vracanje riba

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la adi » 14 stu 2007, 10:59

Evo citam ovo i nemogu da vjerujem na koga se vi trosite, na p...u pod raznoraznim nickovima gost, sasa itd. Enko o njegovim m....a govore upravo njegovi nickovi elem ne trosite se na amebu. A ti Seha bar ti znas sta je ljek za ovo samo LIVADA, na LIVADI cak i amebi dodje iz guzice u glavu.

LIVADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 14 stu 2007, 12:50

Bistro rajahajde malo da se smirimo ,izvinimo i sta vec treba da ovo lici na forum jer ako niste primjetili tema je vracene ribe a ja od tog neprocitah nista a bas me interesuje .
A sto se tice nick-a nedaj boze da moj ko uzme ode on na dno Une i dole ga ostavim da ga polako copaju mrenovi a oni ti janje pojedu za noc pa ko voli nek izvoli heheheheh sala mala nego raja hajde da se spusti lopta kao sto Zando rece svi smo mi ribari posebna nacija nema veze otkud je ko ,vjerujte ja sam ove sedmice imao goste iz Austrije ,Srbije ,Hrvatske i nase BIH i nikom nije palo na pamet da prica o necem drugom osim o ribi sto i dolikuje zrelim sportskim ribarima .
U nadi da ce ovo da se smiri BISTROOO OD DIVERAAAA

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 12:52

nedo je napisao/la:kad takvi ko ti vode ovaj sajt pa nije ni cudo za sve ovo,glumis nekog mangasa pticu jebena i pametnjakovica a da se gugel naplacuje ti bi vec odavno bio bankrot,svo tvoje znanje o saranolovu na sajtu si marno sa gugla,i svi su te cec odavno prokuzili pa zato sarandzije svi ama bas svi do jednog bas zbog tebe su napustili ovaj forum osim nekih novih (pocetnika)koji jos nisu u toku koja si ptica.
Ova noc je tako i tako samo jedna igra kako sa moje tako i sa vase strane da se razumijemo,ja licno protiv Zande nemam stvarno nista jer ne pecamo istu ribu a nista licno ni protiv tebe ali tvoji postupci iprodavanje samog sebe i glumljenje neke velicine su vec odavno postali nepodnosljivi kako meni tako i svim sarandzijama ovog sajta kojih kao sto i sam vidis nema vise ovdje ,i zato kazem sad zadnje rijeci Zando izvini jebiga ako sam te i uvrijedio to je mozda sto se druzis sa ovim kretenom debilom sehom,
cao i banujte briste radite sta vam volja,bar su neke stvari razjasnjene ili se bar pokusalo .
Lazi amebo da se veselimo :lol: .
Pa pogledaj malo svoje postove amebo moja glupa u jednom kazes Seha jak si u ribolovu u drugom kazes nemas pojma sve si kopirao.
U jednom kazes ovo a u drugom sam sebe demantujes.Te neke druge sarandzije koje vise kazes nisu na Bistro BiH vrbuj za svoj sajt i mirna Bosna a bogami i Hercegovina.
Ja kazes glumim velicinu hahah paranoja. Takav nacin razmisljanja mozda objasnjava tvoja izjave da pricas o meni sa (poznatim) sarandzijama iz BiH u Francuskoj ili zasto si dao naziv svom "pateticnom" sajtu po mom niku Carp BiH.
Zato bjednice daj argumente koji ni nakon ovoliko uvreda nisi kadar pronaci.. Sta jos treba da ti uradim pa da napises nesto od argumenata za koje me osudjujes.
Hajd zini i ..si.

