IDEMO ZMAJEVI

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 09 ruj 2011, 12:43

Koliko sam ja puta rekao Fuck You Papetu pa nikom nista <valjanjeodsmijeha>
Ovo su mediji sve nalozili, oni bi zavadili dva oka u glavi.
slika


Avatar
AdmirS
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:13 kol 2011, 17:07
Lokacija:Hadzici
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AdmirS » 09 ruj 2011, 13:02

Slazem se sa vama u gledi ovakvog ponasanja pojedinaca koji zasluzuju suspenziju, ali!!!
Taj karvalho ima bar 5 nasljednika odnosno portugal onih koji ga mogu zamjeniti. Sam portugal moze napraviti bar 4-5 dobro jakih reprezentacija koliko ima kvalitetnih igraca. Takva je situacija i u drugim drzavama.Mi smo dugo kukali kako nemamo bekove. Pa dodzose lulic i mujdza i ko sad je ok. Ode Muratovic pa opet problem ko ce igrati dok konacno ne dodze mladi gattuso (zahirovic). Nema nam Ibisevica te dzeko mora igrati sam u vrhu, a sve je to razlog sto nemamo kvalitetnih zamjena. Zamislite da nam se povrijede 3-4 covjeka prije utakmica repke nasta bi licila onda nasa ekipa. Mi nemozemo sastaviti jednu ekipu kako treba da mozemo reci evo ih konacno dobri. Zato kod nas trpe svakakve jezike i blacenje samo da se ne ostane bez igraca koji nema adekvatnu zamjenu. Neka nama i misketa i kene. Trebaju nam, pa makar i igrali samo po 10 min. Valjda ce se nekad posvadzati sami sa sobom pa reci nemogu vise ovako i poceti trenirati i igrati kako treba i samim tim ce zasluziti igranje u prvoj postavi. Sjetimo se sta je sve miske uz kenu uradio za nasu repku. Nevolim ga previse ni ja al mu se prisjetim rezultata i zasutim.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 09 ruj 2011, 13:37

Upravo tako svi smo mi koliko mogu provaliti za to da se igraci medju sobom uz maksimalan fer play takmice ko ce biti spremniji da igra ali se i klupa mora malo prosiriti. Imamo mi super igraca koji igraju kod nas i vani ,ali u savezu jednostavno nemaju sluha. Pa koliko je kad se sjetim Pjanic molio da mu se izda BiH pasos. Zar takav igrac treba da moli da bi ga primili. Ovi treneri drzavnih timova u EU i sire se nimalo nestide otvoreno nuditi drzavljanstva i ostale pogodnosti nasim igracima , svijez primjer je onog klinca sto igra sad za Svicu nesjecam se imena.
Na indentican nacin smo izgubili Ibrahimovica. Njemu su u savezu rekli imamo mi takvih talenata na stotine. Pape bi sa igracima trebao imati odnos kakav je imao Ciro prije svega prijatelj i raja. Ciru nikada nije bio poljuljan autoritet upravo zbog korektnog odnosa prema igracima i sto ih je i kad smo bili na koljenima dizao i gurao naprijed. Ja to cijenim iznad svakog rezultata i kalkulacija.
slika

edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la edoA » 09 ruj 2011, 13:40

Ovo sto seha rece, nasi novinari bi zavadila dva ormana, tako da ja tu nista ne vjerujem dok sve tancno ne vidim na video,
djaba sto to neki tako zvani novinar pise.

Da nemamo kratku klupu, to vala imamo ko sto AdmirS spominje.
Al mozemo mi ipak sastaviti ekipu, vidis da je falio Spaha i Pjanic pa se jopet nesto skontalo. E sad je druga stvar ostaviti igrace u rezervi, upravo radi inace kratke klupe. Ne mozes nikoga ostaviti, koji nadrusava sa krmanjem razpolozenje u ekipi. Tu ako nastane ne mir, to se prenosi na cjelu ekipu i onda i na njihovu igru.
Vidi slucaj kod svaba, Ballack kreno nesto da pametuje i trener ga ohladi i vise nece igrati. E sad ce neko reci, pa dobro svabe imaju dosta drugi igraca. Tad kad su "izbacili" Ballacka nisu imali druge igrace, ova sadasnja ekipa se tek formirala nakon Ballackovog izbacaja. Znaci trener donosi odluku, a bogami i snosi odgovornost.
A u tom periodu je njima Ballack bio bitna karika da ne kazem NAJ bitnija

Ne krivim niti Papeta niti Misketa niti Kenu. Ovo sto se pise, to macko o rep. Kad se ohladi sve to malo, i kad budu interview na video, tad cu ja sebi napraviti svoju sliku o svemu tome, a do tada ja ne vidim neki problem i uzivam u pobjedi <flag>
a bogam i u ribolovu :grin:

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Han » 09 ruj 2011, 13:46

Pitali Zlatana Ibrahimovića jedne prilike ovi naši novinari, kad je već bio renomirano ime ... Da li ti je žao što ne igraš za reprezentaciju svoje zemlje ....
A on im odgovori nešto kao... odakle vam to, pa ja igram za reprezentaciju svoje zemlje <valjanjeodsmijeha>
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 09 ruj 2011, 13:55

Sta bi ja dao da je Braco trener. Pazi ti bolan taktike i dizanja morala jabukama i cevapima <valjanjeodsmijeha>
Ovaku publiku nema ni milano,barcelona i real...hehehehe...hajmo jednu pjesmu zapjevat radi treme....heheheh

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WlFAG6Gf ... re=related[/youtube]
slika

