vracanje riba

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
...

Post Postao/la senad » 13 stu 2007, 12:54

Je li ovo sve sto si imao reci, Nedime_
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 13 stu 2007, 12:54

gost je napisao/la:Ovaj senad je pravi hajvan
Stvarno si bezobrazan, a rijecnik ti odrazava kucno vaspitanje.

slika
Shot at 2007-11-13
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la gost » 13 stu 2007, 13:31

Vidis sad ovo svirac,
to je bio samo odgovor na senadov provokantni prosli post,jer sta bi mu covjek drugo i rekao kad te naziva pacijentom.
Procesljaj malo sve moje moje postove pa ces vidjeti da ja nikoga nisam vrijedjao ,naprotiv samo sam iznosio cinjenice i golu istinu a to sto to nije pasalo senadu i nekim njegovim dousnicima to je njihov licni problem.
Ovako sad svi da znaju ,ja sam 100 puta Senada zamolio da izbrise moje postove sa foruma a on to moze i potvrditi ako je imalo covjek(preko emaila)medjutim nije to htjeo da uradi ,zasto sam zahtijevao to :pa jednopstavno zato sto ti se neko obraca ili npr napada te a nemozes mu odgovoriti ili cak braniti se.
kako vidim vama je samo bitno ko pise ove postove a ne sadrzaj njih ,jer ja sam izgleda jedan od vrlo male manjine koji se nikome ne ulizuje pa je i to mozda razlog.
Zato ovim putem zadnji put trazim od senada da izbrise moje postove i nikad se vise ni na jednoj mogucoj stranici necemo susresti ,to obecavam i GARANTUJEM,zar je puno to sto trazim,ako je to puno onda Hebi ga .

gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la gost » 13 stu 2007, 13:38

Ovo je zadnje sto imam rec senade:
Izbrisi sve moje postove na forumu kao i slike i zavrsili smo za sva vremena.
Eto i ovako javno

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 13 stu 2007, 14:18

Senade ovo je neki baustelac heheheheh dok se ovoliko seli po njemackoj nema on bolan kad da hvata i pusta ribu od lopate hehehehehheheeh hajde pustite ga neka lopata i javlja nam se sa svojih putesestvija ,jedino da ga predlozimo Goranu Milicu za suradnika .
BISTRO SA UNE OD DIVERA


gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la gost » 13 stu 2007, 15:40

Divere ne mijesaj se, nikad te nisam u zivotu nigdje pomenuo i ne namjeravam ,uopste nismo na istoj talasnoj kao i nacinu ribolova.
A sto se tice toga da sam baustelac tu se grdno varas jer imam posao koji bi mnogi samo pzeljeli da imaju i nigdje se ne selim ,to je jos jedna cinjenica da se uopste ne razumijete u to trazenje IP adresa i lokacija,kad sam vidio one slike sto ih senad postavlja samo sam se nasmijao,a licno sam mu jednom prilikom rekao gdje zivim i stanujem pa i Sehi ali dzaba sve ljudi mi ne vjeruju,umjesto jednostavnu varijantu on trazi naj komplikovaniju.
Zato Divere nije potrebno sad da se nas dva raspravljamo,ne diram te ne diraj me i nek ti je bistro jer ti si jedan od rijetkih koji svoj vid ribolova radi bas onako kako to i dolikuje i zato molim te da se bar nas dva ne prepucavamo bez razloga,grijesim li ?????

gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la gost » 13 stu 2007, 17:47

Ok senade sam si to trazio,ako ti imas svoje principe onda bogami imam i ja .
Tema se nastavlja na mome sajtu / forumu

Ibrahim Ramic - Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Ibrahim Ramic - Tuzla » 13 stu 2007, 19:57

Ne gost. Tata i mama su ti hajvani jer je ocito da te nisu vaspitali kao ljudsko bice.
Najlakse se sakriti kao gost i napisati glupost kao ti. Zar Ne ?
Senade pozdrav iz Tuzle sve najbolje stranica je super.

