Sportex Huchen de luxe

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Zaključano [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sportex Huchen de luxe

Post Postao/la Seha » 15 tra 2012, 19:53

Na prodaju stap nikad koristen duzina 2,75 m, tezina bacanja 80-150 grama tezina stapa 335 grama, made in Germany. 10 godina garancija na blank stapa ukoliko stap registrujete na oficijalnoj stranici sportexa uz pomoc garantnog lista koji dobijate uz stap.
Moze i zamjena za novu ili dobro ocuvanu masinicu shimano LC. Stap mogu donijeti ako se dogovorimo u sarajevo ili tuzlu u 7 mjesecu samo ukoliko ste vruca musterija.
Zasto ga prodajem zato sto mi stap "bleji" bez veze jer izgleda nikada od mene nece biti mladicar niti somdzija za sto je ovaj stap prvenstveno i namjenjen. Ponude na pp. Bistro
655_1357_original.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Huchen de luxe

Post Postao/la AlaS » 15 tra 2012, 20:27

Ma ovo je za mene i za bucku iz camca samo mi fali jos 200 km ..pravi stap neko ce se dobro usreciti sa ovim .Seha steta sto ga prodajes ja da ga imam nebi nikad
slika
Bistro

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Huchen de luxe

Post Postao/la montana » 15 tra 2012, 20:29

Kupljeno, hebiga. <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sportex Huchen de luxe

Post Postao/la @ldin » 15 tra 2012, 20:38

kasnim koooooooo :? .... tvoja nafaka , a šta će tebi ovo Monty , bezveze ti ovaj štap pravo 8) hehehehheh BISTRO
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Zaključano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”