Avatar
AdmirS
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:13 kol 2011, 17:07
Lokacija:Hadzici
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AdmirS » 09 ruj 2011, 14:13

A moj seha braco se jednom rodi i nikad vise.
Pjanic je molio iz svima poznatog razloga sto nam je Spiric bio predsjedavajuci vijeca ministara i on se pitao za taj pasos. A zna se da tata dodik nevoli BiH pa tako i njega zaboli za pjanicem. Nismo samo izgubili Ibru, nego dosta drugih Ibrahimovica sve zahvaljujuci strucnim osobama koje su u savezu samo da uzmu plate, dnevnice i ako se ima sta klepiti. Za ostalo ih zaboli.
Porediti ciru i papeta je isto ko porediti dzeku i recimo obucu iz sarajeva. Ciro je stari lisac koji je prepun znanja sto fudbalskog sto psiholoskog. Taj je i varen i pecen dok je pape novalija jos uvjek u ovom poslu. Treba njemu jos jako puno prije svega vremena provedenog sa igracima pa tek onda utakmica. Kad ti ciro kaze "sta radis majmune. nemoj da ti jeb.. mater i posaljem odma kuci" a sljedeca mu je bila " sine kako ti to dobro radis, bolji si i od pelea" svi ko mala djeca dizu dva prsta da nesto upitaju jer je ciro gigant. Sta god radio ili govorio njega cijene i postuju vise nego ikog. Mislim da mi necemo zadugo imati selektora kakav je bio ciro.

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 09 ruj 2011, 17:49

Da,ovo je Papetu prvi put da sjedi na klupi,dok je Ciro penziju zaradio tako :grin:

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la zlaja » 09 ruj 2011, 18:01

Da smo bez tih hajvana što nevole BIH Vaha bi došao iz Zagreba u Sarajevo i vodio zmajeve ne bi otišao takav stručnjak u daleki Alžir, Pape je seljačina iz mog kraja pet brda do grada,kažu lahko je curu odvest iz sela ali selo iz cure teško...

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la enko » 10 ruj 2011, 13:57

Papetova izjava da bi ga bila sramota doci na okupljanje reprezentacije da malo igra u svome klubu je debilizam teske kategorije.pa jebo on mater svoju koji kurac onda saljes pozive takvim igracima.A da mu se Miske nije odazvao bilo bi i drvlje i kamenje po misketu kako odbija klupu ovo ono.A sto se tice Hasagica i Beogovica ti se nema sta puno raspravljati.Begovic je daleko bolji golman koji brani u daleko jacoj ligi i klubu.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 12 ruj 2011, 14:19

Haj sad slobodno reci ja volim bracu Hercegovce <valjanjeodsmijeha>
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 12 ruj 2011, 20:12

Evo malo zabave da razbijemo sivilo u nasoj repki

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=66pbv_tvCQU[/youtube]
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 13 ruj 2011, 12:41

Ludnica <valjanjeodsmijeha>

Pazi Taveza nakon sto ga je Dzeko izbacio iz prvog tima ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OqvIsQpV ... re=related[/youtube]
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la rusko » 13 ruj 2011, 16:42

Uh... uzas... <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la soha » 13 ruj 2011, 17:19

Sto se tice Papeta nikako ga ne volim, ali ono ponasanje misketa ne zasluzuje ni da igra za MZ "Sladna" opština Srebrenik. Onakvo ponasanje razdire ekipu i duh zajednistva, Papetova izjava da bi ga bilo stid da tako malo igra u svom klubu je psiholoske naravi a odnosilo se na to da ga malo probudi i natjera da angaziranije igra. Na samoj utakmici se vidjelo da miske nema snage ni za tih 10 minuta, a ako ne mislite tako evo ja cu postaviti cijelu utakmicu za download po opet pogledajte. One Papetove izjave su svaka na svom mjestu i to je ono sto je uvijek falilo zmajevima a to je da svaki treba da izgara i da se bori da napravi sebi mjesta u prvom timu. Pape je po meni postigao cak vise nego dok je Ciro sjedio na klupi, a to je da je unio jednu dozu rivaliteta medju igracima koja je neophodono potrebna svakoj reprenzetaciji. Ako igrac nece dati 110% od sebe i nije ti mjesto u prvom timu. Evo vidjeli smo da niko nije nezamjenjiv i da se opet postizu rezultati a to je meni najbitnije. Druga stvar je sto smo prvenstveno u veznom i zadnjem redu dobili na sigurnosti koju do sada nikada nismo imali. Bjelorusima koji su dobili i Francuze nismo u obje utakmice dali vise od tri polusanse, a to je takticka igra koju imaju samo navjece ekipe. Ja ne poznajem ni jednu ekipu da nije primila gol a da je izgubila utakmicu. I jos jedna stvar vezana za Misketa i Papeta. Ono što se dešava u svlačionici je svetinja i to zauvijek ostaje u svlačionici. Bavio sam se profesionalno kosarkom i znam sta govorim. Onakvo Misketovo ponašanje moze samo donijeti do razdora ekipe, i nece mi biti nikakvo cudo ako izgubimo od Luxemburga, baš zbog takvih stavova koji unesu razdor. Da bi jedna ekipa mogla funkcionirati kao cjelina onda se mora tako i ponašati. Jedna osrednja ekipa koja je slozna sto bi rekli "svi za jednog, jedan za sve", moze postici vrhunske rezultate, dok naprotiv jedna ekipa puna "zvijezda i zvjezdica" nikada ne doseze do samog vrha, a primjera imate toliko mnoga, da nema potrebe da ih navodim.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”