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 13 stu 2007, 20:50

Ibrahime, mame i tate cemo ostaviti na miru. Molim te, kad vec imas komplimente za sajt, potrudi se da takav i ostane.
Dobrodosao i bistro.
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 13 stu 2007, 20:55

[quote="gost"]A sto se tice toga da sam baustelac tu se grdno varas jer imam posao koji bi mnogi samo pzeljeli da imaju i nigdje se ne selim ,to je jos jedna cinjenica da se uopste ne razumijete u to trazenje IP adresa i lokacija,kad sam vidio one slike sto ih senad postavlja samo sam se nasmijao,a licno sam mu jednom prilikom rekao gdje zivim i stanujem pa i Sehi ali dzaba sve ljudi mi ne vjeruju,umjesto jednostavnu varijantu on trazi naj komplikovaniju.
quote]

Ja sam ti rekao nesto Nedime Fazlicu da povedes racuna i moje ime zaobidjes u sirokom luku.
Ovo ti je iskrena opomena. Sjasi mi skurca.
slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 13 stu 2007, 21:48

BISTRO OD ZANDERA! :wink:
Zadnja izmjena: ZANDER, dana/u 14 vel 2008, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

a

Post Postao/la ZANDER » 13 stu 2007, 21:57

:D
Zadnja izmjena: ZANDER, dana/u 14 vel 2008, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 13 stu 2007, 22:30

fali komentar od jos jednog clana ovog sajta i onda je citav sajt rekao svoje ha ha ha ha
i nema vas vise od cetvorice aktivnih he he he he he

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 13 stu 2007, 22:42

Nedime Fazlicu LAVE LEGENDO SREBRENIKA , Nedo , Drill, Brzak , Gost , Ramo ili sta ce vec biti sljedeci put..... niko se nikome ovdje neulizuje i nemoj vise da prosipas papanluk lazi i nebuloze. Ako vec pises o tim stvarima evo pisacemo ovdje otvoreno o svemu.
Jesi vrijedjao si sve oko sebe dok ti Senad nije stao na rep i zabranio ti pristup stranici pa sad ko cuko oblijeces oko Bistro BiH nebi li ti uspjelo da bacis kost. Nece ti proci mjenjanje nikova pa cak ni ekavica (lepo,belo itd.) budi ako nista a ono covjek dostojan svoga imena pa napisi svoje pravo ime kad komentarises tudje postove. Stidis se svoga imena .Bijedo fuj
Nisi samo ovdje banovan nego i na ostalim ribo sajtovima i vrijeme je da se zapitas jesi li uopste normalan.
Napravio si svoj sajt (cestitam) okitio se mojim starim nikom Carp BiH (kreativno nema sta) uzeti nik svog dusmana moze samo ko..??..Napisi ti ,al na ekavskom pliz !
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 13 stu 2007, 23:41

Evo ovako idemo redom da vidis da se mogu demantovati sve tvoje lazi i zlobu.
Da Carp BiH sam ja koristio kao nik i to ti najbolje znas ciji si fazon pokupio. Mada ni u tome nema nista lose ali treba biti iskren.
Evo imas pristup ovdje na sajt "kao gost" pa mi daj bilo kakav link da sam ja necije kopirao i stavio ovdje ili bilo gdje. Samo jedan jedini primjer.

Sto se tice tvog banovanja na ostalim sajtovima to je valjda i tebi poznato previse si se zamjerio i vrijedjao raju pa su ti admini zabranili ulazak kao i na Bistro BiH.
Sto se tice Ribolov u BiH i tu si lajao na moje komentare sve dok ti nisam vratio duplo i zacepio ti usta (pazi argumentima) nakon toga sam napisao Edinu (adminu) mail izvinuo se Edinu i sam ponistio svoj nalog i pobrisao sve postove. Ako nevjerujes kontaktiraj Edina.
Da u pravu si steta sto se sve ovako zavrsilo mogli smo se lijepo druziti bas kao i ova ostala raja mogao si doci na Unu loviti sa nama na kopu a ovako kad se sretnemo gledacu da te tako zgazim da neces vise valjati ni bogu ni narodu (dobro znas zbog koje psovke). Al pazi samo ja a ne kao sto si ti prijetio nekakvim hordama..
Iskreno poznavajuci sebe necu zaliti robijati za takav ceif.
slika

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”