Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la AlaS » 19 ožu 2008, 23:13

zajebavajte vi samo dajte jos koji komentar
slika
Bistro


candr BN
Piskaralo
Postovi:213
Pridružen/a:27 srp 2006, 18:52
Lokacija:Bijeljina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la candr BN » 19 ožu 2008, 23:19

ja samo znam da kad je takmicenje u pitanju i kad se izvlace mjesta nema sanse da ja povlacim.Nek povuce bilo ko samo ne ja!:shock:
nisam sujevjeran :wink:

Avatar
klen-catcher
Haman Štela
Postovi:59
Pridružen/a:26 stu 2006, 00:08
Lokacija:Breza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la klen-catcher » 29 tra 2008, 21:08

ne mislim da sam sujevjeran, al malo pomalo pa cu i postati:
1. ako se dugo spremam odlasku u ribolov, ono jedva cekas da odes, sve spremno 3 dana prije, od tog dana nema sigurno nista,
2.Vucem varalicu prema sebi, i nakon nekoliko zabacaja i vucenja, zazvoni mi mobitel il se pocesem, iglavnom mi obje ruke nisu na stapu, a u tom trenutku riba udara sto posto, i to ne bilo sta, vec kapitalci :lol:
3. Ako zakacim ribu, i trudim se da udarim dobru kontru, ta riba spada taman kad je dovucem do sebe,
4. Ako nikako ne dam kontru, sanse da izvucem tu ribu su 99 %,
5.Ono najgore, drug sa kojim sam prije odlazio na pecanje nije imao nekog velikog interesovanja, te mu i pribor bio nekako bezveze, ono nigdje veze, predebeo najlon i sve, kila olova, i jos se baksuz totalno priblizi rijeci, sve ga ribe vide, ALI taj ce ribu ufatit 100 %, i to ne bilo sta, jednom je ovako ufatio kalifu oko pola kile, ispred samih nogu na totalno maloj rijeci
6. A ja, sj**em se da pridjem sto tise rijeci i da zabacim isprve kako treba, al ribe ja ne vidje

Ima toga jos, al je dosta i ovo, puna kapa

Bistro od Omera!!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la Seha » 29 tra 2008, 23:12

Haha dobar si Omere.. Bistro
slika

Avatar
klen-catcher
Haman Štela
Postovi:59
Pridružen/a:26 stu 2006, 00:08
Lokacija:Breza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la klen-catcher » 30 tra 2008, 23:57

Seha je napisao/la:Haha dobar si Omere.. Bistro

A da i ne spominjem scene kad kupim nesta od novog pribora, i polozim sve nade u njeg, a onda bude svasta :roll:
Al dobro, zato kad mi nista ne ide, ono kad ribu ne fatas iz zadovoljstva, vec ocajnicki :shock: , kad god zakacim nesta novo, uspijem se popravit. Za mene je najbolja "predrasuda" ako na prvom mjestu uhvatim ribu, nije vazna kolika je i koja vrsta, ta sigurno ide nazad, da ima 100 kila :wink: , jer mi nekako odma "javi" da ce dan biti dobar!! 8)

Bistroooo!!!


jakov84
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:10 ruj 2011, 16:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Predrasude, Sujevjerje ili nesto trece !

Post Postao/la jakov84 » 11 ruj 2011, 21:37

Eo ja bi vam prestavio jedan blog koji ce obuhvatiti sva sujevjerja poznata nama nasim babama tetkama i ostalim. Djelo je moje i par druga.
http://sujevjerje.blogspot.com/
Ako zelite da se ukljucite u rad, pisete i budete koautor bloga radocu vam poslati pozivnicu ili samo ostavite nesta o Sujevjerju u komentarima i navescemo vase ime ako zelite i opisati
Neke primjedbe oko dizajna prihvatam mada nisam pretjerano sposoban da to ispravim. Primjedbe i komentari su dobrodosli vazda. Fala.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”