Nagradna Igra.

Moderator/ica:emin

Ĺ ta da nagradjujemo?

Sliku prirode iz ribolova
6
18%
Sliku ulova
15
44%
ReportaĹľu iz ribolova
11
32%
Najbolji vic o ribolovcima
2
6%
 
Ukupno glasova: 34

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 07 kol 2006, 22:07

Imam i ja diplomu zurnalistike samo sto mi je stembilj od krompire!! :wink:


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 08 kol 2006, 06:56

Joj zaboravih rodjaku cestitati na emisiji. Svaka cast Seha, odradio si posao pravo. Ipak, znas da nisam sarandjija, uzivao sam gledajuci emisiju.
Jos jednom cestitke!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 09 kol 2006, 19:18

Hvala ti rode..... Al hajd da neuprskamo ovdje temu otvoricu temu Seha Fun Club...... :twisted:
"Malo sale nije na odmet" (kako rece ona faca sto lici na mene)..

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 10 kol 2006, 11:54

Da ti on ne dodje bratic od amidzicne pa od njenog svkra djever, sto je ozenjen za svastiku tj. zeta njene zaove. E bas ta faca :wink: Pravi Hakala :lol:

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 16 kol 2006, 00:24

Najlakse je hera zezat, salim se, i pravo mi je drago da me smatrate profesionalcem u onom sto radim. Ijos nesto angler ne zove se emisija blinker nego bistro bih vec pola godine. Pozdrav svima i hvala na pohvalama za emisiju o saranu.
Bistro BiH NTV Hayat


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 17 kol 2006, 08:17

Ops....moja greska!
Stvar navike :wink:

nihad v.
Početnik
Postovi:26
Pridružen/a:03 pro 2010, 23:40
Lokacija:Doboj Istok
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la nihad v. » 05 pro 2010, 12:57

Nebih da se mijesam ali evo od mene jedan prijedlog:zasto se nebi takmicili ovako:Admin postavi jedno pitanje a mi imamo pravo samo jednom odgovorit a ko odgovori tacno dobiva pojen , ko prvi sakupi 10 pojena dobiva neku nagradu .......... <flag>
Bistro svima!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la senad » 05 pro 2010, 14:12

Dobra ideja, ali prvo treba obezbjediti nagrade, treba oko toga voditi brigu (administrirati), a admin je jako tanak sa vremenom. :wink:
Mozda sam izgubio volju sa tim nagradnim igrama, jer su bile neke na stranici (nagradjivanje reportaza iz ribolova) koje su imale i više nego atraktivne nagrade, i onda se desi da za tri mjeseca koliko su se skupljale reportaze, dodje svega 5 reportaza.
Mozda, kasnije, da ubacimo koju nagradnu igru, ali svrha joj nece biti povećanje broja postova na forumu, nego nesto konkretno i korisno.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Olimp
Književnik
Postovi:883
Pridružen/a:01 pro 2010, 14:26
Lokacija:Zagreb
Kontakt:

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la Olimp » 05 pro 2010, 15:05

Zanimljiva tema koja se proteže već nekoliko godina kroz forum.

Da bi se nešto nagradilo trebamo osigurati i nagrade. Sama nagrada ne mora biti vrijedna, vrijedniji je način kako ćemo tu nagradu publicirati i uručiti onome tko ju je zasližio prema pravilima igre.

Stoga treba pravila igre lijepo propisati da su svima jasna.

