OSR Konjic - KRIVOLOV

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la angler » 08 ruj 2011, 20:30

Konjicko Udruzenje bi trebalo traziti podatke sa slikom u policiji sa napomenom da se posalje svim udruzenjima i upozore cuvari da znaju kako ce se ponasati ako ga gdje sretnu na vodi, inace ce nekog ubiti!

Moje iskreno zaljenje i Jazvinu zelim sto brzi oporavak.


edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la edoA » 08 ruj 2011, 20:52

Samo tako, bitno je da sve vise i vise svjest ribolovaca jaca.
A vako stoku sto jace kazniti, kad udaris po djepu pa ces vidjeti kako mu bude sve jasno :shock:

A ovaj ribocuvar i svi njemu slicni, su nasi heroji. <championvanja>
Ovaj ribocuvar je moj Dzeko.

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la mekousna » 08 ruj 2011, 22:39

montana je napisao/la:Moje iskrene zelje za brzi oporavak cuvara Jazvina, i da izrazim zaljenje sto je pocinilac toga nedjela majmun Ramo iz mog Sarajeva. Znam da dosta takvih krivolovaca dolazi iz Sarajeva i da su spremni na sve da uhvate ribu, pa i napasti na cuvara na duznosti. Cesto sam napominjao da takvi "Rame" kampuju kraj Neretve danima i iza sebe ostavljaju pustos u vodi.

Nadam se da ce i njima neko polomiti rebra i baciti ih u vodu u cilju "poboljsavanja stanja riblje populacije" u Neretvi!

Bistro
Policijski portparol na radiju danas reče da je počinioc divljaštva iz Sarajeva.
Međutim, javili su se ljudi iz ribočuvarske slube i rekli da se radi o osobi iz mjesta Bjelimići nastanjen u Glavatičevu, Općina Konjic (Ramo Zemanić), priveden je i zadržan u policiji Konjic. :o Bruka i sramota.
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la angler » 08 ruj 2011, 22:55

mekousna je napisao/la: Policijski portparol na radiju danas reče da je počinioc divljaštva iz Sarajeva.
Međutim, javili su se ljudi iz ribočuvarske slube i rekli da se radi o osobi iz mjesta Bjelimići nastanjen u Glavatičevu, Općina Konjic (Ramo Zemanić), priveden je i zadržan u policiji Konjic. :o Bruka i sramota.
Jeli javno objavljena ispravka ili greska policije?

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la Kovach » 09 ruj 2011, 02:30

Zao mi je sto se desavaju ovakve stvari. Ribocuvara Adu znam licno i zelim mu brz oporavak. A sta pozeliti ovom majmunu Rami nego lijep degenek. Konjicani udruzite se i izudarajte konja da mu nikad vise ne padne naum doci na vase vode. Ovdje treba istrajati na prijavi po Zakonu o SR, a od policije traziti da ide krivicna prijava i to po vise clanova "Sprječavanje sluzbene osobe u vrsenju sluzbene radnje", "Napad na sluzbenu osobu u vrsenju sluzbene radnje", "Teska tjelesna povreda" i "Nasilnicko ponasanje". Da bar jos sud odradi kako treba pa da idiot zavrsi iza resetaka gdje mu je i mjesto.


edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la edoA » 09 ruj 2011, 08:09

Ovo za degenek nisam bas, pa nemoj da se spustamo na isti nivo istog tog maloumnika Rame.

A sto se tice krivicne pirjave po svim ovim segmentima sto ih Kovach navede + mozda koji dodatni, to obavezno. Pa da vidis kako se to dobro sve razumije kad opalis zestoko po dzepu.
Vjerujte mi, to je prava medicina takvim maloumnicima.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la montana » 09 ruj 2011, 14:53

Svakako ga opteretiti za napad na sluzbeno lice ili u tom fazonu. U BiH je jedino moguce da neko napadne, povrijedi ili cak i gore cuvara ili policajca ili neko drugo lice na duznosti, pa da se izvuce uz neke ukore. Sluzbena lica su ta koja sprovode zakone direktno i trebaju sve moguce zastite. Mi, narod im trebamo to omoguciti podrskom i valjanim zakonima.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
AdmirS
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:13 kol 2011, 17:07
Lokacija:Hadzici
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la AdmirS » 10 ruj 2011, 09:48

