Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la sajdin » 17 svi 2011, 23:56

Aldoo čestitke sve za videoo..al si me uhvatio kad motam varku..i to iz sume hahaha..:D..dobar dobarr <flag> <adipiva>
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la zlaja » 19 svi 2011, 20:23

Smuđijada bi i završi fino, drago mi je da sam upoznao veliki broj ribolovaca sa ovog našeg i drugi ribo foruma,konačno smo svi zajedno sjeli za isti stol. Eldar,Tare,Bobitas,Tommy,Mire i sva ekipa da ne nabrajam od sada se znamo i nadam se da ćemo još ovakvi druženja napraviti na našim vodama.Bio je tu i lik koji je pokušao verbalno da sve sroza, te mu smeta ovo te ono ali nisam dao da ulazim u raspravu jer će mi pokvariti dan, od sada ćemo kao UG. ulaziti u ozbiljnije pripreme ovakvi druženja da se nebi ponovile takve stvari jer ja sam lično kriv za te neke goste*.
Treba se organizovati da smuđijada na Smolućoj postane tradicionalna u našem kalendaru,do idućeg druženja BISTRO <titinpionir>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la senad » 19 svi 2011, 22:26

Zlaja, sad sam sa Beskom i Adijem o svemu i čuo sam, između svih pozitivnih priča, i tu negativnu...jednu...jednog.Na 50 ljudi, jedna zamjerka...to je 98 % uspjeh, a to je vise nego dobro. :wink:
Ovo je bila prva smuđijada, a prvi smuđevi se u vodu bacaju.
Biće bolje, ako se dogovorimo da ovo ide tradicionalno.
Još jednom, čestitke svima vama koji ste "potegli" ovaj put i potrudili se da sve protekne kako treba.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la ruba » 19 svi 2011, 23:11

zlaja je napisao/la:Smuđijada bi i završi fino, drago mi je da sam upoznao veliki broj ribolovaca sa ovog našeg i drugi ribo foruma,konačno smo svi zajedno sjeli za isti stol. Eldar,Tare,Bobitas,Tommy,Mire i sva ekipa da ne nabrajam od sada se znamo i nadam se da ćemo još ovakvi druženja napraviti na našim vodama.Bio je tu i lik koji je pokušao verbalno da sve sroza, te mu smeta ovo te ono ali nisam dao da ulazim u raspravu jer će mi pokvariti dan, od sada ćemo kao UG. ulaziti u ozbiljnije pripreme ovakvi druženja da se nebi ponovile takve stvari jer ja sam lično kriv za te neke goste*.
Treba se organizovati da smuđijada na Smolućoj postane tradicionalna u našem kalendaru,do idućeg druženja BISTRO <titinpionir>
JA KAO POSMATRAC OVIH SLIKA VIDIM DA JE BILO LIJEPO SVE.A taj koji je kaoko ti Zlaja rece ``lik``itd da je moj brat rodjeni kakijo i ovo ono osporavo druzene i pravila nikad nebi vise bio tu da se mene pita(moje misljenje).Meni je licno zao sto nisam bio na smolucoj 15.05.ali morao sam biti odsutan radi posla,mnogima je to poznato.nadam se nekom novom skupu nasih i drugi ribolovaca,podrzavam ovakva druzenja i opet kazem da mi je zao sto nisam mogao bit sa vama na smolucoj 15.05 2011.BISTRO BRACO PO STAPU
Ruba Vobleri

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la @ldin » 19 svi 2011, 23:20

Ništa se nije desilo što se nije ,već prije, predpostavilo ... govorio sam ja vama da nam striptizete trebaju :135:

ovako je predsjednik morAo da diže atmosferu :456:

najveći je problem bio, tako bar "ribiči" koji su bili kažu , što nisu svi došli dan prije. :grin: .

Opušteno druženje bez maltretiranja sa dobrom rajom na preljepom jezeru , neprecijenjivo ...za sve ostalo postoji ..:mrgreen:

Mene više zanima šta Edo kaze , poslje svega , ono vidio je da nema tu nekog raubovanja , predpostavljam da je cijelo vrijeme konto kako će mu šarani proć...Pitam čisto zbog ponovnog odlaska , slabo ja tog šarana ustvari nikako . ProhodAo sam tamo drugom stranom koja je pravo zarasla i imao smuđa jedva 20 cm :grin: , nema sređenih boxova, a moglo bi se varaličarit da nikome ne smetaš , volio bi pravo obić to jezero i to sad nekad brzo i baš odpecat ništa penzija kraj roštilja i to ... to mogu i ovdje jbg .
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la ruba » 19 svi 2011, 23:35

NEBIH DA KVARIM TEMU.uz rostilj je nekako ljepse za upoznavanje,tada postedimo ribu i bude nam samo povod sto je sportski. <adipiva> ja i ovi moji ovde par momaka iz firme cemo odsjest na nekom jezeru oko lukavca nije smoluca,nazalost jer oni nisu ribari volio bi da kad im zabacim stapove ulove lijep primjerak ribe pa da zavole ribolov kao i ja :grin:
Ruba Vobleri

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la @ldin » 19 svi 2011, 23:53

onda ih vodi na Smoluću definitivno ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la BcRich » 20 svi 2011, 10:58

Aldo super video,nema sta,a i mjuza je do j..a,ma jednom rjecju super.kako Zlaja rece,da se nezavrsi na ovome,volio bih takodje da bude ovih druzenja sto vise,a nadam se da hoce.pozdrav bistro.

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la @ldin » 20 svi 2011, 11:52

hvala !!! teško mi je bilo izvući 13 min . od onakvog druzenja i materijala , imam nešto blizu 1h visoke rezolucije (kino platno :grin: ) na sljedećem druzenju ponesem par dvd ko želi za uspomnu...

svakako da nebi trebalo ostati na ovome , ovo je bilo iskustvo više , sad se imamo predstavu kako to treba da izgleda i za sljedeći put korigovat eventualne sitnice , ne mogu reći greške , i da svaki put bude bolje ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Smuđijada 2011. - jezero Smoluća

Post Postao/la masterbih » 30 svi 2011, 01:56

Sve je bilo fantasticno.. <championvanja>

P.S izgleda ima neka mjuza (autorska prava itd..) u videu od Aldina pa je zabranjen ovamo i nemogu odgledam :x

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”