vracanje riba

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

vijeko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vracanje riba

Post Postao/la vijeko » 10 stu 2007, 18:51

pzdrav svima nemogu razumiti zasto neki pricaju o vracanju kapitalni riba a govore sta ima veze ako se riba nadje na stolu a ne razmisljate koliko ta kapitalna riba moze oploditi mladji to se odnosi na onu stuku


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 10 stu 2007, 19:10

Vjeko zbog cega otvaras temu u dijelu za goste kada si registrovani clan ovoga foruma??Sticem dojam da imas nesto protiv stranice i pojedinih ljudi na njoj a nezelis to javno da kazes pa nesto okolisas.Ispravi me ako grijesim.

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 10 stu 2007, 19:46

"Ko je bez grijeha, neka prvi baci kamen!"
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 10 stu 2007, 22:12

ramo je napisao/la:Ovo me podsjeca na stari komunisticki sistem,ako nisi ZA onda si protiv (ovog sajta)odmah slijedi napad kao od vukova.Pa ljudi moji ovo nema nigdje ni na jednom forumu na svijetu,jeli to znaci ako neko nesto napise na topiku za ne registrovane clanove da je neprijatelj ovog sajta,vi potcjenjujete ljude na ovom topiku,svasta.
Nije to slucajnost sto se niko nece ovdje da registruje sve ima svoje.
Vijeko imas moju podrsku
A gdje si ti vidio da neko vjeku napada???Ako mislis na moj post ja i vjeko se znamo i znam ko je i sta je vjeko i sta mu mogu reci a i on meni i ovaj njegov topic mi je malo cudan.A ko nezeli nemora koga nema bez njega se moze uvijek bilo.A doticni gospodine ramo malo se raspitaj za sta se ovaj sajt zalaze i sta je sve ucinio da bi promovisao C&R ribolov pa onda kritikuj ljude na ovom sajtu.

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 11 stu 2007, 11:35

ramo je napisao/la:To za zalaganje za C&R se slazem sa tobom,to se stvarno postuje na ovom sajtu i jos jednom svaka cast,a posebno vodicima sajta koji uhvate pa daju direktorima ili uhvate pa nose kuci,momak primjecujem da si jos mlad i da se angazujes za C&R,zelim ti puno uspjeha u tome i neslusaj nikogaod starijih(oni su se zgrijesili) nego idi svojim putem ako to zaista iskreno zelis da postanes i ja ti drzim palceve da u tome uspijes jer to je jedini nacin da se ocuva riblji kapacitet u bosni i hercegovini.
Ono za Vjeku stoji i dalje sto sam rekao da ima moju podrsku,a to sto se vas dva poznajete to mene i ne treba da zanima ,ovo je forum a na chatu se to da privatno raspraviti,jer otkud ja znam da se vi poznajete a i ne treba da znam ,jeli tako.
bistrooooo
Nije mi jasno svi dodju nesto kukaju na ljude koji vode sajt da su ovakvi onakvi a niko da ponudi konkretne dokaze.I ti isto napadas bez dokaza.Daj dokaze da oni to rade.


Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 11 stu 2007, 12:03

:roll: CUDNI SU OVI POSTOVI RAMO DRUZE MOJ,PRVI PUT DA NEKO KRITIKUJE NA OVAKAV NACIN,A SIGURAN SAM DA TAJ NICK RAMO NISAM JOS OVDJE VIDIO.