Po nekom dosadasnjem radu vlasti i krivicno gonjenika taj ramo je vjerovatno odavno kuci. Pametno bi bilo zaduziti kakav elektrosok ili nesto slicno ribocuvaru za licnu zastitu, jer ta tuzba nece doci na red zadugo. Daj boze da bude ove god. A taj mahluk ramo ce sigurno doci i traziti tog ribocuvara da mu jeb... ovo i ono sto ga je policija privela. Nas zakon moj brate. Uhhhh...

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la angler » 10 ruj 2011, 15:48

Ja ne dobih jos odgovor!!!
Bojim se da cu doci do pogresnog zakljucka.

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 10 ruj 2011, 17:35

Krivolovac je RAMO ZEMANJIĆ iz Sarajeva. 51 mu je godina.Višestruko kažnjavan.Ovaj text imate u današnjem Dnevnom avazu a text je izašao u svim izdanjima tj na području cijele BiH.Moraće dobro ovaj krivolovac razmisliti, a vjerujte i ostali nakon ovoga da li će doći na Neretvu u krivolov. Ovo otvara drugu NAŽALOST dimenziju da čuvari u buduće rade isključivo u paru bez pardona prema bilo kome kako i treba, samo će trebati vremena da se krivolovci naviknu da više nije kao što je bilo. Žao mi je čovjeka radio je svoj posao

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 10 ruj 2011, 18:44

Treba razmotriti opciju nošenja vatrenog oružija jer gore od Glavatičeva uzvodno ime svega tj čuvari mogu naići na ljude koji su spremni na sve.Ne da bi prijetili nekome već da ih krivolovci drugačije gledaju.Da je čovjek bio naoružan ovo se ne bi desilo i sumnjam da bi bio fizički napadnut

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la mekousna » 11 ruj 2011, 00:31

Ma kakvo vatreno oružje, pa policija danas ne smije potezat vatreno oružje, a kamoli da to rade ribočuvari. Nema šanse.

Angler, kakav pogrešnog zaključka? Pa greška policije, iznijeli u javnost pogrešnu informaciju. Nemam pojma da li je uslijedio demant, ne mogu dežurati pokraj radija cijeli dan, nisam čuo nikakv demant, a možda je i bio.
Ustvari, zar je i potreban demant, niko lično nije uvrijeđen niti prozvan, šta bi to trebalo da policija uputi izvinjenje svim Sarajlijama? Smiješno. :456:
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 11 ruj 2011, 08:03

Potegao bi ga i ti i naš kolega koji je napadnut da je imao. Idiot ga je mogao ubiti kamenjem.Nisu to kamenčići bili sa 20 metara već kamenje od 1-2 kilograma sa 5 metara.Ne znam šta je PU Konjic rekla ja sam prenio informaciju iz medija.Moguće da se navodi da je iz Sarajeva da je tu rođen, ali je ovaj vjerovatno iz nekog sela sa Neretve

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la Han » 11 ruj 2011, 14:05

Krivolov na Boračkom jezeru je učinio svoje. Ja jučer bio i da je ostala i jedna jedina riba u jezeru ja bih je izvadio.

Pošto nisam, jedini logičan zaključak koji se nameće je da ribe tamo više nema :grin:
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la angler » 11 ruj 2011, 18:26

mekousna je napisao/la: Angler, kakav pogrešnog zaključka? Pa greška policije, iznijeli u javnost pogrešnu informaciju. Nemam pojma da li je uslijedio demant, ne mogu dežurati pokraj radija cijeli dan, nisam čuo nikakv demant, a možda je i bio.
Ustvari, zar je i potreban demant, niko lično nije uvrijeđen niti prozvan, šta bi to trebalo da policija uputi izvinjenje svim Sarajlijama? Smiješno. :456:
Vidis Mekousna, upravo taj zakljucak koji si i sam donio! To sto je tebi smjesno je cinizam, a demant ne mora biti sa izvinjenjem.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Problematika sa terena/voda u Bosni i Hercegovini”