Virusi u linkovima!!!

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Virusi u linkovima!!!

Post Postao/la senad » 06 stu 2006, 17:52

Obavještenje svima, pogotovo onima koji prvi put dolaze na forum!
Jako često se desi da su u topike ubaceni linkovi od raznoraznih hajvana koji nemaju drugog pametnijeg posla nego da tim linkovima o navodnim "anamonim" klipovima poznatijih glumica, pjevacica i drugih zvijezda i zvijezdica, ubacuju viruse.
NE KLIKAJTE NA TE LINKOVE NIPOŠTO !!!
Ima nas cetvorica koji smo zaduzeni za brisanje tih postova i nadam se da uspjevamo u borbi sa njima, a za koji dan cu, a zbog sigurnosti i da ima makar malo otezam to ubacivanje, registraciju foruma napraviti na principu aktivacije sa maila tek registrovanog člana.
Poenta, SVE LINKOVE KOJI SU POSTAVLJENI U FORUM, BILO DA SU KLIPOVI, TONOVI ZA MOBITELE, ILI NE ZNAM TI NI JA KOJE VRSTE, UGLAVNOM SU VIRUSI
Nadam se da cete biti pazljivi i da cete obilaziti te linkove u sirokom luku.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav svima!

Post Postao/la senad » 23 stu 2006, 19:04

Zbog navale ovih hajvana sa virusima, ubuduće će registracija novih članova ići sa aktivacijom preko e-maila.Možda će biti malo komplikovanije, ali se nadam da će oni umanjiti ovo ubacivanje linkova, a uskoro ću postaviti na forum detljan postupak logovanja na forum sa slikama formi koje i kako da ispunite.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”