vracanje riba

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 01:36

KAD ZAVRASAVA SMJENA ,JA SAM POSPAN HIHIHIHIHIH
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________


nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 01:37

to carpbih sa sigurnoscu nisam skino od tebe niti pomislio na tebe a ,to ti je isto kad bi ti sebi dao nik MERCEDES i onda zalio se sto postoji auto mercedes.Kakvih ja sve naljepnica sa saranima imam koje po autu mogu lijepiti smijesno.
kazi iskreno ili hoces da kopiram sa sarandzija gdje te ljudi prozivaju da se predstavljas sa "Leptirov i dizelasov tata" da si promijenio nik umjesto carp bih u ovaj navedeni i ljudi ti govore da si to ti i nastavljas i dalje s nijma raspravu,kazi jel lazem ili da to postavim ovdje kopiranoda se vidi ko govori istinu a ko laze ,ili ko ima argumente a ko nema kad smo vec kod argumenata.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 01:43

NEDO FALI TI AVATAR DA BUDES KOMPLETAN I VIDIS NIKO NEBRISE TVOJE POSTVE,A DA HOCU SAMO JEDAN KLIK I DZABA TIPKAS "LAVE" :lol: ,ALI NECU NISMO MI TAKVI KAKO TI NAS SMATRAS I ZANDER NE NOSI RIBA KOLIKO HOCE KUCI ITD.MI SMO PRAVI RIBARI :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 01:44

nedo je napisao/la:to carpbih sa sigurnoscu nisam skino od tebe niti pomislio na tebe a ,to ti je isto kad bi ti sebi dao nik MERCEDES i onda zalio se sto postoji auto mercedes.Kakvih ja sve naljepnica sa saranima imam koje po autu mogu lijepiti smijesno.
kazi iskreno ili hoces da kopiram sa sarandzija gdje te ljudi prozivaju da se predstavljas sa "Leptirov i dizelasov tata" da si promijenio nik umjesto carp bih u ovaj navedeni i ljudi ti govore da si to ti i nastavljas i dalje s nijma raspravu,kazi jel lazem ili da to postavim ovdje kopiranoda se vidi ko govori istinu a ko laze ,ili ko ima argumente a ko nema kad smo vec kod argumenata.
Pazi nisam ja niciji nik uzeo nego ti..I moj nije mercedes vec originale Carp BiH. Blago tebi imas naljepnice koje moze svak kupiti ova je radjena po mom nacrtu a samim tim i licencirana pa ti hajde ako imas muda postavi ovu naljepnicu na tvoj sajt da te mogu tuziti.
Majmune glupi na tom sajtu sam promjenio nik jer sam onoj dvojici majmuna dao nadimke leptirov i dizelasov tata ironicno zar ne. Al ti to nekontas kako se da viditi iz prilozenog.
Vrati se malo na svoje prve postove i daj argumente za sve optuzbe ili se izvini. Reci lazem nemam argumente jebiga malo sam bolestan al cu uz vasu nesebicnu pomoc akobogda insalah prestati sa lazima.
slika

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 01:48

ustvari sta ja imam s tobom o tome da raspravljam ,,,to je tacno i ti to znas i tacka.imam argumente u ruci.
a to znaju i svi bas svi clanovi sa Svet ribolova.
Zasto si takav pa meni si licno (na MSN-u) rekao da si ti taj pod nikom Leptirov i dizelasov tata,pa nema u tome nista lose covjece da bi to krio ili stidio se toga,pa ljudi mijenjaju nikove svakodnevno,pa eto i ja sam jedan od njih i sta sad treba da se stidim toga ,ma daj pusti to.
opusti se malo


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 01:52

nedo je napisao/la:ustvari sta ja imam s tobom o tome da raspravljam ,,,to je tacno i ti to znas i tacka.imam argumente u ruci.
a to znaju i svi bas svi clanovi sa Svet ribolova.
Zasto si takav pa meni si licno (na MSN-u) rekao da si ti taj pod nikom Leptirov i dizelasov tata,pa nema u tome nista lose covjece da bi to krio ili stidio se toga,pa ljudi mijenjaju nikove svakodnevno,pa eto i ja sam jedan od njih i sta sad treba da se stidim toga ,ma daj pusti to.
opusti se malo
Doticni gospodine nedo savjetujem vam da prvo procitate post prije nego sto na njega odgovorite.Gospodin seha je lijepo naveo da je koristio taj nick i zbog cega.Vi ovdje iznosite dosta neargumentovanih optuzbi.Isto tako ste iznijeli optuzbe na racun Zandera krijuci se pod nickom sasa.Ja mislim da ste vi jedan obicni pas koji laje al neujeda.Molio bih vas radi vaseg dobra da neodgovarate na moj post.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 01:54