Adi nema on cojones za ledine evo ako smije pozivam ga javno za sljedecu godinu na skup kad budemo lovili u BiH. Napravicemo ring naci regularnog sudiju za Ultimate Fight pravila pa ko kome da.
Evo ja cu konkretno nema foliranja.
slika

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 14 stu 2007, 12:54

Bistro rajahajde malo da se smirimo ,izvinimo i sta vec treba da ovo lici na forum jer ako niste primjetili tema je vracene ribe a ja od tog neprocitah nista a bas me interesuje .
A sto se tice nick-a nedaj boze da moj ko uzme ode on na dno Une i dole ga ostavim da ga polako copaju mrenovi a oni ti janje pojedu za noc pa ko voli nek izvoli heheheheh sala mala nego raja hajde da se spusti lopta kao sto Zando rece svi smo mi ribari posebna nacija nema veze otkud je ko ,vjerujte ja sam ove sedmice imao goste iz Austrije ,Srbije ,Hrvatske i nase BIH i nikom nije palo na pamet da prica o necem drugom osim o ribi sto i dolikuje zrelim sportskim ribarima .
U nadi da ce ovo da se smiri BISTROOO OD DIVERAAAA

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 12:59

Diver sa normalnim insanom ok al sa ovakvim tesko bogami.
slika


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 14 stu 2007, 13:41

Ja cu temu zakljucati ponovo, a Senad nek' radi sta misli da treba.
Nema ljutnje.
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ordinacija.

