Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ugly_si
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:11 kol 2010, 12:22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la ugly_si » 17 kol 2010, 18:05

na prodaju navedeni stap iz naslova, inace stap je AFTMA klase 7, duzine 9'6" u odlicnom stanju uz njega je i struna koja je bila 2 puta u upotrebi. cijena stapa i strune je 200 Eur zajedno

Info na PM ili mail.silija@gmail.com

fotografije na :
http://s259.photobucket.com/albums/hh28 ... si/Oglasi/


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la angler » 17 kol 2010, 20:22

Dobra ponuda sto jest jest!
Interesantna mi futrola obzirom da nije standardna za Winstonove top modele?

ugly_si
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:11 kol 2010, 12:22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la ugly_si » 18 kol 2010, 14:12

Futrola je pravljena, a stap nije ukraden!
Jednostavno kupio sam ga sa namenom za lov stuke ali ni standardne musicarske ribe ne stignem loviti a ovo mi stoji u ormaru... vec drugu sezonu...
PS struna je kupljena proletos ove godine

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la angler » 18 kol 2010, 15:50

Stap nisam ni spomenuo osim da je ponuda veoma povoljna. Pogotovo sumnju da je ukraden!!! Poznat si mi iz drugih foruma tako da je to iskljuceno. Samo sam obratio paznju na futrolu i to je ok.

Eto ja ti jos nahvalih ponudu sto znaci gdje ima komentara ima i interesanata.

Bistro!

ugly_si
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:11 kol 2010, 12:22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la ugly_si » 18 kol 2010, 22:30

Pa sta drugo do izvini za ostar start, svi prvo pomisle na sumnjivo poreklo jer je rasparen od originalnih "gaca", a stap sam kupio od coveka preko musicarenje.com Usput ne smeta on meni toliko cak stavise, alisam odlucio kupiti ZG HELIOS-a pa prodajem ovaj stap i LOOP-a :)

Uzdravlje i bistro !


ugly_si
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:11 kol 2010, 12:22
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Winston BIIx + Rio Streamertip WF6F/I

Post Postao/la ugly_si » 26 kol 2010, 13:38

Prodan! Ode na Evropsko u flyfishingu za jezersko pecanje
Dajte katanac

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”