nedo je napisao/la:ustvari sta ja imam s tobom o tome da raspravljam ,,,to je tacno i ti to znas i tacka.imam argumente u ruci.
a to znaju i svi bas svi clanovi sa Svet ribolova.
Zasto si takav pa meni si licno (na MSN-u) rekao da si ti taj pod nikom Leptirov i dizelasov tata,pa nema u tome nista lose covjece da bi to krio ili stidio se toga,pa ljudi mijenjaju nikove svakodnevno,pa eto i ja sam jedan od njih i sta sad treba da se stidim toga ,ma daj pusti to.
opusti se malo
Ti stvarno nista nekontas.. I nije Svet ribolova vec se sajt zvao u to vrijeme sarandzije.com pa su kasnije promjenili i prebacili stare postove.
Evo da ti nacrtam.
Bio sam Carp BiH sve dok nije vele nacionalizam isplivao na povrsinu i tad sam likovima dao nadimke i po njima postavio svoj novi nik tj. promjenio sam stari i postavio novi leptirov i dizelasov tata. Znao sam da si glup ali ovoliko e ovo je previse.
Ti ako mjenjas nikove svakodnevno vjerovatno imas razloga kao i ovdje sto si radio kao da sakrijes trag......
Mislis li ti sutra guliti luk i krompir ?

Daj argumente za optuzbe fukaro
slika

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 01:58

eto vidis Zando ovo
MAJMUNE GLUPI,kako me naziva ,jel vidis sta je moc sile, tako je bilo i prije dvije godine,samo se njegovo pika na ovom sajtu,
A ti Zando ponovo kazes vidis nedo necu da brisem i kako si fin ,
ma brisi i banuj radi sta hoces zando prijatelju al ovaj gore je ne popravljiv i takav jedan da nekoga naziva pacijentom ili bolesnikom i da moderira sajt (forum) ,nemam se ja kome seha ovdje izvinjavati a tebi ni u grobu,a ono sto sam imao prije dvije godine raspravu sa takmicarima na ovom forumu sam na email sve rijesio i sredio stvari sa ljudima a nekima se bogami i izvinio,ali ti si druga prica ,stvarno si tezak slucaj
opusti se malo.
Trebal ti moj logo za Shibox samo kazi stavi ga sa druge strane boxa,naj bolji je :D

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 01:58

JOS SAMO TNT I SVE DOE U ZRAK :lol: :lol: :lol: :lol:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 02:03

Pa evo reci ti kako bi nazvao covjeka koji nista nekonta laze iznosi neargumentovane cinjenice itd..
Pa nisi ni majmun uvrijedio bi i te jadne zivotine kad bi ih poredio sa tobom..
Evo sta mislis da te nazivam amebom one su taman na tvom stupnju inteligencije. Imaju samo usta crijeva i guzicu i ni kapi mozga bas kao ti.
slika

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 02:07

E DAJ VAS DVOJICA ZAKOPAJTE "RATNE SJEKIRE" I KRENITE VARALICARITI JEBO VAS SARANOLOV PA CES DA VIDIS STA JE ZIVOT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:







BISTRO OD ZANDERA! :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

nedo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la nedo » 14 stu 2007, 02:08

eto zando ziv i zdrav ti bio ,a ja odo reko sam sto sam imo i ne navracam vise ovdje ,a i sa sehom sam zavrsio ,a ti Enko ....bistro ti bilo i ubuduce malo vise kulture....treba se uci u evropu

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 14 stu 2007, 02:11

nedo je napisao/la:eto zando ziv i zdrav ti bio ,a ja odo reko sam sto sam imo i ne navracam vise ovdje ,a i sa sehom sam zavrsio ,a ti Enko ....bistro ti bilo i ubuduce malo vise kulture....treba se uci u evropu
A i jesi puno pametnih stvari rekao svaka ti cast..
Narocito kako si lijepo argumentovao svoje optuzbe hahahah
Reci gdje imas ranu da je jos posolim ......
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 14 stu 2007, 02:12

nedo je napisao/la:eto zando ziv i zdrav ti bio ,a ja odo reko sam sto sam imo i ne navracam vise ovdje ,a i sa sehom sam zavrsio ,a ti Enko ....bistro ti bilo i ubuduce malo vise kulture....treba se uci u evropu
Moju kulturu ostavi za mene jel ti jasno???A ti ubuduce argumentuj svoje optuzbe pickice mala.

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 14 stu 2007, 02:13

E MOJ NEDO ,KOLIKO SI PUTA REKAO ODE PA ETO TE OPET.NE VJERUJEM DA SE NECES OPET VARTITI,MA PRIZNAJ NEMOZES TI BEZ NAS A NAROCITO TVOG JARANA SEHE :wink:
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”