....

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
....

Post Postao/la nemam pojma » 05 lis 2006, 19:34

posto senad ne moze glasati (da me pogresno ne shvati :-) ) ja cu sada reci par stvari...moram
senade svaka cast i ovo je prava stvar
mislim da i ako je neko na pocetku imalo bio skeptican , skepticizmu vise nema mjesta, uspjelo je i bolje mozda nego sto si mislio
i da nije nagradna igra mislim da su ribari iz ovih reportaza mnogo novih stvari saznali sto je meni licno i najineteresantnije i najvaznije
jos jednom svaka cast i sve pohvale za ovaj ne tako cest ribarski "dogaadjaj"


Avatar
DylanDog
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:11 srp 2006, 12:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la DylanDog » 05 lis 2006, 21:31

oooooo pa to je ozbiljno kršenje pravila predizborne ćutnje :shock:
zašto se nemam pojma oglasila ovako simpatičnim postom dan prije izbora?...neće li senad stvarno glasati?...hoće li zbog prethodnog posta doći do ozbiljnijeg odstupanja u odabiru najboljih reportaža?...zašto se nemam pojma sličnim postom nije oglasila prije?...mogu li ribe biti žedne?...jel moguć život na Marsu?...ko je stvarno ubio kennedya?...radi li se ovdje o teoriji zavjere?... :roll: :D

odgovore na ova i mnoga druga pitanja koja zaokupljaju vašu pažnju i maštu potražite 7-mog - ovog na ovom forumu :D [/b]

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

djecaku iz crtanog romana...

Post Postao/la nemam pojma » 08 lis 2006, 13:51

:wink:
e samo da znas da cu te pronaci i razbiti
:twisted:
bice ti bas naucna fantastika.....
:wink:
ps. senade smjem li ja ovako pisati?

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav!

Post Postao/la senad » 08 lis 2006, 13:52

Naravno, na ovakve provokacije, odgovaraj istom mjerom :wink:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
DylanDog
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:11 srp 2006, 12:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la DylanDog » 08 lis 2006, 21:33

jesam li ovo predvidio sto je malo ko predvidit mog'o?? 8) :lol:
mislim da cu poceti pisati reportaze o "teoriji zavjere" :P naravno, nakon sto se oporavim od batina :P :D

ipak, mislim da se s pravom nalazi medju prvoplasiranim...sto ce rec' cestitam ;):)


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 09 lis 2006, 07:50

E pa stvarno je zaista!
U pravi cas iako je bila predizborna sutnja je nastupila se kecom iz rukava :lol: a sad se ohrabrila nakon osvojenog drugog mjesta pa jos prijeti :lol:
Nego, bolje je da sutim nego da i mene pronadje :( :wink:

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

tras

Post Postao/la nemam pojma » 09 lis 2006, 20:09

e hvala na cestitkama
necu vas tuci nemam vremena
, a i nesto mi mrsko :roll:
:P
a sto se tice narusavnja predizborne sutnje pa.. ovaj... znate... pa ...bas je i ne bih tako nazvala ali eto vi kako hocete
i nemoj te me vise ljutiti :twisted: :wink:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 10 lis 2006, 07:09

E pa ljuti se koliko hoces :evil: :lol:
Ipak, iskrene cestitke za osvojeno drugo mjesto mada bi bilo dzentlimentski da si osvojila i prvo. :wink:

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hvala..........

Post Postao/la nemam pojma » 11 lis 2006, 22:36

da ne pisem na vise mjesta ovdje cu sve
hvala svima na cestitkama,
hvala glasacima i senadu, da naravno i sponzorima
nema veze sto nisam prva moje nagrade su ekstra
prva nagrada je ta sto sam medu 10 takmicara druga, sto mi je posebno drago, a ostale ... su uf.. ne moze se sa slike skontati kako je dobro
rekla sam senadu obicno gubim stvari tipa kljesta ili drugog slicnog pribora ali ovo necu sigurno
jos jednom hvala puno
i zaista mi je puno puno puno drago :P :P :P :P :P :P :P
bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 12 lis 2006, 11:18

CESTITKE ZA REPORTAZU NO NAME..
SAD NATRPAJ PUN RUKSAK MAGNETA, I NECES NISTA IZGUBITI :wink: .

BISTROOOOOOOO
slika

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hahaha

Post Postao/la nemam pojma » 21 lis 2006, 11:23

ta ti je dobra
vidis toga se nisam sjetila
super

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”