Post Postao/la senad » 14 stu 2007, 18:44

Posto vise nisam pametan sta da radim i kako se rijesiti ove opake bolesti zvane Nedim Fazlic, ili kako vec, rijesio sam da se od sada odobravanje registracije vrsi od strane administratora i moderatora foruma.
Ne mogu izdrzati a da se ne osvrnem na lik i djela doticnog koji ima tarabu na dosta foruma i mislim da je po tome rekorder, te cu pokusati naci i neku lijepu tarabu na koju cu napisati i posvetu od Bistro BiH, a neka on dopise sve ostale forume na kojima je nepoyeljna osoba.
Posto je budali lakse metar u gu*icu neko centimetar u glavu, ovo i ne pisem zbog njega, nije vrijedan slova, ovog zareza, praznog mjesta izmedju rijeci, nego sto izaziva kod ljudi ono najgore, sto je i kod mene to isto napravio i sto sam bio udaljen od obaranja mu cijelog foruma na pritisak tipke enter.Ovo pisem zbog onih koji ce doci na forum, citati sve ove postove koje necu brisati i koji mogu izvesti zakljucak da su ovde sve majmuni koji jedva cekaju kada ce nekoga uzeti na zub.
Gost, Nedo, Dril, Drill, Sasa, Ramo, Brzak, Nihad i kako sve vec ne, su nickovi koje je gore pomenuta iritirajuca osoba koristila na ovoj stranici - forumu, c-boxu i komentarima u vijestima.Rijetko kad su to bili postovi koji nisu imali u sebi agresivnosti, nipodastavanja drugih, njihovih nacina ribolova, omalovazavanja i na kraju, kad dodje do blokade o mozgu ogranicenom ako francuski balkon, dolazilo je do vrijedjanja.
Nisam strucnjak za psihosomatska stanja, ali mislim da bi jedan konzilij strucnjaka imao dovoljno materijala da se danima bavi sadrzajem unutrasnjosti glave doticnog, iako ne vjerujem da je volumen iste impozantan.Upravo virtualni svijet je doticnom dao mogucnost da ispolji sve svoje frustracije, i vjerovatno je unutrasnji sukob podvojenih licnosti uzrokom multipliciranog logovanja i konstantnim sukobima sa svima ostalima.
Svo njegovo pisanje gdje, kao, navodi cinjenice je samo mlacenje prazne slame, svi prozvani ga mole da stavi nesto opipljivo, nesto sto ce potkrijepiti njegove nebulze, ali toga nema.
Primjer prvi - napada Sehu da, kao, Seha "googla" sto bi trebalo znaciti da Seha kopira textove.
Evo dokaz kako nam je Nedo pametan i kako iz (goo)glave pise postove na svom forumu, ne navodeci odakle je taj post skinut.
http://trofej.info/list/index.php?optio ... &Itemid=31 -------Text sa Trofej.info
http://www.bboard.de/foren-archiv/11/70 ... 26-58.html ------ Post Nede na forumu
Da ne spominjem masu slika gdje je jednostavno uradio copy-paste sa Bistro BiH i trosio bandwidth sa mog servera, opterecujuci mi stranicu (mada znam da to nije bilo neko opterecenje, dva-tri klika dnevno se moglo podnijeti).
Njegova kontradiktornost ide dotle da je prije toga, u c-boxu napisao ovo - citiram "zasto za Sehu nekazem da ubija ribe? pa zato sto ne ubija, iako nismo u dobrim odnosima"Ali, morajuci navesti nesto za nekoga sa kim "nije u dobrim odnosima", imputira ovo za "googlanje", ocito svjestan svojih postupaka gore argumentovanih.
Napada Zandera za nekakvo mesarenje i ubijanje riba, prijeti nekim slikama, slika na mapi nema, a meni i vecini raje na Bistro BiH je poznato ko su i sta su sva braca Halkici i sva raja iz USR "Krusnica" iz Bosanske Krupe.
Evo i nekih njegovih izjava koje su van pameti:
"jesam li u pravu ili cete ponovo pitati senada dali sam u pravu pa ako on kaze da nisam onda tesko meni....svasta" (c-box)
Jeste, Nedo, svi na stranici trce mene nesto pitati, jeste, ja odobravam sva misljenja na stranici, ja sam mali autokrata koji lijeci komplekse na ovaj nacin igrajuci se malog boga koristeci "ban" i "delete".Eh, da mi te "delete" i iz mog zivota.
Mozda ti kod sebe na stranici to pokusavas, i zato si i napravio to svoje avlije gdje ces biti "sve i svja", a ja tebe ne mogu ubjediti u razloge zbog kojih sam se ja uhvatio rada oko ove stranice.To tvoja zica izmedju usiju ne moze shvatiti, tako da je uzalud da i pokusavam.
Kazes dalje: "izbrisi moje postove na forumu kao sto sam ti i rekao i mi smo zavrsili za sva vremena" (c-box) i jos "zato sto nisi obrisao moje slike ,al kad si to uradio i ja sam ono tvoje izbrisao ,reci lazem li"
Na ovu prvu tvoju ucjenu sam ti odgovorio u c-boxu da necu brisati jer jednostavno se onda gubi smisao cijelog topika - svi postovi imaju supljinu koliko god tvoji postovi sami za sebe bili suplji.Jutros kad sam procitao sve tvoje nebuloze na forumu, i nakon razgovora sa Sviracem, odlucio sam da cu obrisati sve postove.A onda, dok ti pisem ovo, skontam da ti neces prestati dolaziti na forum sve i kad bi ih obrisao, tako da sam sada cvrsto odlucio da necu brisati, mozda i iz inata, jer ucjene ne podnosim.To je samo tvoj hir kojim ces imati nekakvo bolesno pokrice za daljne provokacije svega i svakoga na Bistro BiH.
Za drugi boldirani dio iznad, odgovor je - lazes - jer si slike obrisao tek poslije ova dva posta na forumu, kada si jednom prilikom, kao "gost" provocirao po n-ti put raju, a postovi glase:
Pozdrav svima, pa i tebi, gost.Hvala ti sto si nam otvorio oci, sto smo progledali, i hajde, ziv ti i zdrav bio, posjecuj ono sto te interesuje.A u pretrazi tvoje adrese mi daje da je sa AOL podrucja, pa ako si to ti na kojeg sumnjam da jesi, stvarno si nepopravljiv.Kani se onog sto ti nije interesantno, stvarno si mazohista teski kad sam sebe mucis posjecujuci ono sto ti ne prija.U pravu si, ovo je najlosija stranica, nema na njoj nista i niko pametan, sve je odvratno i papak do papka, i molim te, pusti nas da zivimo u zabludi.Sikter!
Znam, dosadan sam, sta ces, jedan od papaka sa Bistro BiH.Sad sam malo cackao po tvojim starim postovima, "Gost", i vidim da si jos uvijek pri starom nacinu pisanja - negacije glagola pises sastavljeno, a imas i onu karakteristicnu koja ti se provlaci kroz vecinu postova "ito".Hajde bolan na svoj sajt, neko ti je napravio belaj u linkovima, ispravi ono, ne brukaj se.

