Penn Slammer 560

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Penn Slammer 560

Post Postao/la elo » 17 pro 2011, 22:49

Mašinicu/rolu iz naslova (jednom iznesena na vodu cca 2 sata i skontao sam da mi je prevelika/preteška) mijenjam za istu ali u veličini 360, također dobro očuvanu ili novu. Mislim da su slike nepotrebne jer rola izglada kao nova.
bistrooooo


elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Penn Slammer 560

Post Postao/la elo » 09 sij 2012, 22:22

Mašina se povlači iz ponude, uočio sam da ima manu, a ne bi da mi neko spominje familiju.
Molim zaključati oglas.

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”