Preuredjivanje foruma

Moderator/ica: emin

senad
Gledač u vodu

Preuredjivanje foruma

Post Postao/la senad » 07 srp 2010, 02:50

Pošto je forum dosta konfuzan i, izgleda, ograničen kategorijama, nagovoriše me da se prihvatim sredjivanja foruma.
Ovde mi treba pomoć vas koji posjećujete druge forume i da mi kažete najjednostavnija i najpraktičnija rješenja, da sve bude kompaktno i pregledno.
Možda će vam sada izgledati konfuznije, ali ćete se navići kada isprebacujemo sve gdje treba biti i izbrišemo stare kategorije.
Bistro i nek' nam je bog na pomoći :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

montana
Nobelovac

Re: Preuredjivanje foruma

Post Postao/la montana » 07 srp 2010, 06:19

Dobro je ovo novo! Musicari dobili "entitet" i to najveci od 14cm. Samo sto smo nekako na dnu! Sad moramo slusati! Nego kako da varalicari imaju rubrike ko robna kuca Sarajka (plastika, zaljezarija, elektro i vodovodni materijal), a kod nas samo o ribolovu? <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

rusko
Nobelovac

Post Postao/la rusko » 07 srp 2010, 06:26

Odlicno, za svakog ponesto...
slika slika

labud
Pravo piskaralo

Post Postao/la labud » 07 srp 2010, 16:36

Brisi stare teme ili teme glupe kao sto su
Struna za bla bla bla, struna za bla bala 1 tema o stunama i to je to ostalo brisati..
lp

labud
Pravo piskaralo

Post Postao/la labud » 07 srp 2010, 16:38

montana je napisao/la:Dobro je ovo novo! Musicari dobili "entitet" i to najveci od 14cm. Samo sto smo nekako na dnu! Sad moramo slusati! Nego kako da varalicari imaju rubrike ko robna kuca Sarajka (plastika, zaljezarija, elektro i vodovodni materijal), a kod nas samo o ribolovu? <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
Da te ispravim Sarajke nema vise na tom mjestu je sad BBI centar jos veci jos bolji hahha

JAFA_1967
Početnik

Post Postao/la JAFA_1967 » 07 srp 2010, 20:07

Moj ti je savjet preuredi na 4 kategorije Plovkarenje,Varalicarenje,Musicarenje.Saranolov kako je vec i uradzeno u svaku grupu prebaci podgrupe vezano samo za grupaciju koja je otvorena a stare postove i ostalo otvori arhivu i poredaj isto po ovakvim grupacijama i to je to..novo ce biti uvjek dostupno i vidljivo a u arhivi ce vidjeti i naci svak nesto sto ga zanima...Trenutno jeste presirok i prenapunjen forum ali polako da se to sve srediti..

Bistroooo
Imati prijatelja velika je stvar a tek dvojcu....

AlaS
Nobelovac

Post Postao/la AlaS » 07 srp 2010, 20:22

ako mogu sta pomoc javite ja sam tu i gledam utakmicu svabo vs spanac
slika
Bistro

montana
Nobelovac

Post Postao/la montana » 07 srp 2010, 20:45

Labude, ima li BBI ribomaterijal? Sarajka je imala <plach>

Odlicno je ovo novo, ima puno logike!
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

senad
Gledač u vodu

Post Postao/la senad » 07 srp 2010, 21:16

Sve ove teme koje su sada do "Lov sarana i amura" ce biti uklonjene, tj, premjestene kako koja gdje ide po ovom novom konceptu.Ako uspijemo srediti srz, ove neke teme koje su bezze i stare svakako preci na druge stranice u temama, tako da nece biti ni vidljive.Uvijek aktuelnije teme su na prvoj strani, i mislim da ce ovo biti preglednije.Na zalost, nisam u startu kopirao nijedan tada dobar i posjecen forum, nego ja mislio da sam pametan pa nesto po svom nahodjenju, izmišljao toplu vodu.
Sada <sjetise> , ali bolje ikad nego nikad.
Nadam se da cemo brzo ovo privesti kraju i da ce uskoro forum profunkcionisati po novom konceptu.

senad
Gledač u vodu

Post Postao/la senad » 07 srp 2010, 23:28

Slobodno vi pišite, nema veze što je preseljenje u toku, i novi postovi, ako se napisu u staroj temi, bice preseljeni, a u novim temama ostaju gdje jesu (ako su na pravo mjesto napisani) :mrgreen:

besko
Predsjednik Skupštine U.G. Bistro!
Kontakt:

Post Postao/la besko » 08 srp 2010, 00:23

montana je napisao/la:Dobro je ovo novo! Musicari dobili "entitet" i to najveci od 14cm. Samo sto smo nekako na dnu! Sad moramo slusati! Nego kako da varalicari imaju rubrike ko robna kuca Sarajka (plastika, zaljezarija, elektro i vodovodni materijal), a kod nas samo o ribolovu? <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
hahahhahahhahhahahahahhahahahahhahaha

senad
Gledač u vodu

Post Postao/la senad » 08 srp 2010, 17:20

Samo da obavjestim posjetioce foruma da ne mogu vidjeti nove teme dok se ne prijave na forum, a to ce biti tako dok se konacno ne poslozi sve kako treba i sve stare teme ne budu složene po novom konceptu.
Zbog toga neke teme "nestaju" sa foruma - one koje su prebacene u novi dio se brisu.

angler
Nobelovac
Kontakt:

Post Postao/la angler » 08 srp 2010, 18:17

Mashala koliki nam je....."entitet" :lol:
Jes' vidio kol'ko vrijede 3-4 co'jka. A nama dusa uci u "tudje vode" da komsije na pravi put navedemo <valjanjeodsmijeha>

zlaja
Nobelovac

Post Postao/la zlaja » 08 srp 2010, 18:48

Monty no sikiriki,dobit će te i vi razne teme ,recimo:trčanje za kokoškom na 100 metara :lol: ili
depilacija guščje gujice :twisted: u 2 nastavka <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

montana
Nobelovac

Post Postao/la montana » 09 srp 2010, 08:36

Nista od tog Zlaja. Moram te razzalostiti jer mi ne trcimo za kokama, nego ih hvatamo iz zasjede! Mada je moje proslo, sad je svijet na mladjima! <djed>

Odgovori

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”