Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroBiH

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la ado » 22 vel 2011, 21:42

AdiR je napisao/la:Ne slazem se Ado, sta ti imas od toga ako se odlucis za PVA, pracka, kobra koncept a kolega do tebe ubi raketama..
znaci, hajd da probamo ovaj put nesto drugacije, bicemo pametniji slijedeci put,
ali kako vecina kaze tako cu i ja....



Ma nema veze kako svi odlluce ja pristajem, daj da se druzimo a malo takmicenja nije na odmet svi mi imamo takmicarskog duha.pozz i bistro


scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la scorp » 22 vel 2011, 23:22

Evo i zvanicno da napisem. BiH-Ribolov portal sa zadovoljstvom u cilju međusobnog druzenja i saradnje prijavljuje ekipu CT BiH-Ribolov u sastavu:
1.Admir Biserović-Ado
2.Danijel Zlatarević-Dane
Vjerovatno će im se pridružiti i treći član ekipe Joso Mikić-Joka.
Poznata ekipa iz Orasja:-)

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la ado » 23 vel 2011, 02:03

Dobro nam dosli BiH-Ribolovci, vidimo se na vodi.bistroooo

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la scorp » 23 vel 2011, 11:13

Hvala na dobrodoslici.
Ja se nadam da ce ucestvovanje ekipe BiH-Ribolova na događajima u organizaciji BistroBiH postati tradicionalno.

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la soha » 23 vel 2011, 12:53

scorp je napisao/la:Hvala na dobrodoslici.
Ja se nadam da ce ucestvovanje ekipe BiH-Ribolova na događajima u organizaciji BistroBiH postati tradicionalno.

dobro doslica i od mene, a evo vec i prelazi u tradicionalno jer su i prosle godine ucestvovali, mada ne u tom sastavu, danijel i joka su bili ako se ne varam


Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la soha » 23 vel 2011, 12:58

boris cro carp je napisao/la:
soha je napisao/la:borise, za vas koji dolazite iz daljih krajeva, kada bude sve isplanirano bit ce ovdje postano...dakle i propozicije i program druzenja-takmicenja, sa rasporedom i satnicom.... no sikiriki.. o svemu ce te biti blagovremeno obavijesteni....

P.S. prosle godine sam na jezeru lovio prije na sedam dana od takmicenja i za osam sati imao 24 ribe, a za vrijeme takmicenja skoro sve ekipe nisu imale toliko ulova ( i to nesto govori zar ne)....

Bio sam na puno voda i lovio svud i svakud al vaša voda me se dojmila i zato bi volio se vise druzit s vama na vodi,a sto se pravila tiče kako kažete tako će biti.....

kao sto rekosomo pravila nisu stroga, samo da se vidi s koliko ce se stapova pecati po ekipi i kako plasirati krmu, sve ostalo je dozvoljeno..maksimalna zezancija, obilazak susjednih boxova radi <adipiva> :7564: je dozvoljeno cak i pozeljno...a jadan onaj koji ne uhvati uopce ribu, e njemu ne bih bio u kozi, jer citavu godinu mora trpjeti zahebanciju na svoj racun...sve u svemu dobro nam dosli i nadamo se da cemo bioti dobri domacini

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la soha » 23 vel 2011, 15:37

evo jos jedna, zvanicna informacija : organizacioni odbor je donio odluku da ove godina kotizacija sa proslogodisnjih 30 KM ide na 40 KM, pecat ce se sa cetiri stapa po ekipi, i zabranjeno koristenje rakete prilikom prihranjivanja... kotizacija je povecana iz vise razloga ( nagradni fond, festa poslije takmicenja i iznajmljivanje jezera)... sto se tice koristenja 4 stapa i zabrane koristenja rakete, sa tim je uslovima vecina kontaktiranih takmicara slozna i to je to...ne znam dal je potrebno da ovdej sad prekucavam citav pravilnik takimicenja, jer bit ce odstampan i dostupan svakom takmicarnu na jezeru, i da jos jednom podvucemo da je akcenat i ove godine na druzenju...

