POMOC

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
klapna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
POMOC

Post Postao/la klapna » 15 sij 2007, 16:21

ZAsto me nece prihvatiti forum???
Odbija mi registraciju???
Ajd pomagajte :lol:


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav!

Post Postao/la senad » 15 sij 2007, 17:57

Klapna, izvini, do mene je. Kako se desio ovaj pad stranice i foruma, pogubile su se i registracije članova u periodu izmedju 04.01. i 07.01.Vjerovatno će jos neko ko je iz+ršio registraciju imati problema, pa bih vas sve molio da mi se javite na mail bistrobih@yahoo.com pa da vam kreiram nove accounte. Klapna, posalji mi mail, molim te.
Jos jednom, izvinjenje i pozdrav.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: POMOC

Post Postao/la darzi » 14 ruj 2016, 08:26

Nešto sam zabrljao, vjerovatno šaljući pp , pa se sad moram prijavljivati svaki put kad otvaram neku od tema. Pomagaj Senade, ako Boga znaš! Hvala i bistro.

darzi
Prava Štela
Postovi:127
Pridružen/a:17 lis 2014, 08:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: POMOC

Post Postao/la darzi » 14 ruj 2016, 08:46

Sorry, sad opet sve fercera. :oops:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vaša pitanja, prijedlozi i sugestije u vezi stranice i foruma”