II kolo - reportaža iz ribolova

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: II kolo - reportaža iz ribolova

Post Postao/la Han » 11 tra 2012, 12:13

Ne treba ni djeci dijeliti baš baš nako, jedino ako ne postoji druga solucija.

Objaviti na stranici ili na fejsbuku konkurs, neka naprimjer uslikaju da su pustili neku ribicu, počistili neko smeće, nešto korisno uradili pa im dodjeliti nagradu.

Mi smo na bari, kad smo čistili i dernečili, sreli opet one klince koji su standardno dole i kad je jedan došao da se pohvali ribom (veličina za tavu) ja sam mu rekao da je pusti ako mu baš nije stalo da je pojede i on je otišao Senadu da se pohvali i Senad ga je uslikao kako pušta ribu.

Mali prati stranicu i hvali se društvu kad se objave slike i eto simpatizera. Objavimo mu sliku i dodijelimo par komada iz fonda. On ce to rasiriti medju rajom.

Njemu prvom bih dao nešto od pribora iz fonda. Mada sam mu i ja sam dao nešto sitnog pribora ali nema to težinu kad kao osvoji neku nagradu za trud i fer odnos.


Pratite li me ? :grin:
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: II kolo - reportaža iz ribolova

Post Postao/la senad » 11 tra 2012, 13:37

Ovo je sasvim OK, ici preko facebooka i napraviti tu neku "Promotivnu akciju", ne kao takmicenje nego neka objave, sto kaze Han slike, pa ko bude imao najvise like-ova, neka osvoji nesto od fonda i da se ovo podijeli sto se iskupilo.
Treba malo doraditi prjedlog jer je on i omasovljenje facebook stranice udruzenja.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”