BISTRO OD ZANDERA!
Zadnja izmjena: ZANDER, dana/u 14 vel 2008, 00:43, ukupno mijenjano 1 put.
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

vjeko
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:19 vel 2007, 12:17
Lokacija:jajce
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la vjeko » 11 stu 2007, 13:22

neznam enko sto se ljutis sto sam napisao neka ljudi vide sta se radi nemamo mi sta kritiizirati stranicu i autore ja ocu da se mi ribari izmadju kritiziramo bistro svima

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: vracanje riba

Post Postao/la Seha » 11 stu 2007, 15:49

vijeko je napisao/la:pzdrav svima nemogu razumiti zasto neki pricaju o vracanju kapitalni riba a govore sta ima veze ako se riba nadje na stolu a ne razmisljate koliko ta kapitalna riba moze oploditi mladji to se odnosi na onu stuku
Pozdrav Vijeko. Ako na mene pucas nisi u pravu.
Moje misljenje o tom ulovu i problematici uopste imas na ovom linku.
http://bistrobih.ba/forum/viewtopic.php?t=1279
Ja tu nigdje nisam napisao bilo sta sto bi ti "ili bilo ko" mogao meni ironicno upakovati kontestom tvog "citiranog" posta.
Aktuelna stuka je ulovljena na dozvoljen nacin i do ribara je sta ce uciniti sa njom. Zar ne ?
Meni i ostalim sportskim ribolovcima koji se zadovolje lijepom fotografijom ulova "a ne mesom" ostaje da licnim primjerom "nenametljivo" posticemo druge da i oni pocnu sa vracanjem ribe u vodu kako bi nam vode bile bogatije velikim ribama.
Takav nacin prezentacije pokreta uhvati i pusti predlazem i tebi jer na ovaj nacin osude neces nikoga privoliti da pokusa vratiti svoju prvu ribu nazad u vodu vec ces samo izazvati kontra efekat.
Toliko od mene..
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 12 stu 2007, 21:44, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: vracanje riba

Post Postao/la Mujacic Mirza » 11 stu 2007, 17:12

Seha je napisao/la:
vijeko je napisao/la:pzdrav svima nemogu razumiti zasto neki pricaju o vracanju kapitalni riba a govore sta ima veze ako se riba nadje na stolu a ne razmisljate koliko ta kapitalna riba moze oploditi mladji to se odnosi na onu stuku
Pozdrav Vijeko. Ako na mene pucas nisi u pravu.
Moje misljenje o tom ulovu i problematici uopste imas na ovom linku.
http://bistrobih.ba/forum/viewtopic.php?t=1279
Ja tu nigdje nisam napisao bilo sta sto bi ti "ili bilo ko" mogao meni ironicno upakovati kontestom svog "citiranog" posta.
Aktuelna stuka je ulovljena na dozvoljen nacin i do ribara je sta ce uciniti sa njom.
Meni i ostalim sportskim ribolovcima koji se zadovolje lijepom fotografijom ulova "a ne mesom" ostaje da licnim primjerom "nenametljivo" posticemo druge da i oni pocnu sa vracanjem ribe u vodu kako bi nam vode bile bogatije velikim ribama.
Takav nacin prezentacije pokreta uhvati i pusti predlazem i tebi jer na ovaj nacin osude neces nikoga privoliti da pokusa vratiti svoju prvu ribu nazad u vodu vec ces samo izazvati kontra efekat.
Pozdrav Vijeko
Seha prijatelju , vidi se na koga nas gost Ramo puca.
Vidi se iz prilozenog i iz nacina pisanja da pise isto kao i ostali nikovi ,sto ih Zander pomeni.Ustvari to je ista osoba.
Covjek koji nesmije da se prestavi punim imenom i prezimenom.Osoba koja se stidi svog pravog imena.
To su osobe tj. osoba koja bi bila najsretnoja kad bi ovaj nas sajt zamro.Ali nazalost to se nece nikada desiti kao sto mi znamo.
Jedva cekam da izadzu novine pa nek ovi dusmani pomru od muke.
Svi ovdje znamo kosu te osobe te iste osobe prodaju ribu tj. sarane pod zivu vagu.A za te stvari postoje cvrsti dokazi koji se mogu priloziti u svaka doba.Ponekad je istina zalosna i boli , cak dolazi do tog stepena da se ljudi pocinju stidjeti punog imena i prezimena
Bistro vam bilo

