Zmijjje

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

dundee
Početnik
Postovi:5
Pridružen/a:05 srp 2012, 13:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Zmijjje

Post Postao/la dundee » 30 srp 2012, 15:34

sa ribama je C&R sistem a zmiju kad vidite kamen i u glavu? kao ljubitelji prirode ne biste trebali ubijati ni jednu zivotinju. ni ja nisam ljubitelj zmija ali u zivotu nisam ni jednu ubio a susreta je bilo na stotine.. samo u proslu subotu sam na krivaji vidio 3 poskoka, o bjelouskama i smukovima da ne pricam.

zapamtite da ste vi dosli zmijama pred kucu a ne one vama

bistro!


Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmijjje

Post Postao/la Clavis » 30 srp 2012, 16:31

Nisam ni jedne do sad mlatnuo, jer koliko sam imao prilika da ih ubijem ja toliko su one imale mene, čudno je to, lani sam gurno nogu ispod parmaka nekog sto je lezao kraj makadama ono da ga odugram nogom, da jaran parkira, ispod je lezao sklupcan poskok,nista mi nije uradio a mogao je tako da ono, i sa ove neke druge strane, pored balansa u prirodi, nije bilo eticno da ja njega diram. Ove godine ih ima nesto vise nego lani, penju se i na grane uz samu obalu, tako da se sav uzvirnjam :D starina kaze da to ima neke veze sa prestupnom godinom, ja ne vidim neke veze al et :)

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmijjje

Post Postao/la rusko » 30 srp 2012, 22:12

(24SI) - Fotograf Mark Laita fotografirao je zmije za svoj projekt. Za nogu ga je ugrizla crna mamba, ali on toga nije bio svjestan sve dok drugi dan nije razvio fotografije.

slika

Preživio je ugriz, jer mu zmija nije ubrizgala otrov. Otrovni ugriz crne mambe je inače smrtonosan 100 posto, prenosi 24sata.

Laita koji je rođen u Detroitu zmije fotografira u zoološkim vrtovima, laboratorijima i kod privatnih vlasnika, a svojim projektom želi upozoriti na to da broj vrsta opada zbog uništavanja njihovih prirodnih staništa, piše Daily Mail

http://www.24sata.info/zabava/zanimljiv ... zivio.html
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”