekipu CT-TERMOELEKTRANA mirzet i ja mislim mirza mujacic, nisam siguran ali mirzet me zamolio da prijavim ekipu

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jesenja "Smolućijada 2010"

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 06 ruj 2010, 22:43

zajko je napisao/la:samo jos da prijavim ekipu iz sickog broda mirzet i ja mislim mirza mujacic,nisam siguran ali mirzet me zamolio da prijavim ekipu
Vidi ovog sto pravi prebjege iz ekipe u ekipu! :mrgreen:

Zasad ondaK 4 ekipe imO.

PS: objavio sam na bih-ribolov.com forumu tako da sad i tamo ljudi znaju, meni ce se prijavljivati tamo a ja cu ih ovamo ubacivati! De Sena vidi samo sa Edom koliko ekipa i koliko pozicija bi moglo da se peca da znam i ja radi toga kad se budu ljudi prijavljivali,(ako se prijave naravno) da znam reci kad bude popunjen roster?!
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”