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la adi » 23 vel 2011, 15:57

nema soha potrebe, pocinjemo opet zvucati ozbiljno, jedino bitno iz pravilnika je postupanje sa ribom <titinpionir>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la soha » 23 vel 2011, 16:03

adi je napisao/la:nema soha potrebe, pocinjemo opet zvucati ozbiljno, jedino bitno iz pravilnika je postupanje sa ribom <titinpionir>
ma znam, al rekoh ovo je bila zvanicna informacija pa da se malo uozbiljim :135:

scorp
Prava Štela
Postovi:128
Pridružen/a:23 ožu 2010, 12:32
Lokacija:Breza
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la scorp » 23 vel 2011, 16:15

Evo zamoljen sam da prijavim jos jednu ekipu.
Radi se o ekipi UR Saran Orasje.
Tacan sastav ekipe ne znam, ali nije ni vazno, hehehehe.

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la adi » 23 vel 2011, 16:18

1. CT ELEMENTBAITS
2. CT ZIVINICE - ROBA ,ADO I KALE
3. CT SALKI - SALKI'S BROTHERS
4. CT SARAN CERNA-Boris Pandza i Mato Božić
5. CT DJINDJIRINDJI
6. CT GRACANICA/BEOGRAD - MUCE I CIRO
7. CT CSI - SMITROVICA/SARAJEVO
8. CT BISTROBIH - ADI I KENO???
9. CT NURI
10 CT BIH RIBOLOV-Admir Biserović-Ado i Danijel Zlatarević-Dane
11 CT SARAN ORASJE
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
roba
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:122
Pridružen/a:11 pro 2009, 21:28
Lokacija:Živinice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la roba » 23 vel 2011, 17:26

soha je napisao/la:evo jos jedna, zvanicna informacija : organizacioni odbor je donio odluku da ove godina kotizacija sa proslogodisnjih 30 KM ide na 40 KM, pecat ce se sa cetiri stapa po ekipi, i zabranjeno koristenje rakete prilikom prihranjivanja... kotizacija je povecana iz vise razloga ( nagradni fond, festa poslije takmicenja i iznajmljivanje jezera)... sto se tice koristenja 4 stapa i zabrane koristenja rakete, sa tim je uslovima vecina kontaktiranih takmicara slozna i to je to...ne znam dal je potrebno da ovdej sad prekucavam citav pravilnik takimicenja, jer bit ce odstampan i dostupan svakom takmicarnu na jezeru, i da jos jednom podvucemo da je akcenat i ove godine na druzenju...
40km po clanu ekipe.. To pisem čisto da se zna radi novih ekipa

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la soha » 23 vel 2011, 20:28

roba je napisao/la:
soha je napisao/la:evo jos jedna, zvanicna informacija : organizacioni odbor je donio odluku da ove godina kotizacija sa proslogodisnjih 30 KM ide na 40 KM, pecat ce se sa cetiri stapa po ekipi, i zabranjeno koristenje rakete prilikom prihranjivanja... kotizacija je povecana iz vise razloga ( nagradni fond, festa poslije takmicenja i iznajmljivanje jezera)... sto se tice koristenja 4 stapa i zabrane koristenja rakete, sa tim je uslovima vecina kontaktiranih takmicara slozna i to je to...ne znam dal je potrebno da ovdej sad prekucavam citav pravilnik takimicenja, jer bit ce odstampan i dostupan svakom takmicarnu na jezeru, i da jos jednom podvucemo da je akcenat i ove godine na druzenju...
40km po clanu ekipe.. To pisem čisto da se zna radi novih ekipa
tako je roba, to se valjda podrazumijeva

muci
Haman Štela
Postovi:44
Pridružen/a:17 pro 2009, 02:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la muci » 23 vel 2011, 22:21

pz . svima danas sam bio u beogradu kod prijatelja šarandzija koji imaju veliku želju da učestvuju na takmičenju pa ako ima slobodnog mjesta evo želio bi da prijavim ekipu ct - aco i vlada

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Otvaranje sezone Smolucijada 2011 u organizaciji BistroB

Post Postao/la adi » 23 vel 2011, 22:32

moze muce, nije problem ako se ostali slazu, evo ja i keno odustajemo odnosno prelazimo u sudije <titinpionir>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”