Taj belaj sam ti ja napravio mjenjajuci slike na Bistro BiH koje si ti ulinkovao na svoju sa nekim drugim, a koje su kontekstualno pripadale stranicama za odrasle - tek tada si skinuo moje slike, a ne nakon sto sam ja skinuo tvoje iz galerije.Postoji i nasa prepiska koja ce to potvrditi, ukoliko je potrebno.
Da ti laz nije strana, dokazujes i na svom forumu u rubrici "Cast mije davam se predstavim" (preneseno u originalu), gdje pises ovo:
Moja malenkost: Nedo
43 godine star
Rodjen u Tuzli
Zivim u Njemackoj - kod BREMENA
Zaposlen: hvala bogu
Ozenjen: da
Djeca: jednog sina
Sarandzija C&R 15 godina
Hobby: sta mislite :wink:
(posto se osjecam i ja upitanim, mislim da ti je hobi onanisanje uz kompjuter svadjajuci se sa svima koji natrce na tvoje idiotluke, gdje se osjecas velikim i jakim, gdje lijecis svoje komplexe dajuci sebi velicinu.jebem ti i kompjuter kad ga svaka budala ima)
Koliko se ja sjecam, ti si "Legenda iz Srebrenika", kako si se meni predstavio.Je li i ovde vidim neki komplex?
Onda sam, kvaran li sam, malo otisao na web stranicu Srebrenika i logovao se na forum, jer na stranici nadjoh tvoj link (na tuzlanskoj ne nadjoh)
---ime------datum loga-----postova
carpbih 27-08-2007 0

Interesantno, jako interesantno.Na stranici svog grada, gdje si bio "Legenda", nisi imao sta napisati ??? Nikoga ni pozdraviti !?Da li je i ovo komplex? Ne, to je stid.Stid te tamo pisati, jer njima ne mozes prodavati muda pod bubrege, oni u Srebreniku dobro znaju ko si i kakav si, pa makar bio i, sto bi reci, "od Srebrenika" - mala je to carsija i svak svakog zna.I nije samo ovo sto nema postova interesanto i intrigantno, zanimljivije je da si poslao tri slike, a evo i kakve:
slika
slika
slika
Nedo, pa gdje si ti na slikama, jesi li na ovoj prvoj ti? Pa to mogu biti i ja, sa tim sesirom i naocalama! Jos jedan dokaz tvrdnji o tvojim lazima i spletkama u kojima zivis, sa kojima si se sazivio da vise ne znas razliku izmedju virtualnog i stvarnog, da je tvoj um negdje izmedju, u nekoj zoni sumraka iz koje tesko da ces izaci.
Uzivaj u svojoj budalestini, jer stara narodna kaze "blago onom ko rano pobudali, cijeli zivot mu u rahatluku prodje".
Nadam se da ti je bilo lijepo u francuskoj, u drustvu ovog prijatelja sa zadnje slike, samo me interesuje jesi li bio aktivni ili pasivni.Nema veze, pederska posla me ne interesuju ionako.
Poruka Draganu G. sa Saran-Wien stranice - izvini sto ti nisam vjerovao za kretenluk doticnog i probleme koje je pravio kod tebe, imao sam dvije istine, tvoju i njegovu koja je bila susta suprotnost od tvoje. Od samog pocetka mi je bilo nejasna Nedina istina, jer ti i ja smo imali jako lijepu komunikaciju, a njegova prica je bila da ste ga banovali ili napadali zbog nacionalne pripadnosti.Izvini jos jednom i jako mi je zao sto ti onda nisam vjerovao.
Pozdrav svima, i zbog svega ovog, od sada ce registraciju clanova na forum odobravati administratori foruma, a nece vise biti otkljucanih tema.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Kovach » 25 stu 2007, 00:55

