Zenica - stravičan snimak pogibje bicikliste

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zenica - stravičan snimak pogibje bicikliste

Post Postao/la senad » 19 ruj 2010, 16:06

Nisam bio tu ovo zadnje vrijeme, i tek jutros vidjeh ovaj snimak.Cijeli dan razmisljam o ovom sto sam vidio i u neku ruku mi je krivo sto me radoznalost navede da pogledam ovaj video.Ako imate slab zeludac, ne gledajte.
Svakakva pitanja i psovke mi prolaze kroz glavu, o kuji, o njenoj familiji, o ovoj državi, pravosuđu, o pravdi i nepravdi, o tankoj niti između života i smrti, ali, iz pijeteta prema čovjeku čija je brutalna smrt zabilježena na ovom snimku, neću psovati.
Riječ je o Vladimiru Andrijeviću iz Vareša, ženinom mi zemljaku, pa tako saznadoh i za događaj.
Pokoj mu duši i saučešće porodici.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1up72lrfOr4[/youtube]
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zenica - stravičan snimak pogibje bicikliste

Post Postao/la Seha » 19 ruj 2010, 17:16

Neka mu je pokoj dusi.. Ovo je stvarno uzas!
Nemogu a da nenapisem sljedece.
Vozim kroz BiH samo dok sam dole na odmoru, i mogu slobodno reci da je svaki put kad izadjes na cestu ravno ruskom ruletu..
Drzava je u totalnom stanju anarhije i netreba vise nista da nas cudi.

Ko prezivi pricat ce !
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelne vijesti iz medija”