raja sta vi mislite:)

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:
raja sta vi mislite:)

Post Postao/la diver » 06 pro 2007, 12:49

Bistro :D
Dugo sam razmislao i odlucio da postavim sljedeci oglas .
Svi clanovi foruma.. pa gotovo svi znaju sta radim i cim se bavim a ko nezna to je Ribolov i ronjenje.
Ove sam godine napravi svoj novi materijal podvodnog snimka i mogu reci da sam prezadovoljan a i oderdjeni krUg prijatelja koji je isti vidio se slazu samnom.
Za one koji neznaju radi se o podvodnim snimcima mladice u trajanju od 45 min i namontiranim na DVD.
Za DVD su bile a i sad su zainteresovane pojedine TV kuce al imaju problem sto njihovi ljudi taj rad porede sa snimanjem prirode negdje u planini jedno 5 sati .
Naravno nepodcijenjujem ja taj rad al povlaciti paralelu izmedju ta dva posla je barem meni smijesno :D
Stoga sam zamisli da podvodni snimak nase kraljice pokusam prodavati putem ribarskih foruma ,a evo ako sam to i zamislio
Svaki zainteresovani kupac bi na moj racun uplatio iznos od 20 eura i cekao bi :D :D
Da morao bi cekati do 100-narudzbe (koja bi bila vrlo brzo s obzirom za zainteresovanost)nakon koje bi je dvd dostavljao putem poste na kucne adrese ,ovakv nacin je jdino moguc s obzirom da ce za par dana biti jedno 4000 kopija al me to i neiteresuje kad naplati svoj rad koji nije bas mali jer sam za ovaj materijal proveo 6 sati pod vodom.
Toliko za sad volio bi da kazetesvoje misljenje i kritike naravno ma kakve one bile .
BISTRO OD DIVERA SA JEDNE JEDINE


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 06 pro 2007, 13:58

Moje misljenje o tome sto si zamislio je da, bez obzira na to koliko cekao, taj materijal ne smije propasti u smislu da se stvar odradi napola. Medjutim, ima nekoliko stvari oko tvoje ideje koje, po meni, ne odgovaraju nasem prosjecnom ribolovcu, a to su: cijena i neizvjesnost cekanja na isporuku. Haj' cijena, moglo bi se prelomiti nekako ko stvarno voli varalicarenje mladice, medjutim ... to oko isporuke moras razraditi do utancine. Dalje ... nase trziste je male platezne moci ... BiH, recimo, nema svoj ribolovacki magazin, a susjedne Hrvatska, Srbije i gore Slovenija ih imaju. Zasto? Zato sto tamo ribolovci ne pecaju na jedan najlon od 3 KM godinu dana, pa ga sljedece godine "prevrnu" na spuli i otpecaju jos jednu. Znaci imaju para. Ja bih, da sam na tvom mjestu malo razmislio i o distribuciji gotovog DVD-ja za Hrvatsku ili Srbiju. Mozda cak i Sloveniju. Takav materijal se nemoze naci bas na svakom cosku. Nadjes fino distributera i ne sekiras se za prodaju. Tako ... ako mi jos sta padne na pamet, kucam!
Bistro!
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

DamirMO
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:22 stu 2007, 14:27
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la DamirMO » 06 pro 2007, 14:21

pozdrav diver.cestitke na snimcima mladice.mislim da 20 eura nije puno sa obzirom na ulozeni trud jer ljudi koji govore da je puno vjerojatno nikada nisu stavili masku a kamoli da su uzeli podvodnu kameru.i sam ronim i dobro znam kako je tesko prici ribi i koliko joj malo treba da se uznemiri.ljudi nemaju pojma kako je tesko snimati pod vodom,odrzati se u toku, nepreplasiti ribu i smrzavati se 6 sati u uni.

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 12 pro 2007, 17:19

Evo raja da se vidi o cemu se radi :D
http://www.youtube.com/watch?v=n_KK9JMEoXU
http://www.youtube.com/watch?v=Fubiuugqtso
BISTRO VAM O D DIVERA I UZIVAJTE 8)

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”