Nešto slično sam već bio napisao, ali pade forum pa i moj post. Nema veze neće mi biti teško ponoviti. Ljudi ovaj tip nije vrijedan da trošimo vrijeme na njega. A ti Nedime, ili kako se već zoveš neznaš ni ti, nemoj laprdati protiv Šehe, on je pravi momak, koa i svi ovi ljudi na Bistro BiH. Naši ribočuvari ne rade sa tvojom pentom nego upravo sa Šehinom koju nam je čovjek halalio i za to mu svaka čast. Ako ti dvojica kažu da si pijan, valjaj se, a ako ti svi ljudi na ovoj stranici kažu da si LUD, onda je stvarno tako. Moj ti je prijedlog da održiš radni sastanak sam sa sobom i raščistiš neke stvari, a ako uspiješ onda fino brate dođi pa se izvini svim ovim ljudima pa da nastavimo kao ribari. Ja od ovih momaka nisam čuo da valjaju gluposti, nego samo korisne savjete, a ti Nedime izbaci rafalno niz gluposti, sve redom izvrjeđa i očekuješ da te neko voli. Takve kao ti ni rođena majka nemože voljeti. Nemožeš samo ti biti pametan, a svi mi idioti. Osim toga ako ti se ne sviđaju ljudi koji vode ovu stranicu i koji navraćaju na nju, ima brate mnogo stranica gdje nas nema pa bujrum, snaći ćemo se mi i bez tebe. Nemojte mu ljudi više odgovarati na postove pa nek onda K...u svira.

Bistro svim istinskim ribarima!!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav

Post Postao/la senad » 01 pro 2007, 20:11

Molio bih sve clanove foruma da od sada ne spominjemo nista vise vezano za osobu koja je donijela isuvise negativnosti na ovaj forum.
Sada su svi forumi zakljucani i niko neregistrovan ne moze ostaviti post, tako da se nadam da od sada nastavljamo sa pozitivom i stvarima zbog kojih i jesmo ovde.
Pozdrav svima i jos jednom izvinjenje zbog svega ruznog napisanog ovo zadnjih par dana, jer se ja osjecam odgovornim i krivim.To je bila moja losa procjena.
Bistro i cujemo se.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
Angie
Početnik
Postovi:20
Pridružen/a:31 lis 2008, 19:43
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vracanje riba

Post Postao/la Angie » 02 stu 2008, 10:51

i ja sam poklonik catch and release pokreta ... moj savjet...obrisati ovu temu (pa i ovaj moj mini-post) jer skrnavi izgled istog (foruma).
Ko ne želi s nama, možemo i bez njega!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vracanje riba

Post Postao/la senad » 02 stu 2008, 12:15

Više sam i zaboravio na ovo.
Upravu si, Angie, ovo će biti uklonjeno.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re:

Post Postao/la tare » 05 stu 2008, 20:39

nedo je napisao/la:zao mi je moram na spavanje radim od 6.00,al napisi ti konkretno za koji post treba argument i ima sutra da bude ,ako mi to dozvoli shvatanje jednocelijske amebe koje mi prepisujes,znaci nastavljas sa vrijedjanjem.
Sto se tice zande pa ljutio se on ne ljutio na galeriji drzi ribu za skrge ...a sta to znaci....znas i sam ,ja to licno smatram za mucenje ribe ili je vec ubijena ,a sto se ostalih tice napisi koji te moj post interesuje i ja cu ti 100% dati argumente
hehe evo tek sam sada procitao citavu ovu temu i stavrno sam morao prokomentaristai ovo...
Pitanje za 1000000 kuna
koji je to posao koji svi mozemo pozelit(jer ga je tako opisao,nakon komentara da radi na bausteli)a da radimo od sest :roll: :roll:

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”