Kada je riječ, npr. o fotografijama podijelimo ih u nekoliko tema i nagradimo svaku temo posebno, recimo:

- tema ribičkih ulova
- tema pirode gdje lovimo ribe
- tema prirode općenito vezane za rijeke i sl.

za odluku tko je naj treba nekakva komisija ili oblik glasanja. Također u svaku temu može se ograničiti broj fotografija.

ostalo je lako <titinpionir>
Živim snove, ne sanjam život

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la ruba » 05 pro 2010, 16:19

ja sam glasao,mislim da je slika ulova nekako bolja za tu nagradnu igru nego neka prica.jos kad bi bila slika i pustanja ulova to bi bilo jos ljepse,moje misljenje
Ruba Vobleri

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la zlaja » 05 pro 2010, 16:22

Glasao i ja za sliku ulova,ovo je ipak ribolovni forum <ribarcina>

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la @ldin » 05 pro 2010, 16:43

ja jutros kad sam pročitao novu obavjest krenem iz početka da čitam i vidim teme stare 2006. i reko nihad.v greškom uletio danas sa nekim predlogom ne obracajući paznju na stare datume :? dal se to sada razvija u pravcu neke nove idjeje ili ??? :? :?
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la senad » 05 pro 2010, 16:57

Ovo je stara tema, od tada su realizovane tri nagradne igre.Dvije su bile za reportaze iz ribolova, a jedna je bila slika ulova.
Ovo je prva nagradna - link na vijest o glasanju
http://www.bistrobih.ba/nova/?p=2042
A na ovom linku su 4 koje sam dobio 2007 godine.
http://www.bistrobih.ba/nova/?m=200709
A nagrade su bile i vise nego dobre.
Jos je bila ta treca, a izabrana je slika sa ulovom, te je nagrada bila 100 KM (donacija)
Ne mogu da nadjem vijest, nesto server zeza, ali nije bitno, postavicu je kasnije.
Bilo mnogo posla, ganjanja, a slab odziv, tako da me je to odbilo od pravljenja nagradnih igara.
Neka sada malo, neka ovo saceka, imamo mnogo drugog, preceg posla.Ja stvarno ne bih mogao ispostovati sve, ima tu monogo posla, a ja sam uzasno tanak sa vremenom u zadnje vrijeme.
Edit: Nasao link o dedi Sahbazu - http://www.bistrobih.ba/nova/?p=16321
Ukucajte u pretrazi na stranici "Nagradna igra" i dobicete sve vezano za to.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la kenan_sa » 05 pro 2010, 23:14

Interesuje me koliko ce puta ici nagradna igra sedmicno, mjesecno, godisnje ? Prijedlog je dobar. Zasto nebismo izreklamirali svoje rijeke i ribolov na njima. Je`s da smo mi u Sarajevu malo uskraceni za te ljepote ali se ipak moze o njima ponesto napisati. Ako nista idemo po drugim rijekama i jezerima pa mozemo od tamo nesto nabaciti. Senade Ja pocinjem od Milje. A ti se lati bosne ili zeljeznice briga me. hehhehehe... Ako zafali tema za gagradnu igru ti Senade uvjek mozes izvuci neko pitanje iz nekog naftalina i ko prvi odgovori tacno na njega dobija nagradu. Drugovi i drugarice iz dijaspore ako osvojite nagradu a bude problema sa dostavom javljam se da preuzmem nagradu mjesto vas. Hehehehhehe...
slika

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nagradna Igra.

Post Postao/la labud » 05 pro 2010, 23:31

kenan_sa je napisao/la:Interesuje me koliko ce puta ici nagradna igra sedmicno, mjesecno, godisnje ? Prijedlog je dobar. Zasto nebismo izreklamirali svoje rijeke i ribolov na njima. Je`s da smo mi u Sarajevu malo uskraceni za te ljepote ali se ipak moze o njima ponesto napisati. Ako nista idemo po drugim rijekama i jezerima pa mozemo od tamo nesto nabaciti. Senade Ja pocinjem od Milje. A ti se lati bosne ili zeljeznice briga me. hehhehehe... Ako zafali tema za gagradnu igru ti Senade uvjek mozes izvuci neko pitanje iz nekog naftalina i ko prvi odgovori tacno na njega dobija nagradu. Drugovi i drugarice iz dijaspore ako osvojite nagradu a bude problema sa dostavom javljam se da preuzmem nagradu mjesto vas. Hehehehhehe...
Ja cu Vrelo B. nemoj da vas vidim dole hahahaha

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”