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 11 stu 2007, 20:38

vjeko je napisao/la:neznam enko sto se ljutis sto sam napisao neka ljudi vide sta se radi nemamo mi sta kritiizirati stranicu i autore ja ocu da se mi ribari izmadju kritiziramo bistro svima
Zbog toga jarane sto sam vidio neku ironiju u tvome postu.Ako ciljas na nekog onda reci ime i prezime i daj dokaze.Jer mi je jarane dosta ljudi koji dodju na ovu stranicu i nesto prozivaju sve na osnovu rekla kazala(nekazem da ti to radis i da je to bio cilj tvog posta).Ja koliko sam na ovoj stranici samo sam nailazio na pomoc a ne na nekakvo odbijanje koje kojekakvi likovi spominju ovdje.Razlog zbog kog sam vidio tvoju ironiju je taj sto lijepo na forumu ima svako da iznese misljenje o navedenoj stuci i nista se nekrije.Samo se treba registrovati.I onda ti bubnes neki post nigdje veze post koji je po meni prozivka.E zbog toga sam se ja naljutio.A meni sve sto neodgovara kazem u lice nevolim okolo da pricam nista.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 11 stu 2007, 21:14

BOGAMI OVDJE JE PRAVO VRUCE,HAJMO MALO RUCNA RIBARI.
:lol: :lol:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 12 stu 2007, 01:13

Evo ja cu dic' rucnu. Manimo se ljudi suplje i jalove price.
Vjeko, ubuduce se logiraj i ne ostavljaj postovo kao gost.
Takodje molim administratore da kazu kad obrisu neki post i zbog cega.
Zatvaram temu.

Pozdrav i bez ljutnje.

(svirac iz ugla admin.)
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 12 stu 2007, 13:10

Svirac, ja sam otkljucao ovo, neka pacijent Ramo, ili Sasa, ili Nihad, ili Nedo, ili Drill, ili Brzak nastavi masturbirati na forumu i c-boxu, da vidimo sta ima za reci. Znam iz dosadasnjeg iskustva da to nece biti nista pametno, ali da mu udovoljimo njegovoj dijagnozi i pokusamo makar na ovaj nacim umanjiti simptome koji mu se javljaju kako je banovan na Bistro BiH.Covjek je malo ucio i naucio mijenjati IP adresu, pa sad uhvatio furseta i k**ci se misleci da je nevidljiv, a nije jos naucio da se moza naci lokacija odakle pise, bez obzira na promjenu IP adrese.
Hajde, pacijent, bujrum, reci sta imas, napisi sve sto imas protiv mene, ove raje, stranice, svaku rijec koja ti je na tvom poganom umu prenesi ovde.Obecajem ti da ce to stajati na forumu, da niko nece obrisati, da te niko nece demantovati, da je sve sto kazes istina i sada bjanko potpisujem tvoj post, ali te molim, kada to uradis, da me se prodjes, jer ti sada, pored gore datog obecanja, dajem jos jedno - nastavis li sa sranjima, MOJ SI!
Senad Kapo, Azize Sacirbegovic 16, 71000 Sarajevo.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la senad » 12 stu 2007, 16:40

slika
Da samo jos neke stvari objasnim doticnom.
Ovo gore bi trebalo biti ublizu mjesto gdje stanujes, najvise postova koje si napisao su sa te lokacije.Ne mora biti tacna, ali je tu negdje.Kazu da je negdje 70% tacnost.
A onda, ili si promjenio mjesto boravka, ili naucio neke stvari, pa se opet opustio javljajuci se na forum.Ili jednostavno ne mozes izdrzati, pa gdje god se poslom zadesis, koristis priliku da sa nakog kompjutera napises neki svoj idiotluk, tek da mozes kasnije mastati kako si veliki.Evo par lokacija sa kojih si se javljao.
slika
slika
slika
slika
A vidim na ovoj zadnjoj karti, bilo se blizu Sankt Paulia. :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la gost » 13 stu 2007, 12:46

Ovaj senad je